Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν διαβασες εγγραφα "αναμενω προς παραλαβη " αλλα τελικα εφαγα ακυρο και μου γυρισαν πισω τα χρηματα....εχεις δικιο καλο ειναι να την κλεισω γτ δεν ξερω αν θα ερθει ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη δουλεια! Βεβαια το μονο που με χαλαει ειναι το φουξια που μου χτυπαει λιγο ασχημα! Πιστευω κοκκινο θα ηταν καλυτερα (στα δικα μου ματια βεβαια) αλλα κατα τ'αλλα μπραβο !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oπως γραφω και παραπανω,ειναι μωβ,αλλα στις φωτο φαινεται πολυ ανοιχτο...Παρ'ολα αυτα ειναι η πρωτη φορα που σκαλωνω τοσο πολυ,στο τι χρωματα να συνδυασω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το να πω είσαι μάστορας είναι το λιγότερο ;), φοβερή δουλειά και το μωβ του δίνει μια άλλη νότα, θυμίζει κάτι αυτοκίνητα κωλοφτιαγμένα με άσπρο χρώμα και μωβ λεπτομέρειες. Δοκίμασε να βάψεις με το ίδιο μωβ τα κολάρα από τα φανάκια τα sp, το κουτί θα παίζει σε άλλο επίπεδο. Μια ερώτηση, στην φωτογραφία με το κουτί που είναι στο βαφείο και φαίνεται το βανάκι το vw, βλέπω καλά, παιδάκι κάτω των 10 βάφει το κουτί :o

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε το να πω είσαι μάστορας είναι το λιγότερο ;), φοβερή δουλειά και το μωβ του δίνει μια άλλη νότα, θυμίζει κάτι αυτοκίνητα κωλοφτιαγμένα με άσπρο χρώμα και μωβ λεπτομέρειες. Δοκίμασε να βάψεις με το ίδιο μωβ τα κολάρα από τα φανάκια τα sp, το κουτί θα παίζει σε άλλο επίπεδο. Μια ερώτηση, στην φωτογραφία με το κουτί που είναι στο βαφείο και φαίνεται το βανάκι το vw, βλέπω καλά, παιδάκι κάτω των 10 βάφει το κουτί :o

To θεμα 'κολαρα' εχει ηδη δρομολογηθει..Απλα κολλαω στο χρωμα..ασπρα η μωβ?Και το ασπρο θα λεει...

Οσο για το πιτσιρικα,κλασσικα παιζει με το πιστολι του αερα,και ριχνει και λιγο τριψιμο οποτε θυμηθει :-D .

Ευχαριστω και χαιρομαι που αρεσε το κουτακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουτι Thermaltake Soprano RS 101 http://www.e-shop.gr/thermaltake-vg7000bws-soprano-rs-101-black-window-p-PER.650613ειναι αρκετα παλιο αλλα ακομα και σημερα σε σχεση με αλλα κουτια πιστευω οτι ειναι ομορφο. Ειναι επισης πολυ ευρυχωρο μεσα. Μονο 2 μεγαλα μειονεκτηματα εχει που εχει το τροφοδοτικο επανω και οχι κατω και που δεν εχει cable management. Σκεφτομαι να κανω αλλαγη σε corsair carbide spec-03 τι λετε?

post-325831-0-99989700-1441014491_thumb.jpg

post-325831-0-92825700-1441014521_thumb.jpg

post-325831-0-15902100-1441014535_thumb.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To θεμα 'κολαρα' εχει ηδη δρομολογηθει..Απλα κολλαω στο χρωμα..ασπρα η μωβ?Και το ασπρο θα λεει...

Οσο για το πιτσιρικα,κλασσικα παιζει με το πιστολι του αερα,και ριχνει και λιγο τριψιμο οποτε θυμηθει :-D .

Ευχαριστω και χαιρομαι που αρεσε το κουτακι!

 

Τα κολάρα μωβ θα λένε πολύ περισσότερο, άσπρα θα είναι ουσιαστικά ένα με το κουτί, θα χαθεί η πινελιά του μωβ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και κατεβαζω blu-ray iso και με την κωλοταχυτητα που εχω εδω μονο 4mbps για να κατεβουν τα 40-45gb περιμενω κατι μερες.

 

Που να δειτε και το γραφειο! Αναγκαστικα πολυ μικρο γιατι απο τοτε που το δωματιο γραφειο εχει γινει παιδικο δωματιο εγω παω απο δωματιο σε δωματιο σαν την αδικη καταρα.

 

έχουμε ακόμα στην Ελλάδα 4mbps?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχουμε ακόμα στην Ελλάδα 4mbps?

Ναι εδω στο Περιστερι ψηλα στην Χρυσουπολη και μην σου πω οτι δεν ειναι ουτε καν 4 mbps 3.5 και δοξα τον Θεο λεμε.

Rate (Up/Down) 510/3827 kbps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να βάλω και εγώ το δικό μου καμια συγκρίσει με τα τέρατα που έχετε πιο πάνω αλλα την κάνει την δουλειά του :)

 

 Γιατί 2 molex-6pin vga? Εχει κανονικά το τροφοδοτικό νομίζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...