Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είπα να βάλω και εγώ το δικό μου καμια συγκρίσει με τα τέρατα που έχετε πιο πάνω αλλα την κάνει την δουλειά του :)

Ωραιο το εργαλειο,αλλα νομιζω οτι ετσι οπως εχεις την υδροψυξη,δε κυκλοφορει σωστα το υγρο..Δε τη χωραει επανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κάπου το έχω χάσει.. αν και νομίζω πως κάπου διάβασα ότι και με 1 κάνει την δουλειά του επίσης η seidon δεν χωράει επάνω λόγο τον ram πίσω πάλι δεν χωράει μονο κάτω μπαίνει άνετα διπλα στο τροφοδοτικό αλλα δεν ήθελα να τα στριμώξω και έτσι έκανα μια πατέντα και το έβαλα εκεί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την επικών διαστάσεων προδοσία της Swiftech H220X και κατόπιν σωρεία αναποδιών (τα πάντα πλην διαρροής),τελείωσα το custom loop.

Τραβηγμένες με μια πατάτα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού:

 

dw3uyu.jpg

2q238fp.jpg

9qxu3c.jpg33nyuro.jpg

 

Δέν είναι το πιο fine tuned setup και μπορούν να γίνουν αρκετές διορθώσεις.Στην παρούσα φάση χαίρομαι που ξεφορτώθηκα τα stock coolers.

Μεγάλο παράπονο για το Obsidian 750D.Πολλοί περιορισμοί για τον τρόπο που θα στηθεί η υδρόψυξη μέσα στο κουτί...

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την επικών διαστάσεων προδοσία της Swiftech H220X και κατόπιν σωρεία αναποδιών (τα πάντα πλην διαρροής),τελείωσα το custom loop.

Τραβηγμένες με μια πατάτα σε συνθήκες χαμηλού φωτισμού:

 

 

 

 

 

Δέν είναι το πιο fine tuned setup και μπορούν να γίνουν αρκετές διορθώσεις.Στην παρούσα φάση χαίρομαι που ξεφορτώθηκα τα stock coolers.

Μεγάλο παράπονο για το Obsidian 750D.Πολλοί περιορισμοί για τον τρόπο που θα στηθεί η υδρόψυξη μέσα στο κουτί...

Mήπως και λέω μήπως να κοιτάς προς 800d ή 900d??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που βλέπω είναι 3 way r9 280x crossfire ; Θα θεωρούσα ανέκδοτο 3 way 270x ή 280 crossfire, μακάρι να πέφτω μέσα ότι είναι 280x. Tenshi όλα τα λεφτά ο tim πάνω από το τροφοδοτικό σου B)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...