Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να σαι καλά! ναι 2 προς το παρών.. ένας με os και ένας με όλα τα υπόλοιπα.. παρακάτω σκέφτομαι κανέναν 500αρη evo :)

 1TB 960 evo M2 παρακαλω στα 200 ευρω τον περνω χθες. Στα 300+ ειναι no go για την ωρα αν και στη βραση κολλαει το σιδερο. Να ακουγεται μονο ο σκληρος σε ολοκληρο συστημα ειναι καπως ρε γαμωτο.

Με την προσθήκη της gpu ολοκληρώθηκε(?)  και το δικό μου project  B)

Με γειες με γειες ωραια πραγματα βλεπω. Τα ασπρα καλωδια τα πηρατε ξεχωριστα? Δινουν πολυ premium χαρακτηρα στο build.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Με γειες με γειες ωραια πραγματα βλεπω. Τα ασπρα καλωδια τα πηρατε ξεχωριστα? Δινουν πολυ premium χαρακτηρα στο build.

Thanks φίλος . Ναι τα λευκά καλώδια είναι extensions,υπάρχουν και σε άλλα χρώματα.Τα βρίσκεις σε διάφορα μαγαζιά,εγώ τα είχα πάρει παλιότερα από κιτρινομάγαζο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks φίλος . Ναι τα λευκά καλώδια είναι extensions,υπάρχουν και σε άλλα χρώματα.Τα βρίσκεις σε διάφορα μαγαζιά,εγώ τα είχα πάρει παλιότερα από κιτρινομάγαζο.

Θα τσιμπησω 2 για gpu και μητρικη θα δειξουν αρκετα ομορφα με το ασπρο κουτι. Για fans ειπα τα παρακατω αλλα θα κανουν δουλεια?

 

https://www.gearbest.com/cpu-cooler/pp_929351.html

 

Επισης το κουτι εχει 2 ανεμιστηρες. Τριτο μπορω να βαλω και αν ναι που?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε σεις, ΔΕΝ είναι για ανεμιστήρες το θέμα αυτό. Πραγματικά ρε μαν, στο είπαμε 2 φορές ήδη, συνεχίζεις να ρωτάς. Άλλο 1-2 ερωτήσεις, άλλο συνεχόμενες.

Μπάτε-σκύλοι είναι το θέμα, μόνο δείξτε το κουτί σας δεν είναι. Τέσπα..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε κ το δικο μου κουτακι με ολα τα παρελκομενα γυρω του made and modified by me...

 

Το κουτι ειναι το Aerocool Aero500 το οποιο εγινε ετσι μετα απο κοψε ραψε ωστε να φυγουν το cd cage 

κ το drive cage που μετατραπηκε απο 3hdd  σε 2 ωστε να καλυφτει κατω απο το κουτι.

Επειδη ειναι στο πατωμα το ψευτοσιτακι που ειχε απο κατω για το τροφοδοτικο εχει αντικατασταθει απο δικο μου φτιαγμενο με καλσον  κ μπορω να πω οτι κραταει πολυ καλα ....

 

Η rgb λεντοταινια τροφοδοτειται απο το psu δουλευει με bluetooth απο το κινητο κ ειναι συνδεδεμενη στα fan controller του κουτιου  ωστε να μπορω να σβηνω ανεξαρτητα ειτε το πισι ειτε την τηλεοραση

post-284395-0-16599900-1513776209_thumb.jpg

post-284395-0-05891700-1513776239_thumb.jpg

post-284395-0-77274800-1513776325_thumb.jpg

post-284395-0-32086400-1513776389_thumb.jpg

post-284395-0-00679700-1513777987_thumb.jpg

  • Like 25
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά!

Ορίστε και μερικές φώτο από το κουτάκι μου (Segotep custom GANK). Του πέρασα μια RGB λεντοταινία στο molex και ίσως ακολουθήσουν κι άλλες  :-DΕπίσης πρέπει να ξε-βαρεθώ και να τακτοποιήσω καλύτερα με δεματικά τα καλώδια πίσω, ίσως τώρα στις γιορτές! 

 
dfi0ir.jpg
mc6eqe.jpg
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή δε μου άρεσαν κανα δυο παραγματάκια έκατσα από ντροπή (ναι ήταν κίνητρο  :X) και διόρθωσα ότι μπορούσα! Παρεπιπτόντως το foam sheet που υπάρχει μέσα σε κουτιά από mobo και gpu είναι άριστο για να καλύπτεις τις τρύπες στο εσωτερικό του κουτιού!

  

post-113929-0-26010300-1514052956_thumb.jpg

post-113929-0-27091800-1514052977_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καπως καλύτερες φωτογραφίες από το 4K gaming σύστημα μου

20171229_214207.jpg

 

hHq39e1.jpg

gaeBgou.jpg

3jQFkP3.jpg

8lwVkzz.jpg

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από Acmilangr2
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/2/2018 στις 2:05 ΠΜ, Psycho_Warhead είπε

Ας ποστάρω και 'γω το δικό μου


Phanteks P400s

Nqr9Yaf.jpg

Τελειο φιλε αλλα το QCODE σου δεν μαρεσει ΑΑ πρεπει νομιζω να ειναι ι κατι αλλο ιδιο με το ΑΑ το 40 πρεπει να ειναι post memory codes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, panakos_thess said:

Τελειο φιλε αλλα το QCODE σου δεν μαρεσει ΑΑ πρεπει νομιζω να ειναι ι κατι αλλο ιδιο με το ΑΑ το 40 πρεπει να ειναι post memory codes

Μια χαρά είναι το qcode! Το 40 Είναι sleep mode! Σαν κατάσταση αδράνειας ας πούμε! Φυσιολογικοτατη η λειτουργία! Συνήθως το βγάζουν μετά από ώρες συνεχόμενης λειτουργίας οι Asus!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και απο εμενα!

1 ώρα πριν, panakos_thess είπε

Τελειο φιλε αλλα το QCODE σου δεν μαρεσει ΑΑ πρεπει νομιζω να ειναι ι κατι αλλο ιδιο με το ΑΑ το 40 πρεπει να ειναι post memory codes

Μηπως ειναι θερμορκασια επεξεργαστη? οπως εμενα

IMG_4546.JPG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...