Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή θέλει bracket για να μπει σε AM4; Γιατί θα φτιάξει ένας φίλος σύντομα ryzen συστηματάκι. 

 

Αγοράζεις την έκδοση για AM4, θέλει διαφορετικό mounting kit. Αν την έχει ήδη μπορεί με απόδειξη αγοράς να πάρει free mounting kit. Εντωμεταξύ το mounting kit της Noctua παίζει να είναι το καλύτερο σε όλη τη βιομηχανία, απλό στην εγκατάσταση και υπερβολικά σταθερό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αγοράζεις την έκδοση για AM4, θέλει διαφορετικό mounting kit. Αν την έχει ήδη μπορεί με απόδειξη αγοράς να πάρει free mounting kit. Εντωμεταξύ το mounting kit της Noctua παίζει να είναι το καλύτερο σε όλη τη βιομηχανία, απλό στην εγκατάσταση και υπερβολικά σταθερό.

 

Την έχει ήδη δυστυχώς.. Θα του το πω. Δεν έχει την s btw. Έχει την απλή που δεν ξέρω τι διαφορές έχει με την S. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

update με το καινούριο psu και το καινούριο fan controller

 

attachicon.gif20170819_175640.jpg

 

και μια με το ακρυλικό

 

attachicon.gif20170819_180219.jpg

 

Περνα απο μπροστα τα καλωδια και βαλε σωστα τον ssd

 

Το ιδιο κουτι εχουμε μονο που εγω εχω tempered

 

DSC00797.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το 'πε κι άλλος φίλος.

Το σκέφτηκα, αλλά θα πρέπει να βάλω και το δεύτερο καλώδιο sata τροφοδοσίας, γιατί με αυτό είναι τσίτα ίσα ίσα.

Είπα να γλυτώσω τα έξτρα καλώδιο από το psu, μιας και από πίσω είναι λίγο στριμόκωλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου το 'πε κι άλλος φίλος.

Το σκέφτηκα, αλλά θα πρέπει να βάλω και το δεύτερο καλώδιο sata τροφοδοσίας, γιατί με αυτό είναι τσίτα ίσα ίσα.

Είπα να γλυτώσω τα έξτρα καλώδιο από το psu, μιας και από πίσω είναι λίγο στριμόκωλα.

 

Φτιαξε αυτοκολητο τοτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πια parts ειναι κατωτερα του μετριου?16 GB μνημη 2133 Μhz? 500 ssd? ΤΟ κουτι ?Η καρτα μονο δεν ειναι δυνατη  που αμα δεις λιγο καλυτερα ειναι πανω.Να εδινα μηπως και την rx570 σχεδον καινουρια σε αυτη τημ τιμη?Πριν σχολιασεις Μηπως να σκεφτοσουνα ποσο θα ηθελες να πουλησεις και οχι να αγορασεις?Φιλικα παντα  ευχαριστω για το ενδιαφερον σου και τα καλα σου λογια.!

 

Κάτω του μετρίου είναι το m/b πυρκαγιά με 4+2 τροφοδοσία, η ψύκτρα της κακιάς ώρας, το vs τροφοδοτικό

και η 550ti με τεχνολογία stealth :-D. Ο 500άρης ssd κάνει κλικ, αλλά είναι incognito...

Μνήμες κομπλέ και κουτάκι φτηνό μεν καλό δε.

 

Αφού βρήκες μουρλό να του το πασάρεις 540 :blink: ευρώ κι όχι εσκούδος,

ρίξε από μια προσευχή σε κάθε άγιο ξεχωριστά εκεί στο τοίχο.

 

Φιλικά εννοείται, αλλά στο ξαναγράφω, εδώ δεν είναι μέρος για να προμοτάρει κανείς την πραμάτια του.

 

 

Φιλαρακι λυσε  μου και εσυ μια απορια.Πριν μια βδομαδα ειχες πουλησει αυτη την μητρηκη http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=54996&cat=3 85 ευρο Με τιμη internet 97 και θες να πουλησω το μηχανημα 340 ευρο?

Μαζι μου βρηκες?

