Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστώ Αντρέα!!

Όντως είναι πολύ όμορφο και ποιοτικό.. Φαντάσου αναγκάστηκα να βάλω κανονικό τροχό να κόψω πίσω για το back panel διότι με το dremel έτρωγε τα τροχακια για πλάκα..

:blink: Και τα περισσότερα κουτιά πλέον είναι απο αλουμινόχαρτο/ντενεκέ...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ευχαριστώ Αντρέα!!

Όντως είναι πολύ όμορφο και ποιοτικό.. Φαντάσου αναγκάστηκα να βάλω κανονικό τροχό να κόψω πίσω για το back panel διότι με το dremel έτρωγε τα τροχακια για πλάκα..

Τα ίδια έπαθα και εγώ με το Antec P180,δεν εχω και κανονικό τροχό και έφαγα και εγώ δεν ξέρω πόσα δισκάκια!!! Ωραία δουλειά, αλλά συμμάζεψε λίγο τα καλώδια βρε. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To PC ειναι εργασιας ... με 3hdd και 3ssd και στο μελλον ενος nvme ... οποτε τα πολλα καλωδια αναποφευκτα. Προσπαθω να κανω οτι καλυτερο γινεται ... 

Μερικες συμβουλες αν γνωριζετε ... οι καρτες στο πισω μερος γερνουν και η προσωρινη λυση ειναι να δεσω σπαγκους και να τους κρεμασω στην οροφη για να ερθουν στα ισια τους..

επισης ξερετε κανα site με sli bridges σε καλες τιμες ? τωρα φοραω μια που ειχα ξεχασμενη στο συρταρι...

στο μελλον θελω να αλλαξω και τροφοδοτικο, επισης ψαχνομαι για κανα site με led φωτισμους.. το μονο που γνωριζω ειναι το www.moddiy.com.

To PC ειναι αυτο της υπογραφης μου ... το φτιαχνω απο το 2015.

post-208681-0-92292100-1479847023_thumb.jpeg

post-208681-0-51295900-1479847049_thumb.jpg

post-208681-0-20780400-1479847071_thumb.jpg

post-208681-0-62614000-1479847092_thumb.jpg

post-208681-0-91242400-1479847128_thumb.jpeg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι καρτες στο πισω μερος γερνουν και η προσωρινη λυση ειναι να δεσω πετονια και να τους κρεμασω στην οροφη για να ερθουν στα ισια τους..

fixed

 

επισης ψαχνομαι για κανα site με led φωτισμους..

Μια πρόταση http://www.eworld.com.gr/products/details/8793

 

Τούμπανος είσαι ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τα καλα σας λογια! Ειναι λατρεια μου το ατιμο, γιατι πλεον δουλευω μαζι του 50-60% πιο αποδοτικα απο το προηγουμενο workhorse που ειχα σε x58 socket.

radiohead δε το ξερα οτι υπαρχουν και τετοια σε led φωτισμους... επομενη αγορα ! :) οτι χρειαζομουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες κανα μεταχειρησμένο 5950Χ τώρα που ήρθαν οι νέοι, λογικά αξίζει η αλλαγή ;)

παντα εχω τα ματια ανοιχτα για εναν 5960x .. να κατσει το timing να υπαρχει και το budget :) με αυτον θα εκλεινε και το progect μεχρι το επομενο workhorse το 2020 ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι καρτες στο πισω μερος γερνουν και η προσωρινη λυση ειναι να δεσω σπαγκους και να τους κρεμασω στην οροφη για να ερθουν στα ισια τους..

 

Άμα βαρεθεις να βλέπεις την πετονιά ρίξε μια ματιά και σε αυτο http://www.cmstore.eu/case/accessories/cooler-master-universal-graphics-card-holder-for-all-size-tower-chassis/ :) 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα βαρεθεις να βλέπεις την πετονιά ρίξε μια ματιά και σε αυτο http://www.cmstore.eu/case/accessories/cooler-master-universal-graphics-card-holder-for-all-size-tower-chassis/ :)

 

ειστε παιχτουρες!μεσα σε 1 ωρα μου δωσατε λυσεις σχεδον σε ολα μου τα κολληματα!μπραβο ρε παιδες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειστε παιχτουρες!μεσα σε 1 ωρα μου δωσατε λυσεις σχεδον σε ολα μου τα κολληματα!μπραβο ρε παιδες!Ευχαριστω!

Τέτοια να είναι τα προβλήματά σου όλα :)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια πρόταση http://www.eworld.com.gr/products/details/8793

 

Τούμπανος είσαι ;)

Το παρήγγειλα και γω αυτό την Κυριακή το βράδυ και την Τρίτη (χθες) το είχα.Πολύ ωραίο προιόν.Φώτισε το εργαλείο μου.!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιοτατο προιον το ντιπκουλ. Δε με απογοητευει προς το παρον! Δειχνει μια χαρα την σκον...εεε τα components του pcιου μου :D 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεσε παραγγελια το Deepcool RGB 350 . στα 19ευρω με αντικαταβολη . καλη φαση οι μαγνητικες  led ταινιες :) 

Να σαι καλα radiohead... 

Το gpu holder της coolermaster αφαντο δυστυχως :( μονο απο amazon.com αλλα παει πολλα με τα μεταφορικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...