Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οριστε :P

 

Οταν βγαλω να καθαρισω της κοπελας μου το pc θα ανεβασω :D ΠΡος το παρον , αναμενουμε νεα/ανακατασκευασμενα builds :) Ας ειναι και τα ιδια! Που χαθηκε το παλικαρι που ειχε το 900D στην εξοχη; Δε θυμαμαι το ονομα του! 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε :P

 

Οταν βγαλω να καθαρισω της κοπελας μου το pc θα ανεβασω :D ΠΡος το παρον , αναμενουμε νεα/ανακατασκευασμενα builds :) Ας ειναι και τα ιδια! Που χαθηκε το παλικαρι που ειχε το 900D στην εξοχη; Δε θυμαμαι το ονομα του! 

η απολυτη τρολια :P οριστε το δικο μου το φτωχο ξανα :)

κατα τα χριστουγεννα θα παω για νεα καρτουλα γιατι δεν τραβαει αλλο, 

ηδη εχει παρει την "κατηφορα" :P

post-330850-0-78011100-1473690423_thumb.jpg

post-330850-0-21047900-1473690618_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο εμενα μια, σε ενα πληρως αντρικο χρωματακι :P

 

post-269452-0-90031400-1473690957_thumb.jpg

 

Η καρτα οντως ειναι παλια η δικη σου. Ειδικα αν παιζεις νεοτερους τιτλους.

Το κουτακι παντως το'χεις τζιτζιλονι :D 

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη ρε παιδιά αλλά πως την παλεύετε με τόσα ledάκια να σας χτυπάνε τα μάτια; δεν σας ενοχλούν;

Το συγκεκριμενο ειναι με χειριστηριο απο το οποιο εκτος απο τα χρωματα που αλλαζεις, μπορεις να το βαλεις και στο off καθως και να αυξομειωσεις την ενταση των λεντακίων ;)

Κατα τ'αλλα , τα'χουμε για την γαυλα μας :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι θέμα καγκουριάς. Τα λεντ τα βάζουμε λόγω της χαμηλής κατανάλωσης ρεύματος που έχουν κι έτσι:

1) Δείχνουμε ότι έχουμε οικολογική συνείδηση

2) Ζούμε όπως μπορούμε, οικονομικά και λιτά τα χρόνια της κρίσης.

 

Άν δεν ήταν τα παραπάνω, θα είχα κοτσάρει μέσα λάμπες από προβολέα γηπέδου.

Χαχαχα :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριστε :P

 

Οταν βγαλω να καθαρισω της κοπελας μου το pc θα ανεβασω :D ΠΡος το παρον , αναμενουμε νεα/ανακατασκευασμενα builds :) Ας ειναι και τα ιδια! Που χαθηκε το παλικαρι που ειχε το 900D στην εξοχη; Δε θυμαμαι το ονομα του! 

Λογικα για τον Dinosfan θα λες. Πλεον ειμαι εγω ο κατοχος αυτου του περιφημου 900D. Με αφορμη αυτο ας ποσταρω μερικες φωτο απο το σταδιο του project ως στιγμης. (Ναι 212 evo σε 900D :P ) Εχει ακομα αρκετο δρομο. Για το loop μου λειπουν fittings και tubes, στο "υπογειο"¨εχει ηδη μπει 480 ψυγειο. Απο μοντες εχουμε αρκετο μελλον. Τα fittings μαλλον θα αργησουν γιατι θελω να παρω bitspower οποτε μαζευω λεφτα.

post-371524-0-32112100-1473792346_thumb.jpg

post-371524-0-62301100-1473792366_thumb.jpg

post-371524-0-06832000-1473792386_thumb.jpg

post-371524-0-96738500-1473792404_thumb.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχω ξαναπει , εκει που εχεις τα κουτια της EK , μπορεις να βαλεις κανα πουκαμισακι , πολυ ανετα :P 

ΚΑΙ ΝΑΙ , τον dinosfan ελεγα :D Ειχε πολυ μερακι , και μετα το αφησε το προτζεκτ, εικαζω λογω οικονομικων (ξοδευε αβερτα λεφτα το παλικαρι ! ) . 

Οποτε καλα modding φιλε μου! Το κουτι ειναι γουμαρ! Θελω να πιστευω οτι θα του βαλεις και ροδες , γιατι αλλιως θα θες κατι τετοιο για να το κουβαλας :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχω ξαναπει , εκει που εχεις τα κουτια της EK , μπορεις να βαλεις κανα πουκαμισακι , πολυ ανετα :P

ΚΑΙ ΝΑΙ , τον dinosfan ελεγα :D Ειχε πολυ μερακι , και μετα το αφησε το προτζεκτ, εικαζω λογω οικονομικων (ξοδευε αβερτα λεφτα το παλικαρι ! ) . 

Οποτε καλα modding φιλε μου! Το κουτι ειναι γουμαρ! Θελω να πιστευω οτι θα του βαλεις και ροδες , γιατι αλλιως θα θες κατι τετοιο για να το κουβαλας :P

Xάθηκε ο Κώστας ναι.Ακόμα και facebook δεν απντάει πια(και είμαστε και απο το στρατό μαζί φίλοι)

Απο όσα βλέπω ασχολείται με car modding πλέον όμως.

Το pc modding σε μαδάει δυστυχός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως εχω ξαναπει , εκει που εχεις τα κουτια της EK , μπορεις να βαλεις κανα πουκαμισακι , πολυ ανετα :P

ΚΑΙ ΝΑΙ , τον dinosfan ελεγα :D Ειχε πολυ μερακι , και μετα το αφησε το προτζεκτ, εικαζω λογω οικονομικων (ξοδευε αβερτα λεφτα το παλικαρι ! ) . 

Οποτε καλα modding φιλε μου! Το κουτι ειναι γουμαρ! Θελω να πιστευω οτι θα του βαλεις και ροδες , γιατι αλλιως θα θες κατι τετοιο για να το κουβαλας :P

Οχι ροδες δεν θα μπουν για κανενα λογο, το βρισκω ασχημο. 

Αν βρεθει κανας "χριστιανος" που να θελει να βοηθησει στο στησιμο let me know. Εκτιμω καθε συμβουλη βοηθεια περι modding/watercooling.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc modding σε μαδάει δυστυχός.

Το car modding ομως περισσοτερο.

Εκτιμω καθε συμβουλη βοηθεια περι modding/watercooling.

Αν θες γραφεις εδω:http://www.insomnia.gr/topic/610672-ερωτήσεις-σχετικές-με-case-modding/page-9

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...