Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απαιτώ photo επιτόπου. Και απο sheo - mind  :-D

 

Όταν αποφασίσω να χωθώ κάτω από το γραφείο να το ανοίξω για κάποιο λόγο θα τραβήξω και 1-2 sexy shots. :) Άλλος ένας λόγος που το έχω ακόμα, το πλαϊνό είναι honeycomb. Can't beat those temps.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

++++ στον κουταρόσαυρο του DigitalElf

 

Εξαιρετική έμπνευση και ιδέες πριν την εποχή τους, όπως psu cover και ssd display.

 

 

 

Τέρας, ΤΕΡΑΣ, ΘΗΡΙΟ, Θηριο, Τερατακι, Θηριακι

 

Πρέπει το 97,3% των Insominacs να φαντασιώνεται ότι το build τους αλυχτάει τα μεσάνυχτα.

Δεν εξηγείται αλλιώς τόσα, μα τόσα, τέρατα σε ένα site.....

 

ps. εννοείται το χούμουρ, μη σε πάρω απ' τα μούτρα απ' το πρώτο post,

αλλά γράψτε κάτι άλλο ffs, πχ το build μου, το pc μου (εεε!!),

η αγαπημένη μου παιχνιδομηχανή (έχω φαντασία ο π@@στης)

μου αρεσει το timing μου ειχες απαντησει απο τον αυγουστο και εγω το ειδα τωρα  :-D  οσο αφορα το τερατακι ειναι κοινη ονομασια και εκεινη την ωρα που το εγραψα το post πρεπει να ημουν κουρασμενος οποτε ιδου τα αποτελεσματα  :-D  :-D  :-D  εννοειται ξερω οτι ειναι χιουμορ και δεν το παρεξηγω το ποστ σου φιλε α και μιας και θελεις να το ονομασω καπως διαφορετικα το pc μου το λεω BigBoss  B) καλη συνεχεια και θα επανελθω με το επομενο ποστ απο τον BigBoss οσονουπω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... α και μιας και θελεις να το ονομασω καπως διαφορετικα το pc μου το λεω BigBoss B) καλη συνεχεια και θα επανελθω με το επομενο ποστ απο τον BigBoss οσονουπω

Ο BigBoss κατά πάσα πιθανότητα αύριο πρωί πρωί θα είναι στο "πεδίο της μάχης". Το δεύτερο επεισόδιο ShowTheSetup είναι almost ready. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο BigBoss κατά πάσα πιθανότητα αύριο πρωί πρωί θα είναι στο "πεδίο της μάχης". Το δεύτερο επεισόδιο ShowTheSetup είναι almost ready. :)τελει

τελεια Teo περιμενω με πολυ ανυπομονησία να τον δω σε βιντεο να κονταροχτυπιεται με αλλα setups χαχα μολις μου ερθει η ειδοποιηση απο το youtube θα μπω  :-D  :-D

οποιος θελει ας τσεκαρει και την σελιδα μου στο instagram που τρεχω με θεμα Gaming Setups Showcase 

https://www.instagram.com/gamingpc.setups/?hl=el θα χαρω να δω τα setups σας και να τα ανεβασω στην σελιδα 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελεια Teo περιμενω με πολυ ανυπομονησία να τον δω σε βιντεο να κονταροχτυπιεται με αλλα setups χαχα μολις μου ερθει η ειδοποιηση απο το youtube θα μπω  :-D  :-D

 

Έτοιμος o BigBoss! :)

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που κόστισε όσο έχω αναφέρει μέχρι τώρα. Κλαμαααα λέμε! :lol:

 

Ναι ώρες ώρες μου έρχονται κάτι τέτοια απλά κινούνται στα όρια του "παρεξηγήσιμου" και προσπαθώ να διατηρώ την αστεία πλευρά του πράγματος χωρίς να προσβάλω κάποιο απο τα παιδιά που συμμετέχουν.

Οι αναστεναγμοί πάντως, ξεκίνησαν ως real thing και κάποια στιγμή αποφάσισα να τους συμπεριλάβω, έστω και κομματάκι σκηνοθετημένοι στο τελικό βίντεο, για λόγους ροής του πράγματος. :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ώρες ώρες μου έρχονται κάτι τέτοια απλά κινούνται στα όρια του "παρεξηγήσιμου" και προσπαθώ να διατηρώ την αστεία πλευρά του πράγματος χωρίς να προσβάλω κάποιο απο τα παιδιά που συμμετέχουν.

Οι αναστεναγμοί πάντως, ξεκίνησαν ως real thing και κάποια στιγμή αποφάσισα να τους συμπεριλάβω, έστω και κομματάκι σκηνοθετημένοι στο τελικό βίντεο, για λόγους ροής του πράγματος. :)

Μια χαρα βγαίνουν και αυτοί! Συνέχισε την καλή δουλειά!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμος o BigBoss! :)

 

 

Μπράβο σου αλήθεια..

Φαίνεται οτι εχεις ρίξει δουλίτσα σε αυτό με αρκετή όρεξη..!!

 

Όσο για το χιούμορ σου.... Κλαίω με τις ατάκες που πετάς...!!! Συνέχισε έτσι.!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για το χιούμορ σου.... Κλαίω με τις ατάκες που πετάς...!!!

 

I throw and whoever the "Out Of Here" takes.

 

Και όποιον πάρει ο Χάρος ντε

 

 

Να είστε καλά παιδιά, ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια. :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proud for my mini itx ! Xilence Torino

 

τα πάντα όλα σε ένα κομψό και μικρό κουτί ! χρηστικότητα, εξοικονόμηση χώρου, αθόρυβο.

post-280541-0-30003400-1510004879_thumb.jpgpost-280541-0-59969900-1510004888_thumb.jpg

 

όλο το build αναλυτικά

 

http://www.insomnia.gr/topic/656952-%CF%80%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%AF%CE%B1%CF%83%CE%B7-mini-itx-case-xilence-torino/

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...