Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελος ο υπολογιστης. Για τα επομενα 5 ετη ειμαι Υπερ-καλυμμενος. Αμα ξοδεψω παραπανω θα χρειαστει να κανω συμβολαιο συμβιωσης. 🤣😂😅

 

 

333.JPG

334.jpg

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 ώρες πριν, stathisgtr είπε

Ρε φιλε σορρυ, σε ξεχασα θα επανορθώσω με burgers .Κουκλι εγινε. 

Na προσθέσω και γω το μικρούλι μου .Όπως ο Βασίλης ετσι και γω εχω κάποιες λεπτομέρειες να ολοκληρωθεί ,καλώδια ,led κτλ.

20180524_194045.jpg

20180524_194630.jpg

-εντελως ακυρο-, ωραια η ιδεα με την φιγουρα πανω στην gpu, δεν υπαρχει καποιο θεμα που την εχεις εκει με την θερμοκρασια κλπ ετσι; 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, splanis είπε

-εντελως ακυρο-, ωραια η ιδεα με την φιγουρα πανω στην gpu, δεν υπαρχει καποιο θεμα που την εχεις εκει με την θερμοκρασια κλπ ετσι; 😕

Μπα οχι κανένα θέμα. Δεν υπάρχει εκεί ζεστό σημείο.  Καντο είναι τέλεια διακόσμηση και κανει και κάλυμμα για καλώδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά την μετάβαση από το s340 Elite σε μεγαλύτερο case,ολοκληρώθηκε  ύστερα από αρκετό κόπο και πολλές ώρες προσπάθειας το 1ο μου custom loop! 

Δεν είχα ασχοληθεί ξανά και ζορίστηκα πολύ κυρίως με τα Acrylic tubes και το bending για να μου βγει όπως έπρεπε.

Πιστεύω πως το αποτέλεσμα με δικαίωσε!1f60a.png😊1f601.png😁

33613811_1793140807431350_6962989890669641728_n.jpg

 

20180526_013512.jpg

20180526_105702-1.jpg

20180526_211834-1.jpg

Επεξ/σία από IoannisLp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Just now, tommybertsen said:

Άλλαξε και την υπογραφή σου μία 😛 Το phanteks enthoo pro διακρίνω, σωστά; Δεν το κατέχω με τα σωληνάρια και τα νερά, αλλά good job is good :) 

Την άλλαξα μόλις! Ναι Phanteks Enthoo Pro TG Special Edition! Σε ευχαριστώ!😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι ξέρω δεν πωλείται χωριστά το γυαλί της νέας edition, σωστά; Μπας και έκανα τίποτα για να το βάλω στο δικό μου κουτί ρε γμτ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
1 hour ago, tommybertsen said:

Από ότι ξέρω δεν πωλείται χωριστά το γυαλί της νέας edition, σωστά; Μπας και έκανα τίποτα για να το βάλω στο δικό μου κουτί ρε γμτ... 

Δεν γνωρίζω να σου πω αλλά μάλλον οχι δεν το έχω δει ξεχωριστά! Τσέκαρε στην phanteks!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, dalain είπε

Καλα τα τουμπανα σας παιδια αλλα υπαρχουμε και εμεις οι μικροί που παλεύουμε με ότι έχουμε!!! Cooler Master Masterbox Q300L

 

Σχόλια δέχεστε εσείς οι "μικροί" ή θα φάμε κάνα warhammer στην κεφάλα; :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, IoannisLp είπε

Μετά την μετάβαση από το s340 Elite σε μεγαλύτερο case,ολοκληρώθηκε  ύστερα από αρκετό κόπο και πολλές ώρες προσπάθειας το 1ο μου custom loop! 

Δεν είχα ασχοληθεί ξανά και ζορίστηκα πολύ κυρίως με τα Acrylic tubes και το bending για να μου βγει όπως έπρεπε.

Πιστεύω πως το αποτέλεσμα με δικαίωσε!1f60a.png😊1f601.png😁

33613811_1793140807431350_6962989890669641728_n.jpg

33398215_10214454668674309_493465349736366080_n.jpg

20180526_013512.jpg

Έχεις αφήσει χώρο για να μπορείς να βγάλεις ram; Ή θα πρέπει να λύσεις το loop αν θες να βάλεις άλλα δύο στικ ή αν έχεις πρόβλημα; Μπράβο πάντως, πολύ clean (πέρα από το κόκκινο υγρό που δεν είναι του γούστου μου :)). 

Επεξ/σία από mindtrapper
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, dalain είπε

Δεχομεθα τα πάντα κύριε!!!

Εγώ θα έβαζα κόκκινο 24pin extension, για να ταιριάζει με το φουρφούρι της CPU, κάποιο sticker στον SSD και ίσως και έναν ανεμιστήρα μπροστά για συμμετρία (καθαρά για οπτικούς λόγους δλδ, μπορεί να χρησιμεύσει σε μελλοντική GPU αναβάθμιση ίσως).

Bonus το καλωδιάκι που πάει πάνω απ'τα sata, αν το έκανες κι αυτό στο ίδιο στυλ με αυτά της κάρτας ήχου.

Nitpickining όλα αυτά ε, αλλιώς κι έτσι όπως το 'χεις είναι ωραίο κ προσεγμένο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, mindtrapper said:

Έχεις αφήσει χώρο για να μπορείς να βγάλεις ram; Ή θα πρέπει να λύσεις το loop αν θες να βάλεις άλλα δύο στικ ή αν έχεις πρόβλημα; Μπράβο πάντως, πολύ clean (πέρα από το κόκκινο υγρό που δεν είναι του γούστου μου :)). 

Εννοείται ότι άφησα χωράει άνετα όλο μου το χερι από κάτω! Σε ευχαριστώ πολύ! Υγρό λευκό ήθελα αλλά δεν είχε άμεσα διαθέσιμο και πήγα με blood red! Τελικά μου άρεσε όπως έκατσε. Φαίνεται πολύ όμορφο μέσα στα ακρυλικα από κοντά.

Επεξ/σία από IoannisLp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, Zaknafein είπε

Εγώ θα έβαζα κόκκινο 24pin extension, για να ταιριάζει με το φουρφούρι της CPU, κάποιο sticker στον SSD και ίσως και έναν ανεμιστήρα μπροστά για συμμετρία (καθαρά για οπτικούς λόγους δλδ, μπορεί να χρησιμεύσει σε μελλοντική GPU αναβάθμιση ίσως).

Bonus το καλωδιάκι που πάει πάνω απ'τα sata, αν το έκανες κι αυτό στο ίδιο στυλ με αυτά της κάρτας ήχου.

Nitpickining όλα αυτά ε, αλλιώς κι έτσι όπως το 'χεις είναι ωραίο κ προσεγμένο.

Μισο ευρω ακομα να χαλασω για τον υπολογιστη και θα με κρεμασει η γυναικα μου....Εχουμε εξοδα λεει γιατι περιμενουμε παιδι και κατι τετοια επιστημονικα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...