Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι εκεί που είναι τα δεξιά gromets να βάλω plexi που θα ξεκινάει από πάνω να μπεί για αρχή ο Ssd από πάνω  και πιο κάτω υποδοχή για  δεύτερο Ssd για να γεμίσει και λίγο.Το plexi θα είναι μαύρο εκεί.Επίσης οι πάνω ανεμιστήρες θα αλλάξουν σε κιτρινόμαυρους καθώς τους περιμένω.Εβαψα και την βίδα αλλα κάνει μπαμ χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκανα μια αλλαγή έβαλα πλαινό πλέξι για να κρύψω  τα πλαινά από τα 5,25 drives.Μήπως παραείναι χτυπητό το κίτρινο??Αν και μου αρέσει.Θα φτιάξω και μια καλύπτρα από πλέξι για να βάλω πάνω το ρεζερβουάρ των 40cm.Σκέφτομαι να βάλω και τον δικέφαλο πάνω στο πλέξι για να μην βαράει και τόσο.Η μαύρο το πλέξι με κίτρινο δικέφαλο

 

Ωραίος bro!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα μια αλλαγή έβαλα πλαινό πλέξι για να κρύψω  τα πλαινά από τα 5,25 drives.Μήπως παραείναι χτυπητό το κίτρινο??Αν και μου αρέσει.Θα φτιάξω και μια καλύπτρα από πλέξι για να βάλω πάνω το ρεζερβουάρ των 40cm.Σκέφτομαι να βάλω και τον δικέφαλο πάνω στο πλέξι για να μην βαράει και τόσο.Η μαύρο το πλέξι με κίτρινο δικέφαλο

 

Eγω θα 'λεγα μαυρο δικεφαλο πανω στο κιτρινο.Μου φαινεται πολυ αδειο οπως ειναι τωρα και μου χτυπαει καπως.Βεβαια δεν ειμαι και πολυ φαν του κιτρινου, γενικα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρεπεται ας δειξω το παλιο μ συστημα αποτελουνταν απο Asus Maximus Ranger Z97- I5 4690K και R9 290

 

11150917_919866371398650_471075188668985

Πρέπει να σου απαγορευτεί να ανεβάζεις το κουτί σου.Αποτρέπεις άλλους απο το να ανεβάζουν το δικό τους όταν βλέπουν αυτό το μανάρι :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να σου απαγορευτεί να ανεβάζεις το κουτί σου.Αποτρέπεις άλλους απο το να ανεβάζουν το δικό τους όταν βλέπουν αυτό το μανάρι :P

 

 

οχι ρε συ να γινει κατι τετοιο...

γτ απο εβδομαδα ανεβαζω το τελικο μου Build με το καινουργιο κουτι 780Τ και την Gigabyte Z170 Gaming 7...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε συ να γινει κατι τετοιο...

γτ απο εβδομαδα ανεβαζω το τελικο μου Build με το καινουργιο κουτι 780Τ και την Gigabyte Z170 Gaming 7...

Προτεινω ενα thread ban για το καλο ολων μας :P χαχα

 

Συνεχισε ετσι! Αφου το γουσταρεις :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν επιτρεπεται ας δειξω το παλιο μ συστημα αποτελουνταν απο Asus Maximus Ranger Z97- I5 4690K και R9 290

 

11150917_919866371398650_471075188668985

Παντως δεν μπορω να πω οτι αξιζαν οι αλλαγες που εκανες,δηλαδη απο i5 4690k σε i5 6600k και απο R9 290 σε 970 αλλα εσυ ξερεις :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βαλω και εγω το Update Μου!!!!!!!! :devil:

Επιτέλους έβγαλες τουςπράσινους σωλήνες και πήρε άλλον αέρα το σύστημα εμφανισιακά! Αντε σύντομα και τίποτα 390 crossfire 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...