Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι θα αλλαχτουν mobo cpu ram ,το ψυγειο το εβαλα να δω πως θα φαινεται και εμεινε μεσα. Μαλλον για 360αρι ψυγειο θα παω να γεμισει μεχρι κατω αλλα θα αργησει λιγο.

karta γραφικων δεν θα βαλεις >???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχει καποιος τροπος να αυξησω την φωτεινοτητα του led στα Cooler Master SickleFlow 120 ?

oxi etsi ειναι τα ιδια εχω και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oxi etsi ειναι τα ιδια εχω και εγω

χαλια φωτεινοτητα εχουνε..ειναι σαν να μην εχουν καθολου σε αντιθεση με τα corsair που ειχα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην το ξεχασεις και απαρετητα να βαλεις και ssd

Lol ρε. Τι μην ξεχάσει; να βάλει gpu ; πως γίνεται να το ξεχάσει κάποιος;;

Είσαι θεός ρε μαν

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol ρε. Τι μην ξεχάσει; να βάλει gpu ; πως γίνεται να το ξεχάσει κάποιος;;

Είσαι θεός ρε μαν

 

 

Α! Και μην ξεχασεις! Αμα θες να το δεις αναμμενο, πατα το power button!Το εκανα κι εγω και ηταν....τελειοοοοοοοο!!!! :P

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lol ρε. Τι μην ξεχάσει; να βάλει gpu ; πως γίνεται να το ξεχάσει κάποιος;;

Είσαι θεός ρε μαν

to ενδεχομενο να παιζει με τα ενοματομενα γραφικα δεν πηγε καθολου εκει η σκεψη σου ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to ενδεχομενο να παιζει με τα ενοματομενα γραφικα δεν πηγε καθολου εκει η σκεψη σου ε?

 

Και οταν καποια στιγμη βαλει καποιο παιχνιδι που θα σερνεται, δεν θα του παει το μυαλο ας πουμε στο οτι δεν εχει καρτα γραφικων γιατι θα το εχει ξεχασει και θα ψαχνει για ιους και για καινουργιο δισκο...

 

Και μετα θα ανοιξει καινουργιο θεμα εδω και πανω στην κουβεντα θα οδηγηθουμε τελικα στο οτι δεν ειχε ξεχωριστη καρτα και το πιο πιθανο θα ειναι να του το θυμισεις εσυ γλυκε μου επειδη τον περιμενες πως και πως για να του προτεινεις τα δικα σου...!... Συγκεντρωσου.......! :shifty: :-D 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και οταν καποια στιγμη βαλει καποιο παιχνιδι που θα σερνεται, δεν θα του παει το μυαλο ας πουμε στο οτι δεν εχει καρτα γραφικων γιατι θα το εχει ξεχασει και θα ψαχνει για ιους και για καινουργιο δισκο...

 

Και μετα θα ανοιξει καινουργιο θεμα εδω και πανω στην κουβεντα θα οδηγηθουμε τελικα στο οτι δεν ειχε ξεχωριστη καρτα και το πιο πιθανο θα ειναι να του το θυμισεις εσυ γλυκε μου επειδη τον περιμενες πως και πως για να του προτεινεις τα δικα σου...!... Συγκεντρωσου.......! :shifty: :-D

axaxaxaxax ρε μλκ ,έκλαψα !

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το πειραζετε το παιδι μωρε :-D ... Ετσι για την ιστορια καρτα υπαρχει μια αρχαια x1300 αλλα επειδη προς το παρον την χρειαζομαι μονο για να εχω εικονα στην οθόνη δεν με πολυκαιει το θεμα ... Όταν με το καλό αγοραστουν cpu mobo ram μετα βλεπουμε και για καρτα... Ακόμα δεν μπορω να βρω x370 mobo που να μου κανει σε εμφανιση / ποιοτητα / τιμή και διαθεσημότητα την καρτα θα σκεφτώ ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...