Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ZELOMOTH

σήμερα, 10:01

Να σας δειξω κι εγω το κουτι μου,προς το παρον βρισκεται μεσα σε αλλο κουτι,πανω σε μια παλετα, μεσα σε μια αποθηκη,μεσα σ ενα καταστημα,μαζευω λεφτα... :P :lol: :P

 

http://www.e-shop.gr...is-p-PER.817606'>http://www.e-shop.gr...is-p-PER.817606

 

Pros theou mi to pareis apo e-shop. Sta misa lefta to peira apo skroutz

birel-motosport

 

Τι έχεις κάνει ρε τρελά ? Έχεις πατεντάρει εργοστασιακή Ύδρο?? Θέλω κ εγώ γιατί δείχνει αδιο

ZELOMOTH

σήμερα, 10:01

Να σας δειξω κι εγω το κουτι μου,προς το παρον βρισκεται μεσα σε αλλο κουτι,πανω σε μια παλετα, μεσα σε μια αποθηκη,μεσα σ ενα καταστημα,μαζευω λεφτα... :P :lol: :P

 

http://www.e-shop.gr...is-p-PER.817606

 

Pros theou mi to pareis apo e-shop. Sta misa lefta to peira apo skroutz

birel-motosport

 

Τι έχεις κάνει ρε τρελά ? Έχεις πατεντάρει εργοστασιακή Ύδρο?? Θέλω κ εγώ γιατί δείχνει αδιο

post-404956-0-48079100-1508524527_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ZELOMOTH

σήμερα, 10:01

Να σας δειξω κι εγω το κουτι μου,προς το παρον βρισκεται μεσα σε αλλο κουτι,πανω σε μια παλετα, μεσα σε μια αποθηκη,μεσα σ ενα καταστημα,μαζευω λεφτα... :P :lol: :P

 

http://www.e-shop.gr...is-p-PER.817606

 

Pros theou mi to pareis apo e-shop. Sta misa lefta to peira apo skroutz

birel-motosport

 

Τι έχεις κάνει ρε τρελά ? Έχεις πατεντάρει εργοστασιακή Ύδρο?? Θέλω κ εγώ γιατί δείχνει αδιο

 

 

Εχεις πιει κατι?Τι εχεις φτιαξει εδω ρε? :-D

(Πλακα κανω ρε απλα ειπα να βρω κατι ουαου για να δειξω!Αν το επαιρνα, εννοειται οτι θα εψαχνα απο αλλου! :-) )

 

 

 

ΥΓ.   Νομιζω οτι δεξια βλεπω πολυπριζο των 3 ευρω αρα τον νου σου....... Κριμα ειναι.... :fear:

Επεξ/σία από ZELOMOTH
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update καινούργια ram rgb

 

μόνο ένα ελάττωμα τους βρίσκω...Άμα θέλεις δεν μπορείς να σβήσεις το rgb

 

Τι εννοεις δεν μπορεις να σβησεις το Rgb????Αν θες να μια εχουν καθολου φως μπες στο corsair Link και βαλε την φωτεινοτητα στο 0..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update καινούργια ram rgb

 

μόνο ένα ελάττωμα τους βρίσκω...Άμα θέλεις δεν μπορείς να σβήσεις το rgb

Οι corsair και g skill μνημες,περαν των μητρικων/εταιρειεων που συνεργαζονται για να συγχρονισεις τον φωτισμο με το υπολοιπο hardware,εχουν και δικο τους προγραμμα για να ελεγχεις ξεχωριστα τον φωτισμο που ειναι το corsair link για τις δικες σου συγκεκριμενα.Της teamgroup που ειναι φθηνοτερες πχ δεν εχουν τετοιο προγραμμα.

 

Βεβαια προσωπικα δεν το θεωρω ελαττωμα αφου ισως ο σημαντικοτερος λογος που τις επιλεγει καποιος τις μνημες αυτες ειναι για τον φωτισμο,δεν καταλαβαινω γιατι να θελει να τον σβησει :P

Ήρθε και η ψυκτρούλα και τέλος. Δυστυχώς η κάμερα δεν βοηθάει  :P

Αριστος συνολικα στο build :)

 

Παντως μεγαλη βλακεια της Asus με την επιλογη του φωτισμου στην Strix συγκεκριμενα αφου πεφτει πανω στο πισω φανακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι corsair και g skill μνημες,περαν των μητρικων/εταιρειεων που συνεργαζονται για να συγχρονισεις τον φωτισμο με το υπολοιπο hardware,εχουν και δικο τους προγραμμα για να ελεγχεις ξεχωριστα τον φωτισμο που ειναι το corsair link για τις δικες σου συγκεκριμενα.Της teamgroup που ειναι φθηνοτερες πχ δεν εχουν τετοιο προγραμμα.

