Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με tie wraps μπορει να γίνει πολυ καλυτερη δουλεια. Ναι μεν δεν θα κρύβονται τα καλώδια λογο περιορισμου του κουτιού αλλα θα είναι τουλαχιστον πολυ πιο συμαζεμενα ...

 

Μπορεις πολυ καλυτερα! 



π.χ 

 

post-260446-0-27480000-1367158367_thumb.jpg

 



Που και παλι έχει περιθώρια βελτιωσης αλλα ειναι πολυ καλυτερα απο την δικη σου κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

επεσε καθαρισματακι και ειπα να δοκιμασω να το φωτογραφισω με την καινουργια καμερα (d3000) καθε συμβουλη για καλυτερο αποτελασμα με τις φωτο ευπρόσδεκτη  :P

 
dsc02851x.jpg
 
dsc02741ti.jpg
 

 

dsc02261sd.jpg
 
 

 

dsc02501x.jpg
 
 

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με tie wraps μπορει να γίνει πολυ καλυτερη δουλεια. Ναι μεν δεν θα κρύβονται τα καλώδια λογο περιορισμου του κουτιού αλλα θα είναι τουλαχιστον πολυ πιο συμαζεμενα ...

 

Μπορεις πολυ καλυτερα! 

 

φιλε τα καλωδια πως τα εβαλες;  πως τα εκρυψες;  εγω τα εβαλα ολα στο κενο εκει στην θηκη που μπαινει το συσκευη για cd επειδη ειναι κενο αλλα με tie wraps τωρα τα οιποληπα πως να τα κανω;  εσυ πως τα εκανες;

 

attachicon.gif376573_3.jpg

 

 

Που και παλι έχει περιθώρια βελτιωσης αλλα ειναι πολυ καλυτερα απο την δικη σου κατασταση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

επεσε καθαρισματακι και ειπα να δοκιμασω να το φωτογραφισω με την καινουργια καμερα (d3000) καθε συμβουλη για καλυτερο αποτελασμα με τις φωτο ευπρόσδεκτη  :P

 

 

Πολύ καλό αποτέλεσμα!!! να σε ρωτήσω η ταινία led είναι μονόχρωμη η RGB; από που την πήρες θέλω και εγώ να πάρω μια..

Επεξ/σία από spirosd2008
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μαγκες εφτιαξα το pc μου και επειδη σας αγαπαω εβαλα φωτογραφιες!

 

Εδω μια με τα αυτοκολλητα κολλημενα στο pc:

 

DSC01798.jpg

 

Εδω μια πανοραμικη ληψη του κουτιου:

 

 

DSC01799.jpg

 

Εδω το συστημα σε 3 φωτογραφιες:

 

DSC01797.jpg

 

DSC01796.jpg

 

DSC01795.jpg

 

Και τελος μια σε zoom με το συστημα εν δρασει!Σορρυ για τα καλωδια στη μαπα,Tuvlo-X βλεπεις:

DSC01800.jpg

Αυτα!Οποιαδηποτε γνωμη αποψη δεκτη!

Και ενα σπεσιαλ thanks στον καταπληκτικο θειο μου και στον καταπληκτικο φιλο μου που με βοηθησαν!

 

Ωπ! Έχουμε το ίδιο κουτί! Από το σωτήριο έτος 2006 και καλά κρατεί! Βέβαια νομίζω ότι και οι 2 χρειαζόμαστε μια αναβαθμισούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό αποτέλεσμα!!! να σε ρωτήσω η ταινία led είναι μονόχρωμη η RGB; από που την πήρες θέλω και εγώ να πάρω μια..

μονοχρωμη ειναι,την πηρα απο ενα μαγαζι με λαμπες διπλα στον σταθμο του τρενου στην Καλλιθεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Pano μια ερωτηση. Ποση ωρα ασχοληθηκες με το συμμαζεμα?

5 ωρες, θα μου πεις μεσα σε 5 ωρες μονο αυτο εκανες;  αλλα δεν γινοτανε τιποτα επρεπε να τα αποσυνδεσω ολα και να τα βγαλω ολα για να μαζεψω ολα αυτα τα καλωδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλά θες...

 Αν το λες για εμένα έχω κάνει επεξεργασία και έχω σβήσει τις φώτο, το κουμπί spoiler δεν το βλέπω πια από firefox που γράφω έχει αλλάξει κάτι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Αν το λες για εμένα έχω κάνει επεξεργασία και έχω σβήσει τις φώτο, το κουμπί spoiler δεν το βλέπω πια από firefox που γράφω έχει αλλάξει κάτι?

την είχα πατήσει και εγώ..χαχαχα

πας στο  εικονίδιο twitter ανοίγει η μπάρα και το έχει εκεί μέσα ενσωματωμένο

 

Screenshot_37.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ! Έχουμε το ίδιο κουτί! Από το σωτήριο έτος 2006 και καλά κρατεί! Βέβαια νομίζω ότι και οι 2 χρειαζόμαστε μια αναβαθμισούλα...

Εγω το εχω απο το 2005.ΧΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν το λες για εμένα έχω κάνει επεξεργασία και έχω σβήσει τις φώτο, το κουμπί spoiler δεν το βλέπω πια από firefox που γράφω έχει αλλάξει κάτι?

γενικά το λέω :-)

 

btw δεν χρειάζεται κουμπί να για βάζεις spoiler, απλά γράφεις

μπλα μπλα και το κλείνεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...