Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σ'ευχαριστω allday,να ευχαριστησω και τον takaro123 για το κουραγιο που μου εδινε γιατι με τον 19αρι σωληνα σου βγαινει ο πατος  :-D

αστα ο 19αρις δε παλευεται λιγο ακομα και δε θα χαμε δακτυλικα αποτυπωματα απο το σφυξιμο των ρακορ  :-D  αλλα οκ (γεμισε) καλυτερα το κουτι με αυτο το σωληνα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

post-122185-0-28119000-1445452055_thumb.jpg

 

περιμενω sleve καλωδια και ακομη μια σειρα led και θα τα βαλω πιο σωστα.

 

πειτε μου καμια προταση για την καρτα γραφικων. στο προηγουμενο κουτι δεν την ειχα δεσει απο την ακρη και αρχισε να παιρνει μια κλιση. τι πατεντα μπορω να κανω ωστε να την κραταω οριζοντια αλλα να φαινεται και καλα?

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελειωσα επιτελους σημερα το νεο μου "κουτακι" 900D  :-D

 

 

Κουκλα το κουτι!!!!!

19αρι εεεεεεεε.Με βάζετε σε σκέψεις σοβαρές.Αν υπήρχαν σε χρυσό τέτοιοι σωλήνες θα τους γούσταρα τρελά.

 

 

πρεπει οπως και δηποτε να βγαλεις τους 13αριδες σωληνες..Χρυσα 19αρια ρακορ και ομως υπαρχουν δες 

http://www.e-shop.gr/monsoon-connection-1-4-inch-to-19-13mm-gold-p-PER.812420

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό κι`αυτό και θα γεμίσει και το κουτί.Βέβαι με 3 ψυγεία θέλει καλή μελέτη στις διαδρομές

κοιτα και εγω με 3 παιζω οποτε μπορεις να κανεις το ιδιο,ξεκινας απο κατω αντλια μετα τα 2 ψυγεια και ανεβαινεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα και εγω με 3 παιζω οποτε μπορεις να κανεις το ιδιο,ξεκινας απο κατω αντλια μετα τα 2 ψυγεια και ανεβαινεις.

με σωστο σχεδιασμο ολα γινονται  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουκλα το κουτι!!!!!

 

 

πρεπει οπως και δηποτε να βγαλεις τους 13αριδες σωληνες..Χρυσα 19αρια ρακορ και ομως υπαρχουν δες 

http://www.e-shop.gr/monsoon-connection-1-4-inch-to-19-13mm-gold-p-PER.812420

Σ'ευχαριστω Κωνσταντινε,ελα σειρα το δικο σου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 ευρώ μόνο τα ρακόρ +15 οι σωλήνες

παραπάνω τα ρακόρ γιατι θέλω γωνίες ή 45 μοιρών

 

εγω αρχικα το κοβω για κανονικους σωληνες και οταν βγει το μπλοκ για καρτα θα βαλω τους ακρυλικους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100 ευρώ μόνο τα ρακόρ +15 οι σωλήνες

παραπάνω τα ρακόρ γιατι θέλω γωνίες ή 45 μοιρών

ειναι αρκετα λεφτα μονο και μονο για να πας απλα σε μεγαλυτερη διαμετρο,το καλυτερο για εμενα (αποψη μου βεβαια) ειναι να παρεις το maximum απο αυτα που ηδη εχεις,γιατι αν στησεις μια υδροψυξη και αρχισεις αυτο μπορουσε να γινει ετσι η το αλλο αλλιως και δε το χεις κανει οταν τελειωσεις το στησιμο,παντα θα σε τρωει να κανεις αλλαγη.οποτε κανεις οτι καλυτερο μπορεις με οτι εχεις και αν ακομα δε σου αρεσει τοτε αρχιζεις ριζικες αλλαγες (εγω τουλαχ καπως ετσι το βλεπω)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα κ από μένα, παραθέτω το PC μου ξανά με την νέα κάρτα, κάποιοι θα το έχετε δει στις αγγελίες ήταν να το πουλήσω για MAC το μετάνιωσα και απλά του έβαλα μια 980.

post-288158-0-27064700-1445528478_thumb.jpeg

post-288158-0-52246600-1445529408_thumb.jpg

  • Like 22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο GPU-Z. Χοντρικά δείχνει το πόσο "καλή" είναι η συγκεκριμένη κάρτα, λαμβάνοντας δεδομένα διαρροής voltage. Όσο μεγαλύτερο το ποσοστό ASIC, τόσο λιγότερο voltage χρειάζεται για να λειτουργήσει στα default specs, άρα περισσότερο overclocking headroom, λιγότερες θερμοκρασίες κλπ.

Δε ξέρω πόσο έμπιστη είναι αυτή η μέτρηση, έχω δει σε ξένα φόρουμ και χαμηλά ASIC να σκοράρουν καλά ρολόγια, και το αντίθετο. 

 

Επίσης τα υψηλά ASICS τα ζητάνε για litecoin κλπ, μιας και έχουν χαμηλότερο power consumption, λόγω φυσικά της χαμηλότερης απαιτούμενης τάσης.

Αυτο για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους

 

Οχι ειπαμε δεν ηταν μαπα η G1 αλλα εχει κλειδωμενα ρευματα....δεν δινω ποτε χαλασμενα απλα η G1 δεν ειναι για κλοκαρισμα δεν το γνωριζα και γιαυτο την εδωσα το παλικαρι που την εδωσα τον ενημερωσα...Την 390 αν την θες σε 2 χρονακια που θα βγει αλλη σειρα :P

Αυτο παλι απο που προκυπτει ρε συ Dino. Μην γραφεις ετσι τετοια πραγματα ειδικα για καρτα που την εχουν και πολλοι και ξερουν οτι δεν ισχυει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η 390 g1 είναι για κλοκάρισμα, απλά όχι πολύ, μιας και έχει κλειδωμένα ρεύματα. Βέβαια με το κατάλληλο bios ξεκλειδώνονται τα ρεύματα και κλοκάρεις όσο πάει, ωστόσο δυστυχώς out of the box οι gigabyte 390 έχουν κλειδωμένο ρεύμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...