Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αν θες δευτερο διπλο ψυγειο εχω εγω ενα alphacool 60 mm παχος σκεψου το και αν σε ενδιαφερει στειλε μ pm

Ναι το έχω δει και το σκέφτομαι να πω την αλήθεια.Θα είναι το τρίτο αν το βάλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, να και το δικό μου. Παλιό σύστημα άλλα την δουλειά του την κάνει για την ώρα.

Ωχ και άλλος με socket 775 , τελικά δεν είμαι ο μόνος .. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά και από το αναγκαστικό downsizing σε διαστάσεις και αριθμό πυρήνων, αυτό είναι το νέο μου κουτί/PC, ένα boot έχει κάνει όλο κι όλο. :)

 

Ld468J8m.jpg

 

 

 

aBxwKicm.jpg Gxp7u45m.jpg

 

TiNrgL2m.jpg qRoj8Ubm.jpg

 

l8NCKo5m.jpg PtGmSJUm.jpg

 

ocgkxANm.jpg 5A9OZcbm.jpg

 

cyC5QXFm.jpg

 

 

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

booZe πολυ ομορφο αποτελεσμα! Τα 8αρια φανακια πως τα πανε απο θορυβο? Εγω εχω 1 T.B. Silence 8cm αλλα θελω να τα αλλαξω