 

Απαντάω για το φίλο, η μητρική που πούλησε είναι τρέχον μοντέλο ζωντανής πλατφόρμας (am4),

με ελάχιστη χρήση που φαίνεται από τις ημερομηνίες αγοράς και πώλησης. Για όσους  παρακολουθούν

το forum, ο φίλος την είχε χρησιμοποιήσει ως προσωρινή λύση αναμένοντας το rma της asrock.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ μας φίλε μου, ξέρεις πολύ καλά για ποιο λόγο κοστίζει τόσο μια κάρτα που προσφάτως κόστιζε 200κατι € :) Οι συνθήκες "επιτρέπουν" την υπερτιμολόγηση. Και εγώ μπορώ να δώσω την 1070 όσο την πήρα σχεδόν με αυτή τη λoγική.(499€ την πήρα). 

θα την πουλαγες τωρα 300?Οταν ολοι την δινουν 400?Αν το εκανες πραγματικα χιλια μπραβο!!!!

Παιδια ας μεινουμε στην δουλεια και ας ξεχασουμε την αγγελεια διοτι το εφτιαξα με πολυ μερακι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/s/11721679/Gigabyte-Radeon-RX-570-4GB-GV-RX570GAMING-4GD.html

2 μηνων με αποδειξη απο ελληνικο καταστημα.ΧΑΧΑΧΑ

Παιδια ας μεινουμε στην δουλεια και ας ξεχασουμε την αγγελεια διοτι το εφτιαξα με πολυ μερακι και πως πληροφορηση αγοραστης εχει βρεθει!!!

 

φιλε μου σε ευχαριστω πολυ για της ευχες σου και τα ευγενικοτατα σχολια σου!Η καρτα μου ειναι αυτη http://www.skroutz.gr/s/11721679/Gigabyte-Radeon-RX-570-4GB-GV-RX570GAMING-4GD.html 

δεν νομιζω οτι την εχω ακριβα  2 μηνων σχεδον καθολου χρησιμοποιημενη  απο 404 στα 300 απο εληνικο καταστημα με ολα τα χαρτια.Βλεπεις ομως αμα υπαρχουν καλοθελητες ευκολα παρεξηγησε!!!

Δυστυχως το ποσο την πηρες δεν ενδιαφερει κανεναν. Αυτο που ενδιαφερει τον αγοραστη ειναι οτι κανουργια εχει τιμη που πουλας. Θα σε προτιμησει αν εχει κερδος απο το μεταχειρσμενο και δεν το παρεχεις. Μιλαω για την καρτα. Ρωτα εκει που σου ειπα αν δε βαριεσαι για ενα ενα τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα την πουλαγες τωρα 300?Οταν ολοι την δινουν 400?Αν το εκανες πραγματικα χιλια μπραβο!!!!

Παιδια ας μεινουμε στην δουλεια και ας ξεχασουμε την αγγελεια διοτι το εφτιαξα με πολυ μερακι !

300 δε τη δίνει κανείς. 350-370 όμως είναι τίμια λεφτά για μια κάρτα used ενός έτους. Και χωρίς την τρελή χρήση ή καθημερινό o/c. Δεν πουλάω τακτικά κάτι , τελευταία φορά ήταν πέρυσι μια GTX660. 170€ την είχα πάρει, 85€ την πουλούσα, και με τα μεταφορικά τα οποία πλήρωσα, ουσιαστικά πουλήθηκε 80€. 

 

Δεν είναι αγγελία όμως, δείχνοντας το κουτί που σκοπεύεις να πουλήσεις (το οποίο είναι όντως καλοφτιαγμένο- όμως η κάρτα γραφικών είναι απούσα), μας έδωσες και ένα σύνδεσμο για την αγγελία. Άρα εμμέσως πλην σαφώς προωθείς το μηχάνημα (για το οποίο λες ότι βρήκες αγοραστή ωστόσο). 

 

Εγώ εύχομαι καλές πωλήσεις, απλά να ξέρεις που ποστάρεις, γιατί εδώ όλοι θα δουν ότι ήταν τσιμπημένη η τιμούλα :) 

 

Φιλικά όλα αυτά! 

Καλή συνέχεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Φιλαρακι λυσε  μου και εσυ μια απορια.Πριν μια βδομαδα ειχες πουλησει αυτη την μητρηκη http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=54996&cat=3 85 ευρο Με τιμη internet 97 και θες να πουλησω το μηχανημα 340 ευρο?

