Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά.Σκέφτομαι να δώσω το pc μου(είναι στην υπογραφή , φώτο εδώ https://pcpartpicker.com/b/8GsJ7P  )

Αν θέλει κάποιος και ανταλλαγή με μικρότερο σύστημα με κάνα i3/gtx 950 και διαφορά χρημάτων.

Τα πάντα σε άριστη κατάσταση και με εγγύηση.

γιατι ρε τρελε?  :shock:  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι ρε τρελε?  :shock:  :fear:

E τόσο καιρό το λέω πως δεν έχω κάν παιχνίδια να παίξω και ανέκαθεν δεν με ενδιέφεραν τα γραφικά τα fps κλπ.Περισσότερο παίζω emulators psx nintendo 64 παρά σημερινά παιχνίδια.

Είχα την όρεξη να το φτιάξω το έκανα αλλά τώρα πάει.Αν βρώ να το δώσω για ανταλλαγή καλώς αλλιώς θα δω να το βάλω για πώληση και να χτίσω ένα φτηνό pc.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E τόσο καιρό το λέω πως δεν έχω κάν παιχνίδια να παίξω και ανέκαθεν δεν με ενδιέφεραν τα γραφικά τα fps κλπ.Περισσότερο παίζω emulators psx nintendo 64 παρά σημερινά παιχνίδια.

Είχα την όρεξη να το φτιάξω το έκανα αλλά τώρα πάει.Αν βρώ να το δώσω για ανταλλαγή καλώς αλλιώς θα δω να το βάλω για πώληση και να χτίσω ένα φτηνό pc.

τοσος κοπος τοσο τρεξιμο,κρατα το να το βλεπεις,αλλα αν εχεις αναγκη τα χρηματα πασο! παρολαυτα εχει γινει τελεια δουλεια! :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσος κοπος τοσο τρεξιμο,κρατα το να το βλεπεις,αλλα αν εχεις αναγκη τα χρηματα πασο! παρολαυτα εχει γινει τελεια δουλεια! :)

Και τα έχω ανάγκη είναι η αλήθεια και βαρέθηκα απλά να το κοιτάω.Θα μου πείς τα 200-300 ευρώ που θα βγάλω είναι τόσο σημαντικά ? δυστυχός όμως είναι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

3/8 χαλκοσωληνα... Ρακορακια απο a lok 3/8" σε 1/4" NPT και συστολες απο 3/4" a lok σε 1/2" npt αρσενικο και απο 1/2" θυληκο npt σε 3/8" a lok... Πανακριβα εδω Ελλαδα αυτα...ευτυχως το ebay κανει την διαφορα...χαχαχα... Επισης χρειαζεται και κουρμπαδορος και σωληνοκοφτης και χρησιμοποιησα 7 μετρα σωληνα για την λουπα και κανα 2 μετρα πεταμα

post-63858-0-00865900-1482693324_thumb.jpg

post-63858-0-53438400-1482746739_thumb.jpg

Επεξ/σία από F117
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις το τελειωσα.

 

ωραιος. θα σου προτεινα αν υπαρχει γρυλια στο κατω μερος του κουτιου να βαλειςτο τροφοδοτικο με τον ανεμιστηρα προς τα κατω, μην σταξει τιποτα μεσα στο psu και το κλαις. Μου φαινεται λιγο στενα  εκει κατω, θα πρεπει να βαλεις φαντασια στο cable management :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλι, απλα!!! Τι υγρο θα βαλεις?

εβαλα ek blood red.

 

 

 

ωραιος. θα σου προτεινα αν υπαρχει γρυλια στο κατω μερος του κουτιου να βαλειςτο τροφοδοτικο με τον ανεμιστηρα προς τα κατω, μην σταξει τιποτα μεσα στο psu και το κλαις. Μου φαινεται λιγο στενα  εκει κατω, θα πρεπει να βαλεις φαντασια στο cable management :P

προς τα κατω το ειχα παλια αλλα μαζευε την σκονη απο χαμηλα και το γυρισα τωρα ετσι.

απο cable managment εβαλα πολλα δεματικα και τελικα εκλεισε το πισω καπακι κομπλε.

Οριστε και μια απο σημερα που ειναι και εν λειτουργια

post-328554-0-13713300-1482929482_thumb.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εβαλα ek blood red.

 

 

 

προς τα κατω το ειχα παλια αλλα μαζευε την σκονη απο χαμηλα και το γυρισα τωρα ετσι.

απο cable managment εβαλα πολλα δεματικα και τελικα εκλεισε το πισω καπακι κομπλε.

Οριστε και μια απο σημερα που ειναι και εν λειτουργια

20161228_144740.jpg

Θηριο εισαι! Χωρεσαν ολα αποτι φαινεται!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

εβαλα ek blood red.

 

 

 

προς τα κατω το ειχα παλια αλλα μαζευε την σκονη απο χαμηλα και το γυρισα τωρα ετσι.

απο cable managment εβαλα πολλα δεματικα και τελικα εκλεισε το πισω καπακι κομπλε.

Οριστε και μια απο σημερα που ειναι και εν λειτουργια

attachicon.gif20161228_144740.jpg

 

ποιο κουτι εχεις φιλε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...