Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τι εννοείς μαν; γιατί τι έχει; και το cable management είναι πολύ καλύτερο απ' ότι φαίνεται. μόνο το καλώδιο της κάρτας γραφικών μπαίνει στη μέση όλα τα άλλα είναι πίσω από τη μητρική και στην άκρη πίσω από τους δίσκους. στο συγκεκριμένο κουτί δεν παίζει να γίνεται καλύτερο cable management εκτός και αν έχεις sleeved καλώδια

Δοκιμασε να τραβηξεις προς τα πισω τα καλωδια της καρτας γραφικων....και φτιαξε με πλεξι αν μπορεις κατι να καλυπτει το τροφοδικο και τα καλωδια του...δηλαδη τα παντα κατω απο το υψος της μητρικης...το εχουν κανει αρκετοι απο εδω μεσα

 

 

https://youtu.be/C5E2XEz1H4w

https://youtu.be/OqBiwjMzTe0

Επεξ/σία από F117
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι εννοείς μαν; γιατί τι έχει; και το cable management είναι πολύ καλύτερο απ' ότι φαίνεται. μόνο το καλώδιο της κάρτας γραφικών μπαίνει στη μέση όλα τα άλλα είναι πίσω από τη μητρική και στην άκρη πίσω από τους δίσκους. στο συγκεκριμένο κουτί δεν παίζει να γίνεται καλύτερο cable management εκτός και αν έχεις sleeved καλώδια

 

Ενταξυ ρε συ μην τον αποπαιρνεις τον ανθρωπο... Το σημαντικο ειναι οτι ολοι προσπαθουν να φτιαξουν κατι  ομορφο(οσο μπορει ο καθενας εννοειται οικονομικα και οσο πιανουν τα χερια του κτλ) και να δωσει χαρα στον εαυτο του πρωτα και μετα να το δειξει και στους υπολοιπους δειχνοντας βασικα την χαρα του!

 

Εμεις ολοι νομιζω οτι πρεπει να γουσταρουμε και να χαιρομαστε με την προσπαθεια του αλλου ειτε ειναι τελειο ειτε οχι..Γιατι εννοειται οτι ολοι καταλαβαινουν την χαρα του να φτιαξεις κατι (και συγκεκριμενα το pc) αφου εδω μεσα οι περισσοτεροι το εχουν κανει ηδη αρα τον νιωθουν τον ανθρωπα!

 

Στο συγκεκριμενο νημα να σας πω την αληθεια πρωτα θα πατησω like και μετα θα δω τις φωτο(που λεει ο λογος)  γιατι πολυ απλα μοιραζεσαι την χαρα και την προσπαθεια του αλλου! :-)Στην τελικη δεν μας το πουλαει με το ζορι!Απλα το δειχνει! :-D

 Μιλουσα για το εξωτερικο μερος του κουτιου συναδελφοι...Φενεται αρκετα ταλαιπωρημενο μιας και απ οσο καταλαβαινω ειναι κατω απο καποιο γραφειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο ρε αρχηγε!Αν εβαζες και τον δαφνοστεφανωμενο στην μεση της δεξαμενουλας θα΄τανε ταμαμ!Πολυ ωραιο και εντονο! Καλοδουλευτο! :-D

Σε ευχαριστω μαν, δεν ασχολουμε καθολου με ομαδες ομως. :P Απλα εχει κλασει το Hue+ και δεν μπορω να αλλαξω χρωματα. Παιζει να καηκε μαζι με την παλια mobo. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η ωρα επιτελους να ποσταρω κι εγω το κουτι μου που λεει και το thread. Ετοιμο μετα απο αρκετο καιρο αναμονης...

 

Πολεμικότατο. Βγάλε μας και μια φωτό με όλα τα rog να πηδηχτούμε απ το παράθυρο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολεμικότατο. Βγάλε μας και μια φωτό με όλα τα rog να πηδηχτούμε απ το παράθυρο.

Μεσα στις επομενες ημερες που θα μαζεψω τριπανια, κατσαβιδια, σωληνες και fittings απο το πατωμα θα βγαλω. :)

 

Απίθανο το εργαλείο.Να το χαρείς όσο δεν πάει ΄φίλε μου!!!!

Ευχαριστω αδερφε! Βαλε και συ μπρως οσο πιο συντομα μπορεις γιατι με πηρε το 900D τηλ και εκανε παραπονα. :P 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η ωρα επιτελους να ποσταρω κι εγω το κουτι μου που λεει και το thread. Ετοιμο μετα απο αρκετο καιρο αναμονης...

Πολυ ωραιο build! Τα psu cable τα κοκκινα , απο που? Ψαχνω ιδια φαση ακριβως για να συνδεσω τη 1070 μου , ενα 6πινο και ενα 8πινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολυ ωραιο build! Τα psu cable τα κοκκινα , απο που? Ψαχνω ιδια φαση ακριβως για να συνδεσω τη 1070 μου , ενα 6πινο και ενα 8πινο.

Ειναι extensions της bitfenix. Υπαρχουν σε αρκετα μαγαζια οποτε μια γρηγορη αναζητηση στο skroutz θα σε βοηθησει. Για να ειμαι πιο συγκεκριμενος ειναι τα 6+2pin, απλα το ενα 2pin ειναι τραβηγμενο πισω εφοσον δεν το χρειαζομαι. Αν παρεις cable combs, θα ελεγα να παρεις 14αρια και οχι 8αρια και ξεχωριστα 6αρια. Με τα 14αρια combs θα διχνει πιο μαζεμενο οπως ειναι το 24pin μου π.χ. :)

Επεξ/σία από reborn010
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

πολύ καλόςςς... άμα βάλεις και τπτ πάνω στα ssd.... μωβ plexy....μωβ μεμβράνη... κάτι τέλος πάντων να μην διαταράσουν το άψογο...και ακόμα έναν ανεμιστήρα μπροσταά...

Μπράβοοο

post-63858-0-28227300-1486152544_thumb.jpg

post-63858-0-39982700-1486152559_thumb.jpg

Επεξ/σία από F117
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...