Μαζι μου βρηκες?

 

Πούλησα μητρική η οποια είχε δουλέψει μέρες και ήταν καινούρια. Τι πας να συγκρίνεις τώρα; :P

Την πούλησα και σε πολύ καλό μου φίλο και επέμενε να μου δώσει και παραπάνω επειδή ήταν σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση κάτι το οποίο αρνήθηκα. Μην είμαστε και γύφτοι. 

 

Τέλος με τα offtopic. 

 

Ontopic τώρα. 

 

Από βδομάδα θα ποστάρω και εγώ το κουτάκι μου μόλις έρθει το phanteks eclipse p400s white tempered glass.

Τώρα είμαι με ένα zalman z1 neo αλλά δεν με τρελαίνει τόσο.. 

Θέλω κάποιος να μου στείλει ένα λινκ για το που μπορώ να βρω καλώδια ασπρόμαυρα για το PSU. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πούλησα μητρική η οποια είχε δουλέψει μέρες και ήταν καινούρια. Τι πας να συγκρίνεις τώρα; :P

Την πούλησα και σε πολύ καλό μου φίλο και επέμενε να μου δώσει και παραπάνω επειδή ήταν σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση κάτι το οποίο αρνήθηκα. Μην είμαστε και γύφτοι. 

 

Τέλος με τα offtopic. 

 

Ontopic τώρα. 

 

Από βδομάδα θα ποστάρω και εγώ το κουτάκι μου μόλις έρθει το phanteks eclipse p400s white tempered glass.

Τώρα είμαι με ένα zalman z1 neo αλλά δεν με τρελαίνει τόσο.. 

Θέλω κάποιος να μου στείλει ένα λινκ για το που μπορώ να βρω καλώδια ασπρόμαυρα για το PSU. 

τουλαχιστων πουλισες μητρικη κερδος εβγαλες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off On Topic Alert:

Φτάνει ρε παιδιά. Αρκετά είπαμε για το κουτί και την κάρτα που πουλάει ο φίλος john197835



Στο θέμα μας τώρα:

Πούλησα μητρική η οποια είχε δουλέψει μέρες και ήταν καινούρια. Τι πας να συγκρίνεις τώρα; :P
Την πούλησα και σε πολύ καλό μου φίλο και επέμενε να μου δώσει και παραπάνω επειδή ήταν σε ΑΡΙΣΤΗ κατάσταση κάτι το οποίο αρνήθηκα. Μην είμαστε και γύφτοι.

Τέλος με τα offtopic.

Ontopic τώρα.

Από βδομάδα θα ποστάρω και εγώ το κουτάκι μου μόλις έρθει το phanteks eclipse p400s white tempered glass.
Τώρα είμαι με ένα zalman z1 neo αλλά δεν με τρελαίνει τόσο..
Θέλω κάποιος να μου στείλει ένα λινκ για το που μπορώ να βρω καλώδια ασπρόμαυρα για το PSU.

Εδω 24πινο: http://www.e-shop.gr/phanteks-24-pin-atx-extension-50cm-sleeved-black-white-p-PER.817317

Εδώ 8πινο:http://www.e-shop.gr/phanteks-8-pin-eps12v-extension-50cm-sleeved-black-white-p-PER.817326

 

Εδώ sata:http://www.e-shop.gr/bitfenix-sata-3-cable-30cm-sleeved-black-black-p-PER.641049

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off On Topic Alert:

 

Φτάνει ρε παιδιά. Αρκετά είπαμε για το κουτί και την κάρτα που πουλάει ο φίλος john197835

 

 

Στο θέμα μας τώρα:

Εδω 24πινο: http://www.e-shop.gr/phanteks-24-pin-atx-extension-50cm-sleeved-black-white-p-PER.817317

 

Εδώ 8πινο:http://www.e-shop.gr/phanteks-8-pin-eps12v-extension-50cm-sleeved-black-white-p-PER.817326

 

Άψογος ! Φθηνά είναι. Νόμιζα πως θα κοστίζουν περισσότερο :P 

τουλαχιστων πουλισες μητρικη κερδος εβγαλες ?

Ναι και μάλλον ίσως πουλήσω και την asrock gaming k4 ab350 για να πάρω καμιά άλλη στο μέλλον. 

Θα δείξει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...