Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όσοι θυμούνται το PC μου ξέρουν ότι είχα μία Gigabyte H87 που δεν ταίριαζε με το όλο theme. Ε, τα πράγματα έχουν αλλάξει ελαφρώς και το σύστημα πλέον είναι έτσι. Πείτε τη γνώμη σας!  :)

 

Ωραιος, Το phanteks εχει μεγαλους χωρους απο πισω;

Και εγω εχω μια μπλε gigabyte ga 970ud3 μεσα στα κοκκινα και θελω καποια στιγμη να την αλλαξω, ευτυχως το zalman z11 μου εχει φιμε παραθυρο και την κανει να φενεται μαυρη.

 

Το μονο που θα ελεγα να διορθωσεις ειναι το καλωδιο τροφοδοσιας της καρτας, νομιζω οτι το εχεις πολυ οριακα, αλλα μπορει να φενεται απο την φωτο  ετσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος, Το phanteks εχει μεγαλους χωρους απο πισω;

Και εγω εχω μια μπλε gigabyte ga 970ud3 μεσα στα κοκκινα και θελω καποια στιγμη να την αλλαξω, ευτυχως το zalman z11 μου εχει φιμε παραθυρο και την κανει να φενεται μαυρη.

 

Το μονο που θα ελεγα να διορθωσεις ειναι το καλωδιο τροφοδοσιας της καρτας, νομιζω οτι το εχεις πολυ οριακα, αλλα μπορει να φενεται απο την φωτο  ετσι.

Από χώρο άλλο τίποτα! Το κουτί είναι ο βασιλίας της ευρυχωρίας!

 

Όσον αφορά το καλώδιο τροφοδοσίας της GPU, το προτιμώ εκεί που είναι λόγω του ανεμπόδιστου Airflow και της χωροταξίας όπως τη θέλω μέσα στο κουτί. Επίσης, δεν είναι καθόλου τεντωμένο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από χώρο άλλο τίποτα! Το κουτί είναι ο βασιλίας της ευρυχωρίας!

 

Όσον αφορά το καλώδιο τροφοδοσίας της GPU, το προτιμώ εκεί που είναι λόγω του ανεμπόδιστου Airflow και της χωροταξίας όπως τη θέλω μέσα στο κουτί. Επίσης, δεν είναι καθόλου τεντωμένο.

Βλέπω και άλλους συμφορουμίτες να αγοράζουν Phanteks. Απλά από τα καλύτερα κουτιά. Phanteks Rulez :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το σκεφτομαι το συγκεκριμενο κουτι σε μαυρο, αλλα οπως γιναμε τωρα και δεν ξερουμαι το αυριο, μαλλον τα χριστουγεννα καινουργιο κουτι. Ειμαι αναμεσα σε αυτο και σε NZXT 340 η 440

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το σκεφτομαι το συγκεκριμενο κουτι σε μαυρο, αλλα οπως γιναμε τωρα και δεν ξερουμαι το αυριο, μαλλον τα χριστουγεννα καινουργιο κουτι. Ειμαι αναμεσα σε αυτο και σε NZXT 340 η 440

έχω το 340 και θα σου πω απλά πως αν και στο 440 το πλαινό τζαμάκι είναι το ίδιο με το 340 τότε άστο :P κατά τα άλλα καλά κουτιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

έχω το 340 και θα σου πω απλά πως αν και στο 440 το πλαινό τζαμάκι είναι το ίδιο με το 340 τότε άστο :P κατά τα άλλα καλά κουτιά.

 

Τι εννοείς ? Έχει το 340 η αδερφή μου και δεν έχει κανένα θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχω και εγω το 340 το κουτι ειναι απιστευτο τοσο για το μινιμαλ σχεδιασμο και για τους ικανοποιητικους χωρους που δινει και ας ειναι μικρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει θέμα το πλαινό τζαμάκι.? ΑΥτό και με τον αέρα γρατζουνιέται :P

+1

Μια φορα εκανα την μαλακια να το καθαρισω με μια πετσετα που ειχα προχειρη......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

Μια φορα εκανα την μαλακια να το καθαρισω με μια πετσετα που ειχα προχειρη......

καλά εγώ το ήξερα πριν το πάρω γιατί το είπε και ο Linus στο review του,απλά δεν περίμενα να είναι τόσο μα τόσο ευαίσθητο...όλα ήταν παντος οκ μέχρι που πήρα led ταινίες.......όταν έπεσε φως πάνω του τρόμαξα απλά...κατά τα άλλα πολύ καλό κουτί,απλά θα το πάω σε κάνα μαγαζί να βάλω δικό μου πανελ στο πλάι....απορία μεταξύ σοβαρού αστείου,δε υπάρχει κάνα gorilla glass 3 :P για να το βάλω στο πλάι...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...