Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 σελιδα πισω εχουμε ποσταρει 5 ατομα για τα λεντ της Deepcool. http://www.eworld.com.gr/products/details/8793 εδω εισαι

οκ ωραιος! αυτη ειναι η πιο value for money επιλογη? η phanteks που βγαζει μια 3in τροφοδοσια για phanteks λεντοταινια. μηπως υπαρχει κατι απο phanteks στην τιμη αυτη (οχι οτι απαραιτητα με νοιαζει απλα μηπως βγαζει κατι αντιστοιχο και σε ιδια τιμη). αλλιως παω για αυτη την deepcool.

 

υ.γ ειδα μια phanteks μεγαλη 2 μετρων σε καλη τιμη αλλά λεει για κουτια phanteks Enthoo Luxe μονο. οποτε ακυρη αυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ ωραιος! αυτη ειναι η πιο value for money επιλογη? η phanteks που βγαζει μια 3in τροφοδοσια για phanteks λεντοταινια. μηπως υπαρχει κατι απο phanteks στην τιμη αυτη (οχι οτι απαραιτητα με νοιαζει απλα μηπως βγαζει κατι αντιστοιχο και σε ιδια τιμη). αλλιως παω για αυτη την deepcool.

 

υ.γ ειδα μια phanteks μεγαλη 2 μετρων σε καλη τιμη αλλά λεει για κουτια phanteks Enthoo Luxe μονο. οποτε ακυρη αυτη.

Άκου τι σου είπε το παλλικάρι.!Την πήρα εγώ αρχικά και μετά την πρότεινα σε ένα σωρό κόσμο.Αξίζει..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου τι σου είπε το παλλικάρι.!Την πήρα εγώ αρχικά και μετά την πρότεινα σε ένα σωρό κόσμο.Αξίζει..

Εσυ ειχες κανει την αρχη; Μας εκαψες ατιμε :P χαχαχα 
 
Οσο για την phanteks καλη αλλα νομιζω οτι ειναι για συγκεκριμενο κουτι , οπως λες και εσυ. Δε ξερω αν θα δουλεψει στο eclipse και εαν ειναι συγκεκριμενα για το κουτι αυτο καποια αλλη ταινια!
 
 
 

Evga Gtx 980ti sc κ i7 4790

Σαν εξαφανισμενη ειναι η 980ti απο τα νερα :P 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εσυ ειχες κανει την αρχη; Μας εκαψες ατιμε :P χαχαχα 

Σίγουρα θα την είχαν και άλλοι πριν από μένα,απλά εκείνο το διάστημα που έφτιαξα το κουτί μου,την πήρα εγώ και μετά 5-6 άτομα μαζεμένα την παρήγγειλαν και την πρότεινε ο ένας στον άλλον..Χρυσές δουλειές έκανε ο κερατάς ο Πατρινός..χαχαχα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θυμαμαι να την προτεινει ο radiohead ? Δεν ειμαι σιγουρος ομως. Δε θυμαμαι καν αν την βρηκα μονος μου και ποσταρα εδω!! Πρεπει να βρω το post μου. Μπορει να σας εκαψα και εγω, not sure :P

 

Σκεψου και αλλοι 3 στο διπλανο φορουμ την παρηγγειλαν μετα απο εμενα :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκου τι σου είπε το παλλικάρι.!Την πήρα εγώ αρχικά και μετά την πρότεινα σε ένα σωρό κόσμο.Αξίζει..

 

 

 

Εσυ ειχες κανει την αρχη; Μας εκαψες ατιμε :P χαχαχα 
 
Οσο για την phanteks καλη αλλα νομιζω οτι ειναι για συγκεκριμενο κουτι , οπως λες και εσυ. Δε ξερω αν θα δουλεψει στο eclipse και εαν ειναι συγκεκριμενα για το κουτι αυτο καποια αλλη ταινια!
 
