Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Συγνώμη τώρα, ειδικά αν κανω λάθος, αλλά ο φίλος ανέβασε τούμπανο pc για πρώτο ποστ και ακόμα δεν έχει γράψει πουθενά αλλού, δεν σας "μυρίζει" κάτι?

 

 

Τι σου μυριζει ρε φιλαρακι?

Για να το μυρισω κ γω αν ειναι!

Τι αλλο να ανεβασω δλδ κ που!?

Ειχα την εντυπωση οτι το topic ηταν δειξε το pc σου...

Αλλα μαλλον σε topic κοινωνικοπολιτικο το ανεβασα!

Αφου ο αλλος ασχολειται με το που βρηκα τα λεφτα,αν υπαρχουν αν δεν υπαρχουν... Κ οτι μεχρι 2000 ειναι καλα! Παραπανω ειναι υπερβολη!

Ρε ειναι δυνατον? Αν δεν εχεις ουτε 300 δεν αξιζει να δωσεις! Τωρα το τι κανω, τι εχω,τι διαθετω κ σε ποσο καιρο εγω ειναι δικο μ θεμα!

Εντάξει ρε παιδιά, είναι πολλοί που μαζεύουν λεφτά για μήνες μέχρι να "χτίσουν" το pc που θέλουν. Δεν ξυπνάνε όλοι μια μέρα και απλά σκάνε 2 χιλιάρικα στο e-shop (λέμε τώρα) έτσι για πλάκα

Κ η αληθεια ειναι οτι δεν το φτιαξα μια μερα!αλλα σημασια δεν εχει!

ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!!!

 

Δε μυρίζει απλά, μαγαρίζει και βρωμάει και ζέχνει σαν τους 7 σκύλους. Απαράδεκτο να έχεις καλό PC και το πρώτο σου post σε ένα φόρουμ να έχει να κάνει με αυτό! Ποιος νομίζεις ότι είσαι ρε angelbaips και έχεις το θράσσος να το κάνεις αυτό; Προτείνω να του κάνουν μπάν το ακάουντ καθώς μας πήρε η βρώμα εδώ πέρα με τον απατεώνα-τσαρλατάνο αυτόν.

Ελπιζω να κανεις πλακα!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κανείς δεν ήθελε να σε προσβάλλει θα πρότεινα σε όλους να χαλαρώσουμε λίγο,το που διαθέτει ο καθένας τα λεφτά του είναι δική του υπόθεση αν είχαμε μείνει στο θέμα και αποφεύγαμε τα σχόλια δεν θα είχε γίνει τίποτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εχεις φτιαξει εδω ρε παλικαρι? Απο περιεργεια, ποσο περιπου πηγε το μαλλι? Για να εχω μια ιδεα μηπως στο μελλον καταφερω και κανω κατι παρομοιο

Περιπου 3800 φιλε μ βγηκε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς δεν ήθελε να σε προσβάλλει θα πρότεινα σε όλους να χαλαρώσουμε λίγο,το που διαθέτει ο καθένας τα λεφτά του είναι δική του υπόθεση αν είχαμε μείνει στο θέμα και αποφεύγαμε τα σχόλια δεν θα είχε γίνει τίποτα

Ειλικρινα δεν προσβληθηκα καθολου! Απλα απορω που ασχολουνται με ασχετα πραγματα κ επρεπε σε καποια να απαντησω!

Χαλαρώστε βρε!

 

Την σκέψη μου είπα με κάθε επιφύλαξη! ;)

 

Απλά έχουνε δει πολλά τα ματάκια μας εδώ μέσα πιο παλιά. Αφού τον ξέρετε μια χαρά. Ωραίο τουμπανάκι πάντως

Κ βρε φιλαρακι μ υστερα απο δικο σου μνμ ανεβασα κ αλλες φωτο! Στην αρχη ανεβασα μια! Μετα εγραψες το μνμ οτι δε φαινεται καλα κτ τετοιο κ ανεβασα κ αλλες!
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθένας το βλέπει τη δική του οπτική γωνία ας μη δώσουμε συνέχεια θα έλεγα

Ναι αλλα οπως μας ελεγαν στη εκθεση στο σχολειο...βγηκες εκτος θεματος !!

Τεσπα ! Ειχα σκοπο να φτιαξω sleeved cables αλλα δεν ειχα χρονο!!

Αν δεν το πουλησω στα κοντα θα ασχοληθω με αυτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το δικό μου συστηματάκι, σχεδον ολοκληρώθηκε πριν απο λίγο καιρό, το μόνο που περιμένω να έρθει είναι ακόμα  64gb ram 4x16gb επιπλέον για να φτάσω τα 128GB ram. 

 

Τα χαρακτηριστικά του είναι στην υπογραφή μου  :-)

post-82670-0-35887800-1438454344_thumb.jpg

post-82670-0-33073700-1438454357_thumb.jpg

post-82670-0-56576000-1438454366_thumb.jpg

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να μπαναριστούν παρακαλώ παρ`ολες τις εξηγήσεις  γιατί από 4690κ και πάνω πρέπει να μπανάρονται και να συλλαμβάνονται χαχαχα.Απίστευτα μηχανήματα μπράβο στα παιδιά και να τα χαρούν όσο δεν πάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ορίστε και το δικό μου συστηματάκι, σχεδον ολοκληρώθηκε πριν απο λίγο καιρό, το μόνο που περιμένω να έρθει είναι ακόμα  64gb ram 4x16gb επιπλέον για να φτάσω τα 128GB ram. 

 

Τα χαρακτηριστικά του είναι στην υπογραφή μου  :-)

Χωρίς να θέλω να γίνω αδιάκριτος,τι δουλειά κάνεις.? Περισσότερο ρωτάω γιατί μου κάνει εντύπωση η τόση μνήμη ραμ,φαντάζομαι θα είναι κάτι σχετικό με επεξεργασία γραφικών κλπ.Επίσης αυτή η μιτρική μέχρι 64 δεν πάει,γιατί 128..?

υ.γ το μηχάνημα πολύ κομψό,όμορφο και φυσικά ΤΕΡΑΣ..!!

Επεξ/σία από Albilosha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι της εφορίας ;

Όχι ρε συ,για πλάκα το έγραψα,δεν βλέπεις εδώ τι γίνεται,μερικοί είναι έτοιμοι να ζητήσουν και πιστοποιητικό πολιτικών φρονημάτων!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...