Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

A δεν εχουν το κλασικο rgb header τα fan..?Εχουν δικους της TT κ κουμπωνουν πανω στον controller μονο?Εγω πηρα αυτο το κιτακι  κ ειναι μια χαρα..Εχει κ μια επιλογη το Mirage που κατι κανει με τα herz των λεντ κ κανει την κινηση του ανεμηστηρα να φαινεται σαν 3D..Φαινεται πολυ ωραιο απο κοντα θα προσπαθησω να ανεβασω κ ενα βιντεακι αν κ δν νομιζω να φαινεται απο το κινητο..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 λεπτά πριν, aOUaS88 είπε

A δεν εχουν το κλασικο rgb header τα fan..?Εχουν δικους της TT κ κουμπωνουν πανω στον controller μονο?Εγω πηρα αυτο το κιτακι  κ ειναι μια χαρα..Εχει κ μια επιλογη το Mirage που κατι κανει με τα herz των λεντ κ κανει την κινηση του ανεμηστηρα να φαινεται σαν 3D..Φαινεται πολυ ωραιο απο κοντα θα προσπαθησω να ανεβασω κ ενα βιντεακι αν κ δν νομιζω να φαινεται απο το κινητο..

Nαι μετα εβγαλαν κιτ με rgb headers ,καλοδουλευτα 👍

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 8/5/2018 στις 12:10 ΜΜ, Vasilis 07 είπε

Αν έχει κανείς το FRACTAL DESIGN DEFINE R6  να πει εμπειρία χρήσης.

Έχω φίλε κι είναι όπως ακριβώς τα λένε... Αυτό είναι devine όχι define. Χαχαχαχα άπλετος χώρος. Το πάνελ δεν χρειάστεικε καν να βγεί για να μπει η 1080ti Xtreme edition οπότε φαντάζεσαι. 280 Υδροψυξη μπροστά (Επάνω μέχρι 240 παίρνει), κρυμμένο τροφοδοτικό, καλό cable management, 3 ανεμιστήρες 140, πολλοί καλοί, 6+2 συρτάρια για σκληρούς. Θερμοκρασίες άψογες. Πραγματικά δεν έχω δει κάτι αρνητικό ακόμα.

40373939_516902448784764_7767896483113730048_n.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους εχθές μόλις ετοίμασα το καινούριο μου pc και το μοιράζομαι μαζί σας. Ξέρω ότι σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους όχι αλλά έτσι γίνεται με τα led. 

IMG_20180830_014916.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, soter79 είπε

Καλημέρα σε όλους εχθές μόλις ετοίμασα το καινούριο μου pc και το μοιράζομαι μαζί σας. Ξέρω ότι σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους όχι αλλά έτσι γίνεται με τα led. 

IMG_20180830_014916.jpg

Καλοδουλευτο!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, soter79 είπε

Καλημέρα σε όλους εχθές μόλις ετοίμασα το καινούριο μου pc και το μοιράζομαι μαζί σας. Ξέρω ότι σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους όχι αλλά έτσι γίνεται με τα led. 

IMG_20180830_014916.jpg

Που το βρήκες το κουτί βρε θηρίο?? Το έψαχνα κι εγώ. Το LIAN-Li δεν είναι??? Τέλειο. Φοβερό. Με γεια πανέμορφο rig.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους, αφήνω αυτό εδώ πείτε μου καμιά γνώμη. Έλεγα να έβαζα καμία led ταινία πχ να φωτίσει και το γραφείο από πίσω σαν κρυφός φωτισμός ας πούμε.  Άσχετο αλλά ψάχνω μια ultrawide με gsync για το θηριάκι αν δίνει κανείς 😎

IMG_20180829_054402_HHT.jpg

Και μία πιο κοντινή!223688430_IMG_20180818_043636_HHT2.jpg.5620de08c5d782776496fd935a8f3e86.jpg

  • Like 24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/8/2018 στις 3:20 ΜΜ, spyreto88 είπε

Που το βρήκες το κουτί βρε θηρίο?? Το έψαχνα κι εγώ. Το LIAN-Li δεν είναι??? Τέλειο. Φοβερό. Με γεια πανέμορφο rig.

Βασικά αυτό το κουτί το έψαχνα στο ιντερνέτ με όνομα infinity αλλά τυχαία πήγα μια βόλτα στο πλαίσιο και το είδα με όνομα Nemesis. Η τιμή του 129 ευρώ και είναι πολύ αξιόλογο για τα λεφτά του. Ευχαριστώ πολύ για τα καλά λόγια.

Στις 30/8/2018 στις 4:36 ΜΜ, lifippos είπε

Καλησπέρα σε όλους, αφήνω αυτό εδώ πείτε μου καμιά γνώμη. Έλεγα να έβαζα καμία led ταινία πχ να φωτίσει και το γραφείο από πίσω σαν κρυφός φωτισμός ας πούμε.  Άσχετο αλλά ψάχνω μια ultrawide με gsync για το θηριάκι αν δίνει κανείς 😎

IMG_20180829_054402_HHT.jpg

Και μία πιο κοντινή!223688430_IMG_20180818_043636_HHT2.jpg.5620de08c5d782776496fd935a8f3e86.jpg

Φίλε πολύ όμορφο και φουτουριστικό το μηχάνημα σου μπράβο! Καλο gaming

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/8/2018 στις 10:30 ΠΜ, soter79 είπε

Καλημέρα σε όλους εχθές μόλις ετοίμασα το καινούριο μου pc και το μοιράζομαι μαζί σας. Ξέρω ότι σε κάποιους θα αρέσει και σε κάποιους όχι αλλά έτσι γίνεται με τα led. 

IMG_20180830_014916.jpg

Σπερνει το infinite mirror....Ωραιος.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο ρε Sheo με μερακι....Μπράβο....

Απλα με την κοπελα σου, καλυτερα να παιζεις πιο πολυπλοκα παιχνιδια κι οχι στην τηλεοραση!😋😋😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πολυ ωραιο κουτι πραγματικα μερακλίδικο θα σου πρότεινα   τα έξεις που θα τα ήθελα  να τα προσπαθούσες 

1. το πλεξι να ήταν από την εσωτερική πλευρά  του πάνελ  το πλάγιο πάνελ να ήταν με μεντεσέδες και μαγνητακια ώστε να ανοίγει...  οι ενώσεις του κουτιού να ήταν εσωτερικές για πιο καθαρό λουκ και το μπροστά ίσως  να έχει μια  σήτα η ένα πάνελ σαν infinite mirror.....συνέχισε να μας δίνεις ιδέες .. 

Επεξ/σία από emperorN
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά μπράβο για το μεράκι που το έφτιαξες από την αρχή είναι απίστευτο. Καλά έκανες που από specs δεν λέει πολλά Όχι σαν και μένα που η δικιά μου δεν ξεκολλάει από το bf1 και δεν μπορώ να παίξω πια😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...