Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Sorry, μονο εγω βγαζω καπνους τωρα; Δηλαδη ειναι ποτέ δυνατον να δινεις 60€ , σε κουτι με καλυπτρα για το τροφοδοτικο, και να σου τα περναει ετσι τα καλωδια; Θα τρελαθουμε τελειως; Και επικαλειται το επαγγελμα του τεχνικου και εκανε και 4 ωρες; 

Δε παμε καλα..

 

Δε ξερω που βρισκεσαι, μακαρι να ησουν κοντα στην περιοχη μου, ερχοσουν ,στο εκανα, και κερνουσα και καφε..(και μελομακαρονο :P )

Anyway , να το χαιρεσαι και καλοπαιχνιδο.

Εγω θα το πηγαινα πισω να το ξαναφτιαξει σωστα...τεχνικος τυπου τσακωνας κι αυτος! 4 ωρες για να πεταξει χυμα τα καλωδια??

Ελεος..πανω απο μιαμιση ωρα(και πολυ λεω) μαζι με cable managment δεν ειναι..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεφτα που εδωσα επιασαν τοπο πιστευω το στησιμο που εκανε αρκει να μην εχει καποια ουσιαστικη βλαβη αργοτερα η να μην χαλασει κατι τωρα τα πολυ ψιλα γραμματα δεν τα θελω.Εαν ειναι αναποδα η ψυκτρα τι κακο συμβαινει?επισης καλη ορεξη τομμυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λεμε μαν, τα λεφτα ΔΕΝ επιασαν τοπο. Το στησιμο ειναι απαραδεκτο για στησιμο απο "τεχνικο. Να πω το εκανες μονος σου και δεν ηξερες, ειναι απολυτα φυσιολογικο..

Δεν το σκεφτεσαι σωστα το πραγμα, εδωσες ενα σκασμο λεφτα και πρεπει να ειναι η δουλεια σωστη και οχι τσαπατσουλικη (και λαθος οσον αφορα τον ανεμιστηρα της ψυκτρας).

Ειλικρινεστατα σου μιλαω, η κοπελα μου κανει μακραν καλυτερο στησιμο. Μακραν ομως. 

 

Ο ανεμιστηρας της ψυκτρας ειναι σε λαθος σημειο.Απο δεξια θα επρεπε να ειναι. Και θα πρεπει να το ξαναπας και να απαιτησεις σωστο cable management και να σου αλλαξει τον ανεμιστηρα της ψυκτρας.

 

Ευχαριστω, κοντευω να χωνεψω :P

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο λεμε μαν, τα λεφτα ΔΕΝ επιασαν τοπο. Το στησιμο ειναι απαραδεκτο για στησιμο απο "τεχνικο. Να πω το εκανες μονος σου και δεν ηξερες, ειναι απολυτα φυσιολογικο..

Δεν το σκεφτεσαι σωστα το πραγμα, εδωσες ενα σκασμο λεφτα και πρεπει να ειναι η δουλεια σωστη και οχι τσαπατσουλικη (και λαθος οσον αφορα τον ανεμιστηρα της ψυκτρας).

Ειλικρινεστατα σου μιλαω, η κοπελα μου κανει μακραν καλυτερο στησιμο. Μακραν ομως. 

 

Ο ανεμιστηρας της ψυκτρας ειναι σε λαθος σημειο.Απο δεξια θα επρεπε να ειναι. Και θα πρεπει να το ξαναπας και να απαιτησεις σωστο cable management και να σου αλλαξει τον ανεμιστηρα της ψυκτρας.

 

Ευχαριστω, κοντευω να χωνεψω :P

Eνταξει εφοσον δεν θα χαλασει τιποτα δεν θα χαλαστω για εναν ανεμιστηρα αρκει να δουλευει το συστημα οσον αναφορα τα χρηματα τα κομματια και η επιλογη τους θεωρω ειναι καλη δεν υπαρχει καποια τρυπα

Eνταξει εφοσον δεν θα χαλασει τιποτα δεν θα χαλαστω για εναν ανεμιστηρα αρκει να δουλευει το συστημα οσον αναφορα τα χρηματα τα κομματια και η επιλογη τους θεωρω ειναι καλη δεν υπαρχει καποια τρυπα

Δηλαδη δεν με νοιαζει το στησιμο αρκει να δουλευει καλα να μην εχει προβληματα μελλλοντικα πχ να μην καει ο επεξεργαστης ή τιποτα αλλο τρελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως νταξει τα καλωδια βγαζουν ματι και ειναι απαραδεκτα για την ψυκτρα που εχει λαθος φορα ροης κανεις δεν λεει τιποτα.......

 

Καλοριζικο να τον εχεις αλλα μεσα στην κριση να δωσεις ενα σκασμο λεφτα να στησεις ενα τοσο ομορφο μηχανημα και να το εχεις ετσι απαραδεκτο, εγω θα εστρωνα τον κωλο μου κατω και θα μαθαινα να το φτιαχνω μονος μου. κριμα τα λεφτα που εδωσες, χωρις γνωση....

Είπα να μην μιλήσω και γίνω ο κακόςτης ιστορίας αλλά... πες τα!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βορεια προαστια ειμαι φιλε μακαρι να ημουν κοντα σου μου αρεσουν τα μελομακαρονα να εισαι καλα :)

 

Ηράκλειο Αττικής είμαι από την άλλη βδομάδα αν θες ρίχνω ένα χέρι βοήθειας γιατι αυτό δεν λέγεται cable managment αλλα ότι να ναι με το μπαρδόν δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηράκλειο Αττικής είμαι από την άλλη βδομάδα αν θες ρίχνω ένα χέρι βοήθειας γιατι αυτό δεν λέγεται cable managment αλλα ότι να ναι με το μπαρδόν δηλαδή

Nα'σαι καλα φιλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηράκλειο Αττικής είμαι από την άλλη βδομάδα αν θες ρίχνω ένα χέρι βοήθειας γιατι αυτό δεν λέγεται cable managment αλλα ότι να ναι με το μπαρδόν δηλαδή

Ηρακλειο Αττικης και εγω, ερχομαι για παρεα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος του πρότζεκτ για μένα (επιτέλους) ,τελευταίες αλλαγές -φημέ plexi και αερόψυκτρα τέρας πλέον για να ψύξουμε τον i7 σε oc γιατί με μονή aio που χωράει το κουτί μόνο,δεν παλευόταν!

 

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους !!

post-374448-0-87219600-1483030898_thumb.jpg

post-374448-0-77529700-1483030903_thumb.jpg

post-374448-0-71325400-1483030931_thumb.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...