Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωχ! Τωρα το ειδα! Αλλαξες φωτο...Μπραβο! Δε ξερω ποιος ειναι ο ανεμηστηρας, το κουτι στου γουγλη το ψαχτηρι το βρηκα.

 

 

Ναι θα φτασουν τα καλωδια και θα κερδισεις σε airflow. :)

 

Οκ φιλε μου ,θα το κοιταξω το θεμα γιατι θα ειναι πολυ πιο ωραιο ετσι οπως μου το εδειξες!!! Σ'ευχαριστω... ;) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δυο προχειρες που εβγαλα μετα την τελευταια προσθηκη μου (fan controller) προσεχως (μετα την εξεταστικη ) θα γινει αλλαγη ολων των φωτισμων σε πρασινο 
6k1b.jpg
 
at.jpg
 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δυο προχειρες που εβγαλα μετα την τελευταια προσθηκη μου (fan controller) προσεχως (μετα την εξεταστικη ) θα γινει αλλαγη ολων των φωτισμων σε πρασινο 
 

Ο εξωτερικός ανεμιστήρας πρέπει να κάνει καλή δουλειά :P 

Δεν σε ενοχλεί ο φωτισμός το βράδυ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο εξωτερικός ανεμιστήρας πρέπει να κάνει καλή δουλειά :P

Δεν σε ενοχλεί ο φωτισμός το βράδυ ?

ναι κανει αρκετη δουλεια ο εξωτερικος :P 

οχι δεν εχω πρόβλημα με τα φώτα, δεν είναι τόσο έντονα στην κάμερα φαίνονται ετσι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο τη ψυκτρα γερνει και η κάρτα γραφικών. Σηκωσε τη με καποιον τροπο γιατι αν οχι τωρα, σιγα σιγα θα παρει κι αλλο και τοτε λογικά θα εχεις πρόβλημα. Πολυ καλο το γραφειο πάντως και καθαρο, σε αντιθεση με το δικο μου..:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχα .. παρτε χαρακια και μετρατε καλύτερα..... η ψυκτρα γέρνει απο φυσικου της, ετσι ειναι φτιαγμένη.... η καρτα ΔΕΝ γερνει.... συγρινετε τα δύο pcb , χωρις να μπερδευεστε απο την ψυκτρα.....

 

Επισης κυριε Thanos δεμ χρειάζεται κρεμασμα με tie wraps. Αν παρατηρήσεις λίγο καλύτερα θα δείς ότι η κάρτα στηρίζεται με την βοήθεια των καλωδίων τροφοδοσίας στο πανω cage!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω βλεπω οτι το pcb με την ψυκτρα εχουν την ιδια κλιση σχεδον, οποιο και να κοιταξουμε το ιδιο κανει. Μπορεις με tie wraps να πιασεις απο τα καλωδια τροφοδοσιας και ειτε μεχρι πανω, ειτε σφιγμενο με την βαση των σκληρων. Καλο ειναι να φαινεται ωραια το κουτι, αλλα να μην τα χαλασουμε κιολλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...