Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλεπω τα κουτια σας εδω και κατι σελιδες, και πραγματικα, ειστε αρρωστοι (με την καλη εννοια) :P ειστε καλλιτεχνες. Εφτιαξα και εγω ενα cougar τιμιο, αλλα απλο σχετικα.

k9ebF10.jpg

hAxosRY.jpg

pgknz6k.jpg

4NTol2f.jpg

Επεξ/σία από Alex-V
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Alex-V είπε

Βλεπω τα κουτια σας εδω και κατι σελιδες, και πραγματικα, ειστε αρρωστοι (με την καλη εννοια) :P ειστε καλλιτεχνες. Εφτιαξα και εγω ενα cougar τιμιο, αλλα απλο σχετικα.

k9ebF10.jpg

hAxosRY.jpg

pgknz6k.jpg

4NTol2f.jpg

Δεν χρειάζεται να κάνεις και πολλά σε αυτό το κουτί. Από μόνο του είναι ωραίο ;) 

Φαίνεται λίγο "τέρας" μπροστα στην...οθονίτσα αλλά μια χαρά ..

(ένα περίεργο πράμα,ενω δεν θέλω rgb και πολλά μπλιμπλικια τα cougar τα χαλβαδιάζω τα άτιμα 🤣 🤣

Καλορίζικο φίλε !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, mcrae13 είπε

Δεν χρειάζεται να κάνεις και πολλά σε αυτό το κουτί. Από μόνο του είναι ωραίο ;) 

Φαίνεται λίγο "τέρας" μπροστα στην...οθονίτσα αλλά μια χαρά ..

(ένα περίεργο πράμα,ενω δεν θέλω rgb και πολλά μπλιμπλικια τα cougar τα χαλβαδιάζω τα άτιμα 🤣 🤣

Καλορίζικο φίλε !

Ναι σαι καλα φιλε. Ειναι ειναι το ριμαδι. Ειναι απο τα πιο ομορφα φανταχτερα κουτια που εχω δει μεχρι στιγμης. Ελεγα να το κανω λιγο σαν το παλικαρι πιο πανω. Να βαλω αλλα 3 ανεμιστηρακια επανω και ενα φωτακι μεσα. Ελεγα για λευκο.

Με υδροψυξεις και τετοια δεν μπλεκω, γιατι πολυ απλα δεν γνωριζω. Παει μακρυα η βαλιτσα.

Επεξ/σία από Alex-V
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Alex-V είπε

Ναι σαι καλα φιλε. Ειναι ειναι το ριμαδι. Ειναι απο τα πιο ομορφα φανταχτερα κουτια που εχω δει μεχρι στιγμης. Ελεγα να το κανω λιγο σαν το παλικαρι πιο πανω. Να βαλω αλλα 3 ανεμιστηρακια επανω και ενα φωτακι μεσα. Ελεγα για λευκο.

Λεφτά να χεις να ασχολείσαι...

Κανονικά δεν θέλει κάτι,το αφήνεις όπως είσαι και το χαίρεσαι ;) 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, mcrae13 είπε

Λεφτά να χεις να ασχολείσαι...

Κανονικά δεν θέλει κάτι,το αφήνεις όπως είσαι και το χαίρεσαι ;) 

Δεν θα αλλαζες κατι εσυ ε? Ελεγα να βαλω καποιο led μεσα να φωτισει το εσωτερικο. Ειναι πολυ σκοτεινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φιλε Alex πολύ ωραιο το κουτι σου να το χαιρεσαι υδροψυξη και εγω δεν ειχα ξανα ασχοληθεί πηρα την αποφαση γιατι ηθελα να ριξω τις θερμοκρασίες στον 2700χ που η μαμα ψυκτρα δεν τα καταφερνε και τοσο καλα αν και ληπηθηκα που την εβγαλα μιας και ηταν πανεμορφη σκεφτομουν και για aftermarket αεροψυξη αλλα δεν ηθελα να βαλω και κανενα γαιδουρι εκει μεσα.τελος παντον να τα χερομαστε τα παιδιακια μας. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, hatzilias είπε

Καλημέρα φιλε Alex πολύ ωραιο το κουτι σου να το χαιρεσαι υδροψυξη και εγω δεν ειχα ξανα ασχοληθεί πηρα την αποφαση γιατι ηθελα να ριξω τις θερμοκρασίες στον 2700χ που η μαμα ψυκτρα δεν τα καταφερνε και τοσο καλα αν και ληπηθηκα που την εβγαλα μιας και ηταν πανεμορφη σκεφτομουν και για aftermarket αεροψυξη αλλα δεν ηθελα να βαλω και κανενα γαιδουρι εκει μεσα.τελος παντον να τα χερομαστε τα παιδιακια μας. :)

Να σαι καλα αδερφε :-) ισως αργοτερα να βαλω υδροψυξη θα το κοιταξουμε. Ερωτηση. Ελεγα και γω να βαλω αλλα 3 ανεμιστηρακια επανω και φωτακι μεσα, αλλα ελεγα για λευκο. Τι φωτακι εχεις βαλει ακριβως και πως το συνδεσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα από το προηγουμενο υπολογιστη μου δυο led strips δεν είναι τιποτα εχου οι λεντοταινιες ένα μικρο τροφοδοτικο που του εδωσα ρευμα από το τροφοδοτικο και τις δυο λεντοταινιες τις κολησα στο πλαινο και πανω μερος του κουτιου μαζι σου δινουν και ένα τηλεκοντρόλ που αλαζεις και τα χρωματα.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

συγχαρητήρια για κάποια πολύ όμροφα κουτιά!

Ηλίθια ερώτηση, αλλά θα την κάνω...

γιατί όλα μα όλα τα κουτιά έχουν το τζαμάκι στην αριστερή πλευρά όπως τα βλέπουμε;;;

αν λόγω διαρύθμισης γραφείου (αριστερά τοίχος όπου και θέλεις να τοποθετήσεις το κουτί-δεξιά διάδρομος, δε βάζεις εκεί κουτί - μπορεί μέχρι και να το ρίξεις) ψάχνεις το αντίθετο, τι κάνεις;; 

και στο skroutz, είχα πασχίσει να βρω κάποιο με τζαμάκι δεξιά...

Επεξ/σία από Natm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

^^

Ειναι θεμα μητρικής

Είναι ξεκάθαρα θέμα κουτιού. Ψάχνεις απλώς κάποιο κουτί inverted atx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Natm είπε

συγχαρητήρια για κάποια πολύ όμροφα κουτιά!

Ηλίθια ερώτηση, αλλά θα την κάνω...

γιατί όλα μα όλα τα κουτιά έχουν το τζαμάκι στην αριστερή πλευρά όπως τα βλέπουμε;;;

αν λόγω διαρύθμισης γραφείου (αριστερά τοίχος όπου και θέλεις να τοποθετήσεις το κουτί-δεξιά διάδρομος, δε βάζεις εκεί κουτί - μπορεί μέχρι και να το ρίξεις) ψάχνεις το αντίθετο, τι κάνεις;; 

και στο skroutz, είχα πασχίσει να βρω κάποιο με τζαμάκι δεξιά...

Αυτό είναι ένα θέμα και πράγματι περιορίζει τη διαρρύθμιση του γραφείου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...