Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μερικές πρόχειρες φωτο με το phanteks eclipse p400s tempered glass:P

Ελλαδα το μαυρο εξαφανισμενο,δεν υπαρχει πουθενα για να το αγορασω.

Το νεο fractal design meshify c επισης πουθενα στην Ελλαδα για παραγγελια.

Δηλαδη σε αναγκαζουν η το Nzxt s340 elite να παρεις η απο εξωτερικο πχ Γερμανια και να πληρωσεις ενα καρο μεταφορικα.

 

Τραγικη κατασταση δυστηχως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλαδα το μαυρο εξαφανισμενο,δεν υπαρχει πουθενα για να το αγορασω.

Το νεο fractal design meshify c επισης πουθενα στην Ελλαδα για παραγγελια.

Δηλαδη σε αναγκαζουν η το Nzxt s340 elite να παρεις η απο εξωτερικο πχ Γερμανια και να πληρωσεις ενα καρο μεταφορικα.

 

Τραγικη κατασταση δυστηχως.

Η το παραγγέλνεις από Ελλάδα και περιμένεις.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλαδα το μαυρο εξαφανισμενο,δεν υπαρχει πουθενα για να το αγορασω.

Το νεο fractal design meshify c επισης πουθενα στην Ελλαδα για παραγγελια.

Δηλαδη σε αναγκαζουν η το Nzxt s340 elite να παρεις η απο εξωτερικο πχ Γερμανια και να πληρωσεις ενα καρο μεταφορικα.

 

Τραγικη κατασταση δυστηχως.

 

Πριν το πάρω απ το visionstudio, έστειλα email στο msystems και τους ρώτησα πότε θα είχαν καινούρια παραλαβή, μου είπαν το πρώτο 10ημερο του Σεπτέμβρη, οπότε να τσεκάρεις που και που την σελίδα τους. 

Είχα ρωτήσει για το άσπρο συγκεκριμένα που ήθελα να πάρω στην αρχή, αλλά μου απάντησαν πως θα φέρουν όλα τα χρώματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλαδα το μαυρο εξαφανισμενο,δεν υπαρχει πουθενα για να το αγορασω.

Το νεο fractal design meshify c επισης πουθενα στην Ελλαδα για παραγγελια.

Δηλαδη σε αναγκαζουν η το Nzxt s340 elite να παρεις η απο εξωτερικο πχ Γερμανια και να πληρωσεις ενα καρο μεταφορικα.

 

Τραγικη κατασταση δυστηχως.

Το Meshify περιμένω και εγώ να δω σε τι τιμή θα το φέρουν. Με ξενέρωσε λίγο που δεν μπορείς μπροστά να έχεις υδρόψυξη με τα fans έξω από το κουτί και το radiator μέσα (για να μείνει χώρος για μεγάλη κάρτα γραφικών) όπως στο define c, αλλά είναι πιο πολύ ρητορικό ξενέρωμα γιατί ούτε υδρόψυξη θα βάλω ούτε μεγάλη κάρτα έχω. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οριστε και μερικες φωτογραφιες!!

θα σ πω τα φάουλ η ζεν γ πανε καλα θελουν ram στα  3000mhz και τελος εν ετη 2017 ειναι αδιανόητο να μην εχεις ssd

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα παραγγειλω κατι που δεν ειναι διαθεσιμο προς παραγγελια???

Μπορείς να επικοινωνήσεις με κάποια μαγαζιά (visionstudio, κτλ) και να τους ρωτήσεις αν μπορούν να στο παραγγείλουν. Όπως κάνει πολλές φορές το eworld σε πράγματα που δεν έχουν καν στο κατάστημα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελλαδα το μαυρο εξαφανισμενο,δεν υπαρχει πουθενα για να το αγορασω.

Το νεο fractal design meshify c επισης πουθενα στην Ελλαδα για παραγγελια.

Δηλαδη σε αναγκαζουν η το Nzxt s340 elite να παρεις η απο εξωτερικο πχ Γερμανια και να πληρωσεις ενα καρο μεταφορικα.

 

Τραγικη κατασταση δυστηχως.

18 ευρώ είναι τα μεταφορικά από Γερμανία, αν παραγγείλεις κουτί

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σ πω τα φάουλ η ζεν γ πανε καλα θελουν ram στα  3000mhz και τελος εν ετη 2017 ειναι αδιανόητο να μην εχεις ssd

Nαι τα γνωριζω αυτα,θα γινουν σιγα σιγα στην πορεια!!Ευχαριστω για τις συμβουλες!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σ πω τα φάουλ η ζεν γ πανε καλα θελουν ram στα 3000mhz και τελος εν ετη 2017 ειναι αδιανόητο να μην εχεις ssd

η αλήθεια είναι πως μετά τα 2600 Mhz οι διαφορές που βλέπεις στην απόδοση ενός Ryzen συστήματος είναι της τάξης των 1-2 Fps(αν μιλάμε για παιχνίδια) οπότε δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος να δώσει πολλά χρήματα σε υψηλόσυχνη ραμ,ας γλυτώσει μερικά απο εκεί και ας πάρει SSD :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link.png Site: http://www.digital-master.gr/el-gr/Products/Midi%20Tower%7CPHANTEKS%20Eclipse%20P400%20Midi-Tower-%20TempeRed%20Glass%20-%20Black%20(%20P

με δωρεάν μεταφορικά για το p400 tempered glass αλλά 2 βδομάδες λογικά θα περιμένεις.

 

άκυρο σορυ τώρα είδα οτι λέτε για το p400s

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

Εδώ είναι κ "τα δικά μου" κουτιά :-) :

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZkyZrHuNjVo

 

Από το forum εδώ, συμμετέχει ο Stefano t. Στην περιγραφή του βίντεο θα βρείτε και link για την ψηφοφορία.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται να συμμετάσχει στο επόμενο επεισόδιο, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου, έχω οδηγίες επίσης στην περιγραφή του βίντεο.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...