Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μια δικια μου με το κουτι ψιλοτελειωμενο.. Λ(εμε τωρα γιατι καποια στιγμη πρεπει να κανω καλυτερο cable management αμα μπορεσω με τον πανικο που γινεται μεσα στο κουτι  και να βελτιωσω οσο μπορω το air flow βαζοντας κανα ανεμιστηρι ακομη)

 

96dk41.jpg

 

Μην βαρατε δεν ειμαι hardcore στις μοντες,not even close δεκαετιες τωρα, για εμενα αυτο ειναι υπερπροσπαθεια, παντα τα κουτια μου ηταν υπερφορτωμενα και αχουρια.. :P

Παιζει να μπει και AIO για cpu και να βγει η γκουμουτσα η Noctua απο εκει, για να παιξω 4.6GHz για 24/7 κιολας, αλλα προς το παρων μενω ετσι..

Αντε τωρα να βαλεις εξτρα ανεμιστηρες εδω μεσα.. Που; Μονο απο πανω να τραβανε αν εβαζα αλλα και παλι αν βαλω το AIO θα χαλασει το airflow.. Μπλεξιμο, πωπ κουραστηκα και μονο που το σκεφτηκα  :D

Να έχεις 730Τ και να γκρινιάζεις για το χώρο, αυτά είναι :P 

Πολύ γαμάτο κουτί πάντως, βάλε και καμιά με ανοιχτό το παράθυρο. Μη ντρέπεσαι :) :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Να έχεις 730Τ και να γκρινιάζεις για το χώρο, αυτά είναι :P 

Πολύ γαμάτο κουτί πάντως, βάλε και καμιά με ανοιχτό το παράθυρο. Μη ντρέπεσαι :) :P

 

Το 760 ειναι γιατι ηθελα το παραθυρι το μεγαλο. Κατι ηξερα που ηθελα ultra tower (βλεπε 900D/Cosmos II αλλα καλα να παθω. J/K οκ αν ηθελα full radiators για καρτες και cpu δεν εφτανε ο χωρος ευκολα θα ειχα θεμα αλλα τωρα ειμαι οκ. Μονο το airflow σηκωνει βελτιωση για αυτο οσο περισσοτερος χωρος τοσο καλυτερα για εμενα). Ενταξει αν βγαλω την dslr θα τραβηξω μερικες της προκοπης :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To έβαλα και σε άλλο thread αλλά δεν ξέρω αν θα το δει κανείς.Ψάχνω μιτρική 1150 που να έχει τέτοια τροφοδοσία.Ή κάποιο αντάποτορα ξέρω γω χωρίς να χρειαστεί να κάνω συγκολίσεις κλπ.....που είδα γοογλε1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nope :P αλλά βλέπω αυτή την κουμούτσα καλώδια,το 24πινο της μομπο και το αλλο με τα usb3 και εξέχουν υπερβολικά πολύ..Δεν μπορώ παρά να αναρωτιέμαι γιατί δεν βγένουν όλες οι μομπο με συνδέσεις στο πλάι :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγνωσται οι βουλαί των 29 κατασκευαστών.Φαίνεται πως αυτοί ξέρουν

Οι EVGA βλέπω το κάνει σε κάτι φτηνιάρικες μομπο ... http://www.e-shop.gr/mitriki-evga-x99-classified-retail-p-PER.528142Εύγε EVGA τώρα το μόνο που λείπει είναι να πουλήσω το νεφρό μου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πάει πολύ γι`αυτό που θέλεις.Μη σου πω και 2


http://www.skroutz.gr/products/show/19639104

 

 

1/2 νεφρό


Πάντως είναι πολύ πιο εξυπηρετικό όπως το έχει η evga

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πάει πολύ γι`αυτό που θέλεις.Μη σου πω και 2

http://www.skroutz.gr/products/show/19639104

 

 

1/2 νεφρό

Πάντως είναι πολύ πιο εξυπηρετικό όπως το έχει η evga

Αμα υπολογίσεις πως ειναι Χ99 και γω έχω Β85.....νομίζω πως θα πρέπει να κάνω κάτι χειρότερο για να έχω όλο το σετ........ :P Τώρ που το καλοβλέπω νομίζω φαίνονται οκ τα καλώδια όπως έχουν...

Σοβαρά βολεύει πάρα πολύ.Γενικά όλες οι συνδέσεις που είναι τουλάχιστον στις άκρες της μιτρικής θα έπρεπε για μένα να είναι έτσι.Κρίμα που δεν το υιοθετούν και άλλοι και σε πιο φτηνές μομπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω πάει πολύ γι`αυτό που θέλεις.Μη σου πω και 2

http://www.skroutz.gr/products/show/19639104

 

 

1/2 νεφρό

Πάντως είναι πολύ πιο εξυπηρετικό όπως το έχει η evga

Τσαμπα πραγμα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλαω την φωτογραφικη μου οποιος προλαβει. :lol: :P

 

Το οτι την εβαλα αγγελια και την πουλησα μεσα σε μια μερα ειναι απιστευτο! :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...