Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ok ευχαριστω

Τα 140αρια μεσω fan controller σε low ειναι μια χαρα σε medium οκ σε high ακουγονται

Βεβαια δεν ειχα ξανα 140αρια για να εχω μετρο συγκρισης

Σε site που ειδα τα επελεξα λογω υψηλου airflow αν θυμαμαι καλα 81cfm και χαμηλου θορυβου 19db....Φανταζομαι πως θα κανουν αλλα fan με οριο θορυβου 26db ας πουμε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

Ότι είπε ο sheogorath ακολουθείς panos0100. Δεν είναι κάτι δύσκολο, από την στιγμή που το μπροστινό φαν βάζει αέρα και τo πίσω που έχεις βγάζει κατά αυτό τον τρόπο πρέπει να μπει και η ψύκτρα, δηλαδή ο ανεμιστήρας της να φυσάει τον ζεστό αέρα προς τα πίσω και έπειτα ο ζεστός αέρας να εξάγεται μέσω του οπίσθιου ανεμιστήρα.

 

Και αν ας πούμε και οι 4 μνήμες είναι πιασμένες και δεν χωράει η ψήκτρα γιατί είναι ογκώδες τότε να φανταστώ την βάζουμε αναγκαστικά όπως εγώ γιατί δεν χωράει έτσι;  σε έμενα σίγουρα θα μπει απλά το ρωτάω γιατί θα περαστεί μια 212 εβο και πιθανόν αφού αυτός είναι ο σωστός τρόπος, να βρίσκει πάνω στις μνήμες οπότε θα την βάλω στο  άλλο κουτί του παιδιού  όπως στο δικό μου. Αρα  με εμένα τώρα με  λίγα λόγια έχω δουλειά, πρώτα είναι τα καλώδια που γίνεται  ο κακός χαμός και μετά η ψήκτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος μεγιά, να το χαρείς :) . Να σε ρωτήσω τα φανάκια από θόρυβο της phanteks τι λένε ( intake )

 

ευχαριστώ 

Έχω 1 εμπρός και 1 πίσω. Μπορώ να πω ότι είναι λίγο πιο θορυβώδη από τα F12 της Arctic.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ιδιο κουτι ιδιο τροφοδοτικο ιδιο ssd χαχα, δεν μπορω να καταλαβω γιατι του λενε οτι το τροφοδοτικο (CX 750M) ειναι μετριο ειναι ΤΟΠ το εχω 3 χρονια εχει φαει πολυ ζορισμα και με sli και crossfire

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν ας πούμε και οι 4 μνήμες είναι πιασμένες και δεν χωράει η ψήκτρα γιατί είναι ογκώδες τότε να φανταστώ την βάζουμε αναγκαστικά όπως εγώ γιατί δεν χωράει έτσι;  σε έμενα σίγουρα θα μπει απλά το ρωτάω γιατί θα περαστεί μια 212 εβο και πιθανόν αφού αυτός είναι ο σωστός τρόπος, να βρίσκει πάνω στις μνήμες οπότε θα την βάλω στο  άλλο κουτί του παιδιού  όπως στο δικό μου. Αρα  με εμένα τώρα με  λίγα λόγια έχω δουλειά, πρώτα είναι τα καλώδια που γίνεται  ο κακός χαμός και μετά η ψήκτρα

Αν δεν μπορείς αλλιώς απλά αλλάζεις όλο το airflow του κουτιού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα συντομο update απο εμενα. Σημερα παρελαβα τα δυο δεματα απο Κινα με τις "καραμελιτσες" μεσα. Τωρα ειναι θεμα χρονου να παιχτει μπαλιτσα. 14991113_1729428610711021_65575473602145

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα συντομο update απο εμενα. Σημερα παρελαβα τα δυο δεματα απο Κινα με τις "καραμελιτσες" μεσα. Τωρα ειναι θεμα χρονου να παιχτει μπαλιτσα. 14991113_1729428610711021_65575473602145

Ωραιος! Για πες, απο ποιο μαγαζι?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...