Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

που τα βρισκετε ρε μαγκες ολα αυτα τα λεφτα ? εγω σκεφτομαι να παρω να μην παρω ανεμιστηρακι noctua που κανει 20 ευρω και εσεις εχετε 980 και custom υδροψυξεις.

πριν τα capital controls :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που τα βρισκετε ρε μαγκες ολα αυτα τα λεφτα ? εγω σκεφτομαι να παρω να μην παρω ανεμιστηρακι noctua που κανει 20 ευρω και εσεις εχετε 980 και custom υδροψυξεις.

 

Λεφτά υπαρχουν, δεν το έχεις ακούσει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά, είναι πολλοί που μαζεύουν λεφτά για μήνες μέχρι να "χτίσουν" το pc που θέλουν. Δεν ξυπνάνε όλοι μια μέρα και απλά σκάνε 2 χιλιάρικα στο e-shop (λέμε τώρα) έτσι για πλάκα

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά, είναι πολλοί που μαζεύουν λεφτά για μήνες μέχρι να "χτίσουν" το pc που θέλουν. Δεν ξυπνάνε όλοι μια μέρα και απλά σκάνε 2 χιλιάρικα στο e-shop (λέμε τώρα) έτσι για πλάκα

εγώ την κάρτα γραφικών την αγόρασα με το δώρο των Χριστουγέννων. έτσι για να ζουλεύετε μερικοί :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει ρε παιδιά, είναι πολλοί που μαζεύουν λεφτά για μήνες μέχρι να "χτίσουν" το pc που θέλουν. Δεν ξυπνάνε όλοι μια μέρα και απλά σκάνε 2 χιλιάρικα στο e-shop (λέμε τώρα) έτσι για πλάκα

 

 

φιλαρακι ολοι ξερουμε το συναισθημα.

ολοι ξερουμε οτι δεν γινεται αυτο που λες.

ολοι ετσι πανε αλλα καταληγουν να τα παιρνουν ολα μαζι. και μετα δεν εχουν λεφτα ουτε για τσιχλες :)

 

απλα απορω. γιατι ολα σας τα λεφτα τα ριχνετε στο pc. ο φιλος πιο πανω εχει κανει ενα pc περιπου στα 4χιλιαρικα. εχω βρει αμαξι παιδια, αληθεια πιο φτηνο. που ειναι και λειτουργικο, ενω το pc οκ, δυνατο εργαλειο αλλα μονο σε ειδικες περιπτωσεις να αξιζει τοσα.

 

τωρα πειτε με παλιομπακουρι και ιστοριες αλλα αυτη ειναι η γνωμη μου. καντε ενα pc εως 2 χιλιαρικα max. και τα κριτηρια μου ειναι βαση των ευκαταστατων ελληνων. τωρα αν εσυ εισαι ο ονασης τοτε με γεια σου με χαρα σου. κανε 20.000 ευρω pc αν θες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

zmok, συμφωνω οτι τα λεφτα ειναι πολλα αλλα ο καθ ενας τα χαλαει εκει που θελει. Ο αλλος μπορει να παει να αγοραει πικ απ με 10 χιλιαρικα, δεν εχει να λεει. Αμα διαθετεις το χρημα γιατι οχι? Ετσι και τα παιδια παραπανω τα χαλασαν σε 1 τουμπανο PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δικος μ υπολογιστης..Asus x99s

I7 5820k

G.skill ddr4 3000mhz cl15

Samsung 850 evo 256gb

Corsair ax860i

Corsair sleeved red cables

Asus gtx980 matrix

Corsair 780t

Custom water cooling (γαμα τα...πολλα τα λεφτα)

πολύ ωραίο μηχάνημα μπράβο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Συγνώμη τώρα, ειδικά αν κανω λάθος, αλλά ο φίλος ανέβασε τούμπανο pc για πρώτο ποστ και ακόμα δεν έχει γράψει πουθενά αλλού, δεν σας "μυρίζει" κάτι?

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Συγνώμη τώρα, ειδικά αν κανω λάθος, αλλά ο φίλος ανέβασε τούμπανο pc για πρώτο ποστ και ακόμα δεν έχει γράψει πουθενά αλλού, δεν σας "μυρίζει" κάτι?

 

 

αν λες για τον angelbaips

είναι δικό του το Pc.

το γνωρίζω το παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγνώμη τώρα, ειδικά αν κανω λάθος, αλλά ο φίλος ανέβασε τούμπανο pc για πρώτο ποστ και ακόμα δεν έχει γράψει πουθενά αλλού, δεν σας "μυρίζει" κάτι?

ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΔΕ ΚΑΝΕΙΣ ΛΑΘΟΣ!!!!

 

Δε μυρίζει απλά, μαγαρίζει και βρωμάει και ζέχνει σαν τους 7 σκύλους. Απαράδεκτο να έχεις καλό PC και το πρώτο σου post σε ένα φόρουμ να έχει να κάνει με αυτό! Ποιος νομίζεις ότι είσαι ρε angelbaips και έχεις το θράσσος να το κάνεις αυτό; Προτείνω να του κάνουν μπάν το ακάουντ καθώς μας πήρε η βρώμα εδώ πέρα με τον απατεώνα-τσαρλατάνο αυτόν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το ότι είναι το πρώτο ποστ δεν σημαίνει πως είναι και μούφα.


Αν είναι τι είχαμε τι χάσαμε παίρνουμε και ιδέες!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδι το ότι είναι το πρώτο ποστ δεν σημαίνει πως είναι και μούφα.

Αν είναι τι είχαμε τι χάσαμε παίρνουμε και ιδέες!!!!

 

Λόγω του πληθυντικού έχω μια εντύπωση. Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά πες μου ότι δεν αντιλήφθηκες τον ειρωνικό μου τόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρώστε βρε!

 

Την σκέψη μου είπα με κάθε επιφύλαξη! ;)

 

Απλά έχουνε δει πολλά τα ματάκια μας εδώ μέσα πιο παλιά. Αφού τον ξέρετε μια χαρά. Ωραίο τουμπανάκι πάντως

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δικος μ υπολογιστης..

Asus x99s

I7 5820k

G.skill ddr4 3000mhz cl15

Samsung 850 evo 256gb

Corsair ax860i

Corsair sleeved red cables

Asus gtx980 matrix

Corsair 780t

Custom water cooling (γαμα τα...πολλα τα λεφτα)

Τι εχεις φτιαξει εδω ρε παλικαρι? Απο περιεργεια, ποσο περιπου πηγε το μαλλι? Για να εχω μια ιδεα μηπως στο μελλον καταφερω και κανω κατι παρομοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω του πληθυντικού έχω μια εντύπωση. Ελπίζω να κάνω λάθος αλλά πες μου ότι δεν αντιλήφθηκες τον ειρωνικό μου τόνο...

Οχι δεν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...