 

 

οκ τοτε λεω να παω σε αυτη δεν ξερω αν υπαρχει κατι πιο value for money αλλα και να υπαρχει αντε να κανει 1-2 ευρω λιγοτερο και αφου ειναι και δοκιμασμενη αυτη τοτε οκ!

θα την παραγγελιω απο cosmodata ισως γιατι το eworld ειναι πατρα.

αυτη με τη συνδεεται? τι χρειαζεται ? εννοω πρεπει να παρω κατι εξτρα για να την συνδεσω? ή τα εχει ολα στη συσκευασια της?

 

υ.γ http://www.cosmodata.gr/product/284206/

 

αυτη ειναι ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη ειναι. Το e-world στελνει σε μια μερα αλλα αν το κοσμοντατα ειναι κοντα σου , πεταγεσαι. 

Δε χρειαζεσαι κατι , βαζεις τις 2 ταινιες πανω και κατω στο κουτι. Εχουν μια προεκταση και μεσω αυτης συνδεεις τις 2 ταινιουλες στο τροφοδοτικακι. Εχει ενα molex που το συνδεεις στο τροφοδοτικο για να παρει ρευμα. Και ενα ματακι για να αλλαζεις χρωματα και να αναβεις-σβηνεις, αυξομειωνεις ενταση κλπ. :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι και διπλα μου το κοσμοντατα αλλά ειναι σχετικα κοντα στη δουλεια μου. οποτε μπορω να πεταχτω...το eworld τι μεταφορικα εχει για Αθηνα? το molex το δινει στη συσκευασια απο οτι ειδα σε κατι βιντεακια ειναι 4 πινο αρσενικο??. άρα πρεπει να παρω και καποιο molex θηλυκο με την αλλη ακρη για sata τροφοδοσια?? για να το βαλω στην τροφοδοσια sata? ή κανω λαθος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι και διπλα μου το κοσμοντατα αλλά ειναι σχετικα κοντα στη δουλεια μου. οποτε μπορω να πεταχτω...το eworld τι μεταφορικα εχει για Αθηνα? το molex το δινει στη συσκευασια απο οτι ειδα σε κατι βιντεακια ειναι 4 πινο αρσενικο??. άρα πρεπει να παρω και καποιο molex θηλυκο με την αλλη ακρη για sata τροφοδοσια?? για να το βαλω στην τροφοδοσια sata? ή κανω λαθος?

 

Δεν θα πάρεις ούτε αρσενικά ούτε ουδέτερα. Μόνο αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαν , τιποτα εξτρα δε θα παρεις, αυτη ειναι η ΑΙΟ των ledοταινιων, plug n play φαση! :)

αγχώνεται πολύ o μπαγάσας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι λιγο αγχωτικος ειναι η αληθεια :P 
οχι μωρε απλα ρωταω γιατι αν χρειαζεται να παρω κατι μολεχ να το παρηγγελνα και αυτο απο κοσμοντατα για να μην πηγαινω μετα...
δηλαδη αυτο το 4 pin που δινει που το συνδεω? εχει το τροφοδοτικο υποδοχη για τετοιο 4 pin ρευματοος? γιατι δεν θυμαμαι?
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μικρα 4pin που εχει ειναι για να συνδεσεις μεταξυ  τους τις λεντοταινιες (οταν το δεις θα καταλαβεις, στανταρ). 

Το μεγαλο 4pin μολεξ , ειναι για να συνδεσεις σε ενα molex του τροφοδοτικου σου και να δωσεις ρευμα σε ολο το μαραφετι (αρσενικο-θυληκο ειναι τα μολεξ , δεν χρειαζεται να παρεις κατι εσυ - δλδ το πακετακι σου δινει ενα αρσενικο και τα συνδεεις στα θυληκα του τροφοδοτικου σου). 

Μετα , εισαι good to go. Σημειωτεον , οτι ειναι μαγνητικες και κολλανε ευκολα στο κουτι οι λεντοταινιες. Οποτε σου λυνει τα χερια αυτο απο πολλες αποψεις! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...