Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νεο εντρυ , κερδισμενο μηχανικο keyboard απο διπλανο φορουμ (ναι ξερω , μου ανοιξε :P ). ΕΙναι το coolermaster masterkeys pro L white.

 

Φοντο , το κουτι , για να ειμαστε και εντος :P \

 

Ωραίος!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την βαρεμαρα εκοψα Plexi και για την καρτα ηχου :P
περιμενω 24 pin και sata sleeved ασπρα.. δωστε καμια συμβουλη για τιποτα αλλο γιατι βαριεμαι :P

post-330850-0-25716300-1478028233_thumb.jpg

post-330850-0-40440100-1478028296_thumb.jpg

post-330850-0-69321300-1478028419_thumb.jpg

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δωστε καμια συμβουλη για τιποτα αλλο γιατι βαριεμαι :P

 

Αυτοκόλλητο στον adata,cable combs σε gpu και 24-Pin και να βάλεις και την μεσαία βίδα στην Mobo!!! 

Πένα ειναι το μηχάνημα.. Ίσως καμια μοντα στο side panel.. Plexi?? Δεν ξέρω αν του πάει όμως..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοκόλλητο στον adata,cable combs σε gpu και 24-Pin και να βάλεις και την μεσαία βίδα στην Mobo!!! 

Πένα ειναι το μηχάνημα.. Ίσως καμια μοντα στο side panel.. Plexi?? Δεν ξέρω αν του πάει όμως..

o adata θα αλλαχθει με intenso top performance 128 gb τα χριστουγεννα που εχω και με αυτοκολλητο θα φερνει στον evo με logo intenso, cable combs(2) και 24αρι καθως και σατα ασπρα τα περιμενω.. για plexi το side δεν με τρελαινει ιδιαιτερα.. εισαι στο μυαλο μου παντως :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν έχω το κουτί coolermaster elite 430  μπορώ να βάλω τα καλώδια στο πλάι;  από την μεριά της μητρικής; θα κλείνει το καπάκι  το πλαϊνό; υπάρχει κίνδυνος να ακουμπήσει το καλώδιο στο σίδερο;  είναι πολύ χάλια μέσα τα καλώδια και δεν ξέρω πως να τα φτιάξω

 

 

post-211686-0-73458300-1478346706_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισος το κουτι να μην σε βοηθαει αλλα μπορεις ν τα μαζεψεις με dematika

λοιπόν έχω το κουτί coolermaster elite 430  μπορώ να βάλω τα καλώδια στο πλάι;  από την μεριά της μητρικής; θα κλείνει το καπάκι  το πλαϊνό; υπάρχει κίνδυνος να ακουμπήσει το καλώδιο στο σίδερο;  είναι πολύ χάλια μέσα τα καλώδια και δεν ξέρω πως να τα φτιάξω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο 0100 έχεις την ψύκτρα να φυσάει λάθος, γύρνα την όπως είναι να φυσάει προς τα πίσω μιας και λόγω της ροής του αέρα εντός του κουτιού θα έχεις καλύτερες θερμοκρασίες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση σε περιπτωση που  θελουμε να βαλουμε καποιο αυτόκολλητο πανω στο κουτι η να βαλω καποιο αυτόκολλητο στον ssd που βρισκω ekans τα αυτοκόλλητα που τα βρικες γ πες και σε μενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση σε περιπτωση που  θελουμε να βαλουμε καποιο αυτόκολλητο πανω στο κουτι η να βαλω καποιο αυτόκολλητο στον ssd που βρισκω ekans τα αυτοκόλλητα που τα βρικες γ πες και σε μενα

το συγκεκριμενο μου το εδωσε ο albilosha! αλλα μπορεις να φτιαξεις αναλογα πως το θες και πας και το εκτυπωνεις σε αυτοκολλητο γυαλληστερο..  παραδειγμα τον adata που ειχα τον εξυσα τον εβαψα ξανα μαυρο και εβαλα αυτοκολλητο να φερνει στον evo..

post-330850-0-93484700-1478363395_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάνο 0100 έχεις την ψύκτρα να φυσάει λάθος, γύρνα την όπως είναι να φυσάει προς τα πίσω μιας και λόγω της ροής του αέρα εντός του κουτιού θα έχεις καλύτερες θερμοκρασίες.

τι ενωεις; προς τα πισω ειναι γυρισμενη  δεν καταλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι ενωεις; προς τα πισω ειναι γυρισμενη  δεν καταλαβα

Η ψυκτρα σου ρουφαει απο αριστερα προς δεξια, ενω θα επρεπε αναποδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...