Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κάπως έτσι:))) καλό;;

ναι πολύ καλό. Ωραίο είναι το carbon που έβαλες.

 

 

για δείτε και το δικό μου λίγο νομίζω ότι το σημάδεψα

 

Arctic cooling freezer 7 pro ? ή μου φαίνεται?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι πολύ καλό. Ωραίο είναι το carbon που έβαλες.

 

 

Arctic cooling freezer 7 pro ? ή μου φαίνεται?

Ναι πριν είχα την zalman performa και δεν ήταν καλή έκανε θόρυβο, τώρα έβαλα αυτήν στην αρχή δίστασα λίγο γιατί την είχα ποιο παλιά και έκανε καλή δουλειά άλλα ήταν παλιός ο επεξεργαστής ένας q9400 τώρα στον καινούριο ι5 4670 που την ξανά αγόρασα και την έβαλα με 900 στροφές έχω 22 βαθμούς και μόνο 20Ε έδωσα όποτε έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος και έχει και πλήρη ησυχία το κουτί

Zalman CNPS5X Performa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι πριν είχα την zalman performa και δεν ήταν καλή έκανε θόρυβο, τώρα έβαλα αυτήν στην αρχή δίστασα λίγο γιατί την είχα ποιο παλιά και έκανε καλή δουλειά άλλα ήταν παλιός ο επεξεργαστής ένας q9400 τώρα στον καινούριο ι5 4670 που την ξανά αγόρασα και την έβαλα με 900 στροφές έχω 22 βαθμούς και μόνο 20Ε έδωσα όποτε έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος και έχει και πλήρη ησυχία το κουτί

 

Zalman CNPS5X Performa

Τώρα με ένα καλό cable management θα δείξει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και τόσο που το έβαλα πάλι καλά, πως τα έβαλαν άλλοι σε αυτό το κουτί δεν έχω καταλάβει, το πέτυχαν  coolermaster elite 430  φαντάσου οτι με ανεμιστήρα της arctic και μια ψήκτρα ίδιας μάρκας  και 2 ακόμα ανεμιστήρες ακούγεται πάλι, άρα δεν είναι ούτε η μόνωση του καλή  τζάμπα 45Ε απο το πλαίσιο τα έδωσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως αλλιως να τα βαλω τα καλωδια σε αυτο το κουτι;  μετανιωσα που το πηρα

κριμα με με λιγα λεφτα παντως περνεις ενα aerocool 500 kai εκτος αυτου αυτο π με στεναχωρεί  ειναι  να εχεις z97 μητρικη και πανω 1333 mhz ram γιατι ...ε ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κριμα με με λιγα λεφτα παντως περνεις ενα aerocool 500 kai εκτος αυτου αυτο π με στεναχωρεί  ειναι  να εχεις z97 μητρικη και πανω 1333 mhz ram γιατι ...ε ?

αυτες περισεψαν  ημασταν για πολλα λεφτα;  και την μητρικη την πηρα λογω οτι ηταν πολυ επικινδυνο να αφησω την αλλη, δεν ειχε μεγαλο προβλημα απλα σε κατασταση ηρεμιας πχ youtube και ετσι εσβηνε και δεν εδινε σημα μετα, επρεπε να σβησω το μηχανημα και να το ξανα ανοιξω, αυτη την μητρικη την βρηκα φτηνη, και γι αυτο την πηρα εχει διαφορα αν βαλω μεγαλυτερο χρονισμο; λογικα αυτο θα ενοεις μαλον

 

παρολα αυτα δεν μπωρο να την αξιοποιησω αλλα το κουτι θελει αλαγη, παλι κανει θορυβο οχι τοσο πολυ βεβαια αλλα κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως αλλιως να τα βαλω τα καλωδια σε αυτο το κουτι;  μετανιωσα που το πηρα

εχεις μια μακαροναδα που μπορει να μην εχεις χωρο ωστε να τα κρυψεις εντελως αλλα μπορεις να ειναι συμμαζεμενα και ας φαινονται

 

ενα παραδειγμα εδω με το κουτι σου

 

http://www.legitreviews.com/images/reviews/1401/cm_elite430_assemb1.jpg

 

http://www.legitreviews.com/images/reviews/1401/cm_elite430_assemb2.jpg

 

βλεπεις φαινονται αλλα ειναι μαζεμενα σιγουρα μπορεις και εσυ!

post-234625-0-32360300-1488412076_thumb.jpg

 

εδω βλεπεις τα καταφερε με 4 δισκους 3.5 ενα οπτικο καρτα γραφικων με τροφοδοσια και τροφοδοτικο χωρις απωσπομενα καλωδια και με μακρυα καλωδια

 

δε λεω οτι ειναι ευκολο αλλα σιγουρα θελει κοπο χρονο και το αποτελεσμα θα σε ανταμειψει

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...