Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το πρώτο pc που έστησα!!!

attachicon.gifPA065033.JPGattachicon.gifPA065038.JPGattachicon.gifPA065042.JPG

Λεω να τοποθετήσω τον μπροστα ανεμηστηρα κάτω ωστε να ρίχνει πάνω στην κάρτα γραφικων.Τι λετε?

Επίσης να αφαιρεσω τα κόκκινα δακτυλίδια απο τους Corsair ανεμηστήρες της υδρόψυξης?

 

 

Οι ανεμιστήρες έρχονται με 3 βραχιόλια http://www.e-shop.gr/images/PER/ART2/PER.640214_1.jpg  Άρα θέμα βαφής δεν τίθεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλεια δεν ειχε ο διαολος πειραζε το κουτι του. :lol:

 

Μπορει να εχω μαπα κουτι αλλα βαζω ωραιες και ποιοτηκες φωτογραφιες. :P

 

DSC00310.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SONY NEX-5R με φακο  SONY SEL35/1.8


Δεν το συζητώ Λευτέρη.Χάρμα οφθαλμών οι φώτο σου.Με τι μηχανη?


Μονο 140αρι παίρνει η ψύχτρα?

 

Δεν ξερω 140αρη εχει τωρα πανω αλλα αφου παιρνει 140αρη αξιζει να βαλεις 120αρη;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 120αρηδες γιατι όχι και αν είναι και ήσυχοι ακόμη καλύτερα.Και άλλο 10 άλλο 24 γιουρος


Αν θέλεις την γνώμη μου πρέπει να βάλεις κι`αλλο πορτοκαλί η χρυσό χρώμα στο κουτί για να δέσει με την μητρική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα τονο πορτοκαλι μπορω να βαλω με αυτους εδω αν και ουτε το πορτοκαλι μου αρεσει ουτε το χρυσο αλλα την πηρα γιατι την βρηκα σε καλη τιμη.

 

PER.812274.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα τονο πορτοκαλι μπορω να βαλω με αυτους εδω αν και ουτε το πορτοκαλι μου αρεσει ουτε το χρυσο αλλα την πηρα γιατι την βρηκα σε καλη τιμη.

 

 

Που τους βρήκες αυτούς μάστορα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτάκι μου με την προσθήκη άλλης μια 290 και κάτι μικρές αλλαγούλες.Θα μπούνε σλιβαρισμένα καλώδια και στην άλλη κάρτα και αργότερα και η άλλη στο νεράκι

post-244051-0-34206000-1444424263_thumb.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτάκι μου με την προσθήκη άλλης μια 290 και κάτι μικρές αλλαγούλες.Θα μπούνε σλιβαρισμένα καλώδια και στην άλλη κάρτα και αργότερα και η άλλη στο νεράκι

 

Εχει η αδερφη μου φανελα με γνησιες υπογραφες τοτε της μεγαλης ΑΕΚ επι εποχη Μπαγιεβιτς να στην δωσω να το σκεπαζεις. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτάκι μου με την προσθήκη άλλης μια 290 και κάτι μικρές αλλαγούλες.Θα μπούνε σλιβαρισμένα καλώδια και στην άλλη κάρτα και αργότερα και η άλλη στο νεράκι

Toν σκέτο κίτρινο ανεμηστήρα στα δεξιά τι τον έχεις?

 

Εγώ θα έβαφα τις ψύκτρες της Saber, αλλά ξέρω, μιλάω εγώ με το καρναβαλέ λαχανί-μπλε-χρυσό-μαύρο (θα ανεβεί φωτό εντός των ημερών)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουτάκι μου με την προσθήκη άλλης μια 290 και κάτι μικρές αλλαγούλες.Θα μπούνε σλιβαρισμένα καλώδια και στην άλλη κάρτα και αργότερα και η άλλη στο νεράκι

Πρώτα μπράβο,τέρας το κουτί και 2 290 πετάς.Μια ιδέα,για μένα θα φαινόταν πολύ πιο γαμάτο αν έβαζες το ρεζβουάρ δεξιά της μιτρικής να φαίνεται περισσότερο,εκεί που είναι τα λαστιχένια πορτάκια για τα καλώδια.ίσως βέβαια χρειαστείς παραπάνω σωλήνα αλλά σκέψου το ;) θα φαινόταν πιο γεμάτο εκεί κοντά στη μέση που μοιάζει άδειο.DSC00210.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...