Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πράγματι στα 30-35 ναι,στην τιμή που εχει σήμερα ουτε για πλάκα.

Πιο παλια η coolermaster είχε κουτιά με εξαιρετικη ποιότητα σήμερα οι φτηνές σειρές της ειναι με λεπτές λαμαρίνες με θέματα στο χώρο που έχουν και χωρίς τρυπά για το οκταπινο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα σε όλη την παρέα χθες και μετά από πολύ ψάξιμο έκανα επιτέλους την αναβάθμιση!

το σύστημα μου είναι αυτό τις υπογραφής οποιαδήποτε παρατήρηση καλοδεχούμενη...

 

21545197146_04bc4a6faa_b.jpg

 

20948620934_5e8085e38f_b.jpg

 

21383548988_ab21bc7729_b.jpg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ιδια μητρικη θελω να παρω και εγω με το καλο τελος του μηνα

Και εγώ αυτή ήθελα από την αρχή και από το πλαίσιο μου έλεγαν τέλος του μηνα αλλα τελικά έφεραν ένα κομμάτι μονο και ήμουν τυχερός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ αυτή ήθελα από την αρχή και από το πλαίσιο μου έλεγαν τέλος του μηνα αλλα τελικά έφεραν ένα κομμάτι μονο και ήμουν τυχερός

 

αν εχεις φωτο πριν την τοποθετησεις στειλε καμια να δουμε...γτ πλαισιο ρε συ και οχι skroutz?

:-)

 

 

Μιας και ειδα στο Sryker μου θυμησες το παλιο μ κουτι κονταρισμενο και αυτο φυσικα με καληπτρες πατωματος και στα 5.25

 

971790_548816461836978_298694443_n.jpg

 

253220_548816148503676_2003907018_n.jpg

 

942097_548816265170331_598154302_n.jpg

 

601674_548815768503714_822995027_n.jpg

 

και εδω με Custom υδροψυξη

 

67947_622871497764807_1501388886_n.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχεις φωτο πριν την τοποθετησεις στειλε καμια να δουμε...γτ πλαισιο ρε συ και οχι skroutz?

 

δυστυχώς δεν έχω γιατί έδωσα όλο το pc στο πλαίσιο για να μου κάνουν την αναβάθμιση για αυτό τα πήρα και από το πλαίσιο όλα, ο φωτισμός με ξενέρωσε λίγο γιατί στο σημείο που είναι κρύβεται από την κάρτα γραφικών.

σχετικά με τον λευκό φωτισμό μπορείς να μου πεις πως θα το κάνω και εγώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ομορφη μητρικη και ολο το αριστερο κομματι που ειναι καλυμενο σχεδον δεν φαινεται λογο καρτας γραφικων

την υδρόψυξη θα την αλλάξω τους επόμενους μήνες για να φυγή από εκεί και να πάει απάνω τώρα με την κάρτα γραφικών δυστυχώς δεν γίνετε κάτι για τον φωτισμό δεν μου είπες πως θα το κάνω και εγώ το pc μου έτσι λευκό και τόσο φωτεινό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι cpu και ψύκτρα έχεις kostas.karras ; Επίσης μια ερώτηση, πόσο την αγόρασες την hof, γιατί την βλέπω αρκετά ψηλά σε τιμή εδώ Ελλάδα, τουλάχιστον σύμφωνα με τα τωρινά δεδομένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας ξανανεβασω παλι το κουτι μ...


 


P9110415.jpg


 


P9110416.jpg


 


Μπορειτε Link.png Site: Εδω   να δειτε φωτο απο το σημερινο στησιμο καθως και να ενημερωνεστε για ολες τις αλλαγες που γινονται!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι cpu και ψύκτρα έχεις kostas.karras ; Επίσης μια ερώτηση, πόσο την αγόρασες την hof, γιατί την βλέπω αρκετά ψηλά σε τιμή εδώ Ελλάδα, τουλάχιστον σύμφωνα με τα τωρινά δεδομένα.

cpu: 4790k

cpu cooler: https://www.skroutz.gr/s/3710079/Enermax-ETS-T40-W.html

την gpu την ειχα παρει 480 απο γερμανια,τοτε στην ελλαδα δεν την ειχαν καν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα, μηπως θα ηταν πιο σωστο να βαλεις το τροφοδοτικο με τον ανεμιστηρα προς τα κατω; Κατα τ'αλλα ωραιο ολο το συστημα. Δεν ηξερα οτι εχει η SF λευκα τροφοδοτικα!!! To leadex platinum ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κωστα, μηπως θα ηταν πιο σωστο να βαλεις το τροφοδοτικο με τον ανεμιστηρα προς τα κατω; Κατα τ'αλλα ωραιο ολο το συστημα. Δεν ηξερα οτι εχει η SF λευκα τροφοδοτικα!!! To leadex platinum ειναι;

δεν εχει κενο το κουτι για να τραβαει αερα απο κατω,,, ναι εχει λευκα και λεντ στις θυρες των βυσματων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...