 

Βεβαια προσωπικα δεν το θεωρω ελαττωμα αφου ισως ο σημαντικοτερος λογος που τις επιλεγει καποιος τις μνημες αυτες ειναι για τον φωτισμο,δεν καταλαβαινω γιατι να θελει να τον σβησει :P

Αριστος συνολικα στο build :)

 

Παντως μεγαλη βλακεια της Asus με την επιλογη του φωτισμου στην Strix συγκεκριμενα αφου πεφτει πανω στο πισω φανακι.

βασικά δεν πέφτει πάνω στο πίσω απλά το καλύβει η ψύκτρα.. anyway δεν την πήρα για τα rgb.. επίσης σαν auto στο bios τα έχει να ανάβουν και όταν είναι κλειστό το pc.. το οποίο και έκλεισα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dimus & fulgore δεν βρήκα πουθενά την επιλογή για ρύθμιση του φωτισμου μόλις παω σπίτι θα το κοιτάξω

 

Θελω να μπορώ να σβήνω τα led επειδή ειναι ανοιχτό το κουτί και δίπλα μου κάποιες φορές ενοχλεί

 

 

 

Giannhstip βάλε μια all in one υδρόψυξη με 3 ανεμιστήρες και εισαι κομπλέ θα γεμίσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dimus & fulgore δεν βρήκα πουθενά την επιλογή για ρύθμιση του φωτισμου μόλις παω σπίτι θα το κοιτάξω

 

Θελω να μπορώ να σβήνω τα led επειδή ειναι ανοιχτό το κουτί και δίπλα μου κάποιες φορές ενοχλεί

 

 

 

Giannhstip βάλε μια all in one υδρόψυξη με 3 ανεμιστήρες και εισαι κομπλέ θα γεμίσει

Δες εδω απο το δικο μου https://imgur.com/97KL2Gf ..Κατεβασε την τελευταια εκδοση του Link..Απλα πας το brightness στο 0 και ουσιαστικα σβηνουν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εισαι σιγουρος πως εχεις την τελευταια εκδοση του Link και πως εχεις κανει και update στο τελευταιο manahement engine kai chipset? Αναλογα την μητρικη που εχεις πλεον αναγνωριζεται κανονικα και απο το asus aura/mystic light της msi ktl δες και απο κει

 

ps* Βλεπω οτι εχεις Asrock..δεν ξερω τι παιζει με συμβατοτητες..

 

ps2* δοκιμασε να βαλεις το χρωμα σε μαυρο

Επεξ/σία από dimus1985
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά δεν πέφτει πάνω στο πίσω απλά το καλύβει η ψύκτρα.. anyway δεν την πήρα για τα rgb.. επίσης σαν auto στο bios τα έχει να ανάβουν και όταν είναι κλειστό το pc.. το οποίο και έκλεισα..

εννοω το φωτισμο που ειναι στο κομματι πανω απο τα vrm και τις ψυκτρες το οποιο βρισκει στην πισω ψυκτρα.

Και στην δικη μου Hero δυστηχως ειναι ακομα πιο ασχημο γιατι καλυπτει τα γραμματα που ειναι πανω.

 

Για τα περι auto οταν κλεινει το pc εχεις δικιο στην αρχη οταν το ειδα εγω νομιζα οτι η μητρικη ειχε προβλημα :P

 

Θα ανεβασω και εγω αυριο φωτογραφιες αφου το ζητησανε ορισμενοι αν και δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο το δικο μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εννοω το φωτισμο που ειναι στο κομματι πανω απο τα vrm και τις ψυκτρες το οποιο βρισκει στην πισω ψυκτρα.

Και στην δικη μου Hero δυστηχως ειναι ακομα πιο ασχημο γιατι καλυπτει τα γραμματα που ειναι πανω.

 

Για τα περι auto οταν κλεινει το pc εχεις δικιο στην αρχη οταν το ειδα εγω νομιζα οτι η μητρικη ειχε προβλημα :P

 

Θα ανεβασω και εγω αυριο φωτογραφιες αφου το ζητησανε ορισμενοι αν και δεν ειναι τιποτα το ιδιαιτερο το δικο μου.

πάντως γενικά πολλα bugs βλέπω με drivers ακόμα..λογικά θα διορθωθούν με τον καιρό..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μερικοι ζητησαν φωτογραφια απο το κουτι μου ας ανεβασω μια(επιτηδες αφησα το τζαμακι να ειναι βρωμικο για να μην λετε οτι ολες οι φωτογραφιες που ανεβαινουν ειναι στην πενα τα pc :P)

https://imgur.com/a/a02eK

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και μερικοι ζητησαν φωτογραφια απο το κουτι μου ας ανεβασω μια(επιτηδες αφησα το τζαμακι να ειναι βρωμικο για να μην λετε οτι ολες οι φωτογραφιες που ανεβαινουν ειναι στην πενα τα pc :P)

https://imgur.com/a/a02eK

 

Η βρώμα (σκόνη) να φανταστώ είναι από μέσα; Γιατί και σε εμένα για κάποιον λόγο, μετά από 2 μέρες, γίνεται έτσι, όπως εσένα. 

Έχω βαρεθεί να το βγάζω και να το καθαρίζω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...