Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίος αλλά (διορθώστε με αν κάνω λάθος) οι ram σου μήπως έτσι όπως τις έχεις δεν είναι σε Dual Channel???

 

Απο το manual της μιτρικής σου....attachicon.gifScreenshot_1.jpg

ακριβως οτι ειπε ο φιλος τα ιδια ειναι ακριβως απλα επαιξα με το χρωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ και το δικό μου pc είναι ξεκάθαρο νομίζω ποιο είναι το θέμα μου ... Eπίσης,ναι λατρεύω το Witcher.

 

Lmvj9rM.jpg

xKkVmQa.jpg

8BS8a2d.jpg

 

Στο κοντινό μέλλον θα φύγει το μάτι του sauron(ψύκτρα)

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το νέο pc για το γραφειο

post-435334-0-28130000-1498391165_thumb.jpg

 

post-435334-0-83595300-1498391191_thumb.jpg

 

post-435334-0-24874900-1498391216_thumb.jpg

 

post-435334-0-17462300-1498391262_thumb.jpg

 

post-435334-0-43441900-1498391320_thumb.jpg

 

post-435334-0-76266000-1498391355_thumb.jpg

 

post-435334-0-15440800-1498391381_thumb.jpg

 

Να προσθέσω οτι το κουτί ειναι με κανονικό τζάμι για ποιον του αρέσει

Επεξ/σία από birel-motosport
  • Like 21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους μπροστά ανεμιστήρες πως τους έχεις συνδέσει; 2 στο psu και ένα στην motherboard ή έχει κανένα hub το case; Ή μήπως πήρες splitter 3 σε 1; Λέω να το πάρω και εγώ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους μπροστά ανεμιστήρες πως τους έχεις συνδέσει; 2 στο psu και ένα στην motherboard ή έχει κανένα hub το case; Ή μήπως πήρες splitter 3 σε 1; Λέω να το πάρω και εγώ. :)

 

Όλα ειναι επάνω στην μητρική εχει για 4 φαν και 1 για τρόμπα νερού

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σε όλους.

Sorry για το (σχεδόν) off topic να πώ εξαρχής.

Πριν λίγο καιρό το είχα αναφέρει και πάλι αλλα χάθηκε λίγο πιο πίσω στα posts. Μιας και υπάρχουν εξαιρετικά builds και setups στο παρών topic, σκέφτομαι να υλοποιήσω στο Youtube αντίστοιχη σειρά με αυτήν του Ed απο το Techsource. Για όσους δεν το γνωρίζουν, μπορούν να το δούν στον παρακάτω σύνδεσμο:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Mbrxr3C9oKY

 

Εν τάχει συγκεντρώνει υλικό απο setups / pc builds και τα δείχνει με στόχο να δεί ο κόσμος, να πάρει ιδέες και εν τέλει για το διαγωνισμό που κάνει.

 

Σε περίπτωση που κάποιος ενδιαφέρετε, μπορεί να μου στείλει τις φωτογραφίες που θέλει να συμπεριλάβω στο πρώτο επεισόδιο (μιας και τώρα θα το ξεκινήσω) στο e-mail μου.

 

:shifty: 

 

 

Σαν τίτλο mail, θα βοηθούσε να βάζατε την ένδειξη "Setup Wars" προς το παρόν (για να μπορώ να τα ταξινομώ), το nickname σας το οποίο θα φαίνεται κατα την παρουσίαση καθώς και αν πρόκειται για Pc build ή ολόκληρο desk setup.

 

Στο e-mail καλό θα ήταν να προσθέσετε τουλάχιστον 4-5 φωτογραφίες για το σύστημα/setup σας, καθώς και αναλυτικά specs του hardware και του εξοπλισμού που περιλαμβάνεται στις φωτογραφίες. Ότι παραπάνω νομίζετε ότι είναι χρήσιμο, είναι ευπρόσδεκτο. Θα είναι αντικείμενο ψηφοφορίας οπότε όσο καλύτερο το υλικό, τόσο καλύτερη θα είναι η παρουσίαση.

 

Σε κάθε video θα εμφανίζονται 5 setups/builds (αναλόγως των συμμετοχών) και το τελικό βίντεο κάθε φορά, θα αναρτάται στην παρούσα ενότητα ώστε να μπορεί να γίνει ψηφοφορία, ενώ αν κριθεί απαραίτητο απο την διαχείρηση του forum, θα προσθέσω εντός του video ότι οι συμμετοχές προέρχονται απο το Insomnia.gr.

 

Μιας και είναι η αρχή, μπορεί να υπάρχουν ερωτήσεις/ασάφειες, οπότε για ότι θελήσετε να ρωτήσετε, στείλτε μου αυτό που θέλετε μέσω pm για να μην spoilaρουμε το παρών θέμα.

 

Ο νικητής απο τους 5 συμμετέχοντες/διαγωνιζομένους κάθε φορά, θα κερδίζει και κάποιο δώρο το οποίο θα συμπεριλαμβάνω στην περιγραφή του video, το οποίο και θα αποστέλλω στον νικητή μέσω ΕΛΤΑ μετά τη λήξη της ψηφοφορίας.

 

Αν νομίζετε ότι πρέπει να ανοίξω νέο θέμα για τα παραπάνω, μπορώ να ρωτήσω κάποιον απο τους διαχειριστές. Δεν το κάνω γιατί θα είναι προφανής προσωπική προώθηση αλλά αν υπάρχει ενδιαφέρον απο αρκετά μέλη, ενδέχεται να βρούμε μια λύση.

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...