Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αντίθεση με τα προηγούμενα pc, το δικό μου :devil:

 

Abit AW9D-MAX

c2d E8500

8GB DDR2

320GB HDD

nvidia 8400

 

Και ναι, το κουτί είναι κάμπριο!

 

IMG090.jpg

 

Είσαι ωραίος! Μου θυμίζεις κάποιους τυπάδες με αυτοπεποίθηση, που μπορεί να τον έχουν 4 πόντους αλλά κατουράνε φάτσα φόρα στους ουρητήρες σε δημόσιες τουαλέτες ακόμα και εκατό αράπιδες να έχουν γύρω-γύρω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι ωραίος! Μου θυμίζεις κάποιους τυπάδες με αυτοπεποίθηση, που μπορεί να τον έχουν 4 πόντους αλλά κατουράνε φάτσα φόρα στους ουρητήρες σε δημόσιες τουαλέτες ακόμα και εκατό αράπιδες να έχουν γύρω-γύρω.

 

Αφού δε παίζω παιχνίδα... μια χαρά κάνει τη δουλειά του!

 

ΥΓ Θα έλεγα τίποτα για το πόσο μεγάλο τον έχω... τον υπολογιστή αλλά έχε χάρη :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα απο 2 μου Project ετοιμo ενα απλος υπολογιστης γραφειου οχι για gamer που προοριζετε για τον αδερφο μου...θελει λιγη ακομα δουλιτσα πρεπει να επιλεξω καταληλους ανεμιστηρες και στην πορεια μια υδροψυξη ΑΙΟ οπου εχω σκοπο να την μονταρω και να προσθεσω χρυσα ρακορ...

 

Χαρακτηριστικα

 

Asus Z87 Pro WIFI

Intel Pentium G3258, LGA 1150 3.2GHz Clock

Corsair Vengenance Pro Gold 8GB (2X4) 1600 Mhz

Seasonic M12II-520 Bronze EVO Edition Full Modular

NZXT Source 340

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

  • Like 20
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eνα απο 2 μου Project ετοιμo ενα απλος υπολογιστης γραφειου οχι για gamer που προοριζετε για τον αδερφο μου...θελει λιγη ακομα δουλιτσα πρεπει να επιλεξω καταληλους ανεμιστηρες και στην πορεια μια υδροψυξη ΑΙΟ οπου εχω σκοπο να την μονταρω και να προσθεσω χρυσα ρακορ...

 

Χαρακτηριστικα

 

Asus Z87 Pro WIFI

Intel Pentium G3258, LGA 1150 3.2GHz Clock

Corsair Vengenance Pro Gold 8GB (2X4) 1600 Mhz

Seasonic M12II-520 Bronze EVO Edition Full Modular

NZXT Source 340

 

 

 

 

Κωνσταντίνε φοβερή δουλειά.Αναμένουμε και το άλλο σύστημα που φαντάζομαι θα είναι απίστευτο!!!

Επεξ/σία από alldaynews
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα απο 2 μου Project ετοιμo ενα απλος υπολογιστης γραφειου οχι για gamer που προοριζετε για τον αδερφο μου...θελει λιγη ακομα δουλιτσα πρεπει να επιλεξω καταληλους ανεμιστηρες και στην πορεια μια υδροψυξη ΑΙΟ οπου εχω σκοπο να την μονταρω και να προσθεσω χρυσα ρακορ...

 

Χαρακτηριστικα

 

Asus Z87 Pro WIFI

Intel Pentium G3258, LGA 1150 3.2GHz Clock

Corsair Vengenance Pro Gold 8GB (2X4) 1600 Mhz

Seasonic M12II-520 Bronze EVO Edition Full Modular

NZXT Source 340

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

Φοβερός όπως πάντα.Απορία επειδή έχω το ίδιο κουτί.1. που έκανες τις επιγραφές 2.γιατί έγραψες κάτι στο κάτω μέρος εφόσον όταν μπει το καπάκι δεν φένεται και 3. είπες δεν είναι gamer πως και z87&g3258.?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είχα πει το θεμα θα νε μαυρο χρυσο οπότε βρήκα την Z87 στα 80 οπότε ήταν ευκαιρία όσο για τον επεξεργαστη ειχα σκοπο να βαλω έναν I5 4460 για να κρατήσει καιρό αλλα λόγο κρίσης βολευτηκα με τον g3258...το pc δεν θα μονο για σερφαρισμα ο αδερφός μ σπουδάζει πληροφορικη φτιάχνει προγραμματα κάνει επεξεργασία βιντεο όχι τρελα πραγματα αλλα προς τα παρών αυτα π βαλαν θα τον βγάλουν μια χαρα τον εχω είδη κλοκαρει στα 4.2 με 1.2 Vcore....οπότε γτ όχι αυτη η CPU;;;...σε μαγαζί με επιγραφές το κανα στο Μαρκοπουλο μεσογειας π μενω...εχω είδη έτοιμο το σχέδιο σε κορελ...αν θες να στο δώσω να το δωσεις στο μαγαζί κ να στο εκτυπωσει....το ότι εχει καπάκι δεν πάει να πει ότι δεν μπορω να το στολισω εξάλλου έχει σκοπο να το χει κ καμια φορά να νε ανοιχτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είχα πει το θεμα θα νε μαυρο χρυσο οπότε βρήκα την Z87 στα 80 οπότε ήταν ευκαιρία όσο για τον επεξεργαστη ειχα σκοπο να βαλω έναν I5 4460 για να κρατήσει καιρό αλλα λόγο κρίσης βολευτηκα με τον g3258...το pc δεν θα μονο για σερφαρισμα ο αδερφός μ σπουδάζει πληροφορικη φτιάχνει προγραμματα κάνει επεξεργασία βιντεο όχι τρελα πραγματα αλλα προς τα παρών αυτα π βαλαν θα τον βγάλουν μια χαρα τον εχω είδη κλοκαρει στα 4.2 με 1.2 Vcore....οπότε γτ όχι αυτη η CPU;;;...σε μαγαζί με επιγραφές το κανα στο Μαρκοπουλο μεσογειας π μενω...εχω είδη έτοιμο το σχέδιο σε κορελ...αν θες να στο δώσω να το δωσεις στο μαγαζί κ να στο εκτυπωσει....το ότι εχει καπάκι δεν πάει να πει ότι δεν μπορω να το στολισω εξάλλου έχει σκοπο να το χει κ καμια φορά να νε ανοιχτό...

Ωραίος,ναι αν δεν σου κάνει κόπο στείλε μου το σχέδιο και πες μου και πόσα περίπου έδωσες μιας και μένω Κρήτη οπότε να έχω μια ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρος να postαρω και το δικο μου case...

 

Το case ηταν αυτο

 

992685_0__63742_zpsnrrnyuv8.jpg

 

 

21enale_zpsmzjwpb0e.jpg

 

 

Και τωρα ειναι καπως ετσι...(επεται συνεχεια με mod στην Nepton 280XL - αλλαγη σωληνες με διαφανες και κιτρινο υγρο - ισως και tank

 

DSCN0259_zpscrjajlzi.jpg

 

DSCN0263_zpsawlveens.jpg

 

DSCN0269_zps8kwpw29g.jpg

 

DSCN0264_zpst7uqmymk.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινουργιο μου build με το λευκο Graphite 760T. Θελει λιγο μονταρισμα ακομη μεσα κανα εξτρα λεντακι και cable management και ισως να παω για AIC για τον θερμο Haswell-E, γιατι ακομη και η DH-14 χτυπησε στα 4.4 90αρες στα stress test.

Σορρυ για την ποιοτητα των φωτο αλλα ειναι νυχτα και ειναι και απο κινητο μην βγαζω μηχανη τωρα..

post-286547-0-79716700-1438796116_thumb.jpg

post-286547-0-54948700-1438796155_thumb.jpg

post-286547-0-95626700-1438796382_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο αλλα κουτί 200 ευρώ στο πάτωμα μου προκαλεί θλίψη

 

Εαν σου δειξω το τραπεζι - παγκο θα καταλαβεις γιατι δεν μπορει να μπει επανω. :D Αλλωστε φαινεται ειναι ψηλο το τραπεζι.

Αν το εννοεις για να μην γρατσουνιστει εχει τα ποδαρακια απο κατω. Το μονο που του λειπει γιατι οντως ειναι μιναρος με το φουλ πλαινο πλεξι, ειναι ροδακια απο κατω. Θα κοιταξω μηπως κανω καμια μοντα να βαλω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...