Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λες ή θα πάρω καμιά φωτιά; :P

 

Σιγουρα ειδες τη φωτο που ανεβασα; :P Μηπως μπερδευτηκες και νομιζεις εκει που εχει κοκκινο χρωμα οτι "αρπαξα" ; :D :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βαλει κανεις led ταινεια ενω ειχε ελαφρως σκουρο τζαμι? Σκεφτομαι να βαλω στο Evolv γιατι υπο κανονικο φωτισμο δωματιου δεν φαινεται καλα το εσωτερικο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βαλει κανεις led ταινεια ενω ειχε ελαφρως σκουρο τζαμι? Σκεφτομαι να βαλω στο Evolv γιατι υπο κανονικο φωτισμο δωματιου δεν φαινεται καλα το εσωτερικο του.

ναι είναι καλύτερα γιατι όσο και να αυξήσεις τη φωτεινότητα δεν φαίνεται μέσα η σκόνη ούτε τόσο οι 'αράχνες' στο plexi ;)

Επειδή δεν είναι ερωτήσεις αυτές για εδώ υποστηρίζουμε Νυσταγμένο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και εγω με την σειρα μου να σας δειξω και το δικο μου :D

attachicon.gif14310281_635548763293129_5227675206518819248_o.jpg

 

Έλα το εργαλείο......Τα λόγια περιττά..... B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα και από εμένα, έχει ξανα ανέβει το build, απλά έπεσε καθάρισμα και όσον αφορά τις led ταινίες

είναι τσάμπα λεφτά οι "επώνυμες" άφου όλες κινέζικες είναι..Δίνεις 30 και παίρνεις 5 μέτρα ταινία με μετασχηματιστές κοντρόλ και όλα τα συναφή και την κόβεις εκεί που θες και κάνεις την δουλειά σου, και δεν παθαίνουν τπτ ούτε φωτιά  :shock: ούτε καμμένα led ούτε τπτ μετά από χρόνια χρήσης. Όσο για τον κύβο απλά είναι κούταρος αρκεί να έχεις φαντασία, και από θόρυβο γιατί είδα κάπου προβλήματα με πολύ θόρυβο σε air 540, 6 ανεμιστήρια σε foul ε ακούγονται κάπως αλλά σε low rpm απλά δεν ακούς τίποτα, για θερμοκρασίες δεν μιλάω γιατί πλέον έχω καιρό να ασχοληθώ γιατί πάνω από 50-55 δεν πήγε ποτέ..Αυτά τα ολίγα συμφορουμίτες..!!

post-231785-0-75209300-1474793085_thumb.jpg

post-231785-0-11153200-1474793106_thumb.jpg

post-231785-0-24027900-1474793128_thumb.jpg

post-231785-0-80347000-1474793148_thumb.jpg

  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι με τους stock δεν εμεινα σχεδον καθολου...δοκιμασα sp perfomance και sp quiet, πολυ μικρη διαφορα σε ψυξη αλλα αρκετη σε φασαρια και κρατησα τους quiet..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας δείξω και εγώ το δικό μου,

 

Σειρά έχει να βαφτούν οι ram κόκκινες, και έπειτα ίσως να αλλάξω τα fan τα πάνω ( τα οποία ωστόσο δε φαίνονται στις φωτογραφίες ) στα κλασικά της corsair με το κόκκινο δαχτυλίδι. Kαι πιο μετά υδρόψυξη custom

 

[photo] (http://imgur.com/a/1cQBn)


Είναι κουτάρα αυτός της phanteks δε λέω αλλά έχω ερωτευτεί αυτό. 

post-385626-0-23858400-1474851373_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν πήρα φωτιά με μία RGB ταινία των 5 ευρώ από το eBay, όχι εσύ που πας σε κάτι επώνυμο.

Ναι...

Απλά επειδή αφήνω το PC συνήθως ανοιχτό, φοβάμαι λίγο. Ίσως είναι λίγο υπερβολικό, αλλά γενικά έχω το νου μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι...

Απλά επειδή αφήνω το PC συνήθως ανοιχτό, φοβάμαι λίγο. Ίσως είναι λίγο υπερβολικό, αλλά γενικά έχω το νου μου.

Εχει να κλεισει καμποσες μερες το πιτσι μου :P Αν ξυπνησω ενα πρωι και δω σπιθες, i'll let ya know :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...