Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα,

Μιας κ είχα επικοινωνήσει με αρκετά παιδιά που γράφουν στον παρών θέμα, να ενημερώσω ότι το πρώτο επεισόδιο της σειράς που θα ξεκινήσω στο Youtube, θα δημοσιευτεί αύριο.

Οι συμμετέχοντες του πρώτου επεισοδίου (μέλη του Insomnia όλοι) είναι οι:

-DinosFan

-IoannisLP

-ΓιώργοςΚαππα

-ThanosD

-BirelMotorsport

 

Περιμένω με ανυπομονησία γνώμες κ σχόλια για την παρουσίαση και όποιες προτάσεις έχετε φυσικά.

 

Επίσης θα μπορείτε να ψηφίσετε τα builds των παραπάνω και ο πρώτος σε ψήφους θα κερδίσει το MotoSpeed V30 mouse.

 

Όσοι θέλετε να συμμετάσχετε στο επόμενο επεισόδιο και να στηρίξετε αυτή την προσπάθεια, αύριο θα έχετε ένα μικρό δείγμα από το αποτέλεσμα για να έχετε μια εικόνα του αποτελέσματος.

 

Spoiler Alert:

Μετά από πολλές μέρες καψίματος εγκεφαλικών κυττάρων αναζητώντας κάτι κατάλληλο, το όνομα της σειράς είναι ShowTheCase GR.

 

 

Ζητώ συγνώμη για το "off topic" απλά το πάλεψα για να βγεί όσο γίνεται πιο ενδιαφέρον και ήθελα κάπου να το πω :-D .

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sound blaster Z ; 

Άμα σε ενοχλούν τα led της, βάλε μαύρη μονωτική ταινία πάνω τους και thank me later :P

I know ! ειχα μονο ασπρη και εβαλα ασπρη και παλι φωτιζε χαχαχαχα

<a class=classifieds-430696-0-93991100-1501275326_thumb.jpg' alt='classifieds-430696-0-93991100-1501275326_thumb.jpg'> Check :D

Παρομοιάζω το Full RGB με "circus" (λόγω έντονης εναλλαγής χρωμάτων) :P

χαχαχαχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I know ! ειχα μονο ασπρη και εβαλα ασπρη και παλι φωτιζε χαχαχαχα

Check :D

χαχαχαχ

 

Την πάτησα κ εγώ με μια άσπρη που είχα στην αρχή και φώτιζε ακόμα η μαλακία, γιαυτό σου είπα μαύρη ΑΧΑΧΑΧΑΧ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

Μιας κ είχα επικοινωνήσει με αρκετά παιδιά που γράφουν στον παρών θέμα, να ενημερώσω ότι το πρώτο επεισόδιο της σειράς που θα ξεκινήσω στο Youtube, θα δημοσιευτεί αύριο.

Οι συμμετέχοντες του πρώτου επεισοδίου (μέλη του Insomnia όλοι) είναι οι:

-DinosFan

-IoannisLP

-ΓιώργοςΚαππα

-ThanosD

-BirelMotorsport

 

Περιμένω με ανυπομονησία γνώμες κ σχόλια για την παρουσίαση και όποιες προτάσεις έχετε φυσικά.

 

Επίσης θα μπορείτε να ψηφίσετε τα builds των παραπάνω και ο πρώτος σε ψήφους θα κερδίσει το MotoSpeed V30 mouse.

 

Όσοι θέλετε να συμμετάσχετε στο επόμενο επεισόδιο και να στηρίξετε αυτή την προσπάθεια, αύριο θα έχετε ένα μικρό δείγμα από το αποτέλεσμα για να έχετε μια εικόνα του αποτελέσματος.

 

Spoiler Alert:

Μετά από πολλές μέρες καψίματος εγκεφαλικών κυττάρων αναζητώντας κάτι κατάλληλο, το όνομα της σειράς είναι ShowTheCase GR.

 

 

Ζητώ συγνώμη για το "off topic" απλά το πάλεψα για να βγεί όσο γίνεται πιο ενδιαφέρον και ήθελα κάπου να το πω :-D .

kai εγω γραφω πως μπορω να συμμετέχω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kai εγω γραφω πως μπορω να συμμετέχω 

 

Έχω ανοίξει σχετικό θέμα εδώ : http://www.insomnia.gr/topic/649251-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C-setup-warspc-buildsdesk-setups-%CF%83%CF%84%CE%BF-youtube/

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία, για να ανανεώσω τις οδηγίες και λεπτομέρειες, οπότε πρέπει να επικοινωνήσω με κάποιον διαχειριστή. Στην περιγραφή του βίντεο ωστόσο, έχω συμπεριλάβει αναλυτικά τα βήματα.

 

Καλή αρχή παιδιά και καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες :-D

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οριστε και το δικο μου,cooler master cosmos s.

post-385747-0-03785500-1501313598_thumb.jpg

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ανοίξει σχετικό θέμα εδώ : http://www.insomnia.gr/topic/649251-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C-setup-warspc-buildsdesk-setups-%CF%83%CF%84%CE%BF-youtube/

 

Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία, για να ανανεώσω τις οδηγίες και λεπτομέρειες, οπότε πρέπει να επικοινωνήσω με κάποιον διαχειριστή. Στην περιγραφή του βίντεο ωστόσο, έχω συμπεριλάβει αναλυτικά τα βήματα.

 

Καλή αρχή παιδιά και καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες :-D

 

 

 

Πολύ καλή δουλειά, καλή επιτυχία με τη συνέχεια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ψυκτρα δεν μπορει να μπει ορθια να μην ειναι στο πλαϊ το AM4 ?

 

Γίνεται αλλα είναι παίδεμα, κανονικά κάθεται είτε στα αριστερά είτε στα δεξιά, αν καταφέρει κανεις να την αλλάξει ας μας πει και εμάς :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...