Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν το έβαφες χρυσό σε κάποια σημεία και μαύρο το υπόλοιπο Dinosfan??

 

το σκεφτηκα αλλα σε μελοντικη πωληση?? υπαρχει τα plasti dip καπως ετσι οπου η μπογια γινεται μεμβρανη και φευγει οποτε θες...εσυ σε ποια προτηνεις να το εβαφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξεκινησαμε ετσι

post-238528-0-96632600-1434562388_thumb.jpg

 

μετα απο πατεντες αλλαγες ψυκτρων κλπ + δευτερη καρτα πανω ιδου

αφου χωρεσαν τα 2 βουνα παλι καλα !!

 

post-238528-0-98335600-1434562539_thumb.jpg

 

και ενα με το benchtable(της πλακας ιδιοκατασκευη)ειμαστε και στη ΗΟΤ παιδες !!

post-238528-0-63544500-1434562857_thumb.jpg

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαινω σφηνα και εγω με κατι που μολις πριν λιγο τελειωσα. Το πανεμορφο Cooltek W2!!! Καταπληκτικο κουτι απλα.

 

ωραιο το κουτι ημουν αναμεσα σε αυτο και το NZXT S340 αλλα προτημησα το δευτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fallen4ngel πέστο ντε, για αυτό δεν σου αποδίδει σωστά ο a8 6600k με oc, δεν είναι τόσο το ότι είναι βλαμμένη η μητρική, το στοκ ψυκτράκι είναι για πέταμα και οριακά κάνει για τον συγκεκριμένο επεξεργαστή στην στοκ μορφή του κιόλας. Αν είναι να ασχοληθείς με oc το minimum μια raijintek aidos, η καλύτερη επιλογή για αρκετό ξεζούμισμα είναι η 212 evo. Απέφυγε oc με την στοκ, είναι θάνατος για τον cpu, άδικη καταπόνηση. SigmaDelta, με την tri x ψύκτρα, έδωσες απλά ζωή στην κάρτα σου :).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 30c βρε χαμενε οριο παιζει B) **. Μπηκε αγγελια το συστημα φιλε μου, αλλωστε για δωρο ηταν απλα αλλαξαν τα σχεδια. Με Η100 εκανα ολες τις δοκιμες btw χεχε

 

 

** Edit ΙΒΤ σε Valley κτλπ απλα αραζει

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fallen4ngel πέστο ντε, για αυτό δεν σου αποδίδει σωστά ο a8 6600k με oc, δεν είναι τόσο το ότι είναι βλαμμένη η μητρική, το στοκ ψυκτράκι είναι για πέταμα και οριακά κάνει για τον συγκεκριμένο επεξεργαστή στην στοκ μορφή του κιόλας. Αν είναι να ασχοληθείς με oc το minimum μια raijintek aidos, η καλύτερη επιλογή για αρκετό ξεζούμισμα είναι η 212 evo. Απέφυγε oc με την στοκ, είναι θάνατος για τον cpu, άδικη καταπόνηση. SigmaDelta, με την tri x ψύκτρα, έδωσες απλά ζωή στην κάρτα σου :).

Καρτάρα η tri x και αντέχει πολύ ακόμη κι ας βγήκαν καινούργιες κόκκινες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 SigmaDelta, με την tri x ψύκτρα, έδωσες απλά ζωή στην κάρτα σου :).

Και όχι μόνο,βοηθάει και στην ψυχική μου ηρεμία,μιας και με την στοκ ψύξη έκανα κεφάλι από τον θόρυβο! By the way που λένε στο χωριό μου, είμαι -10 βαθμούς κάτω idle/ελαφρύ browsing και σε full load το χάος, -20 +βάλε!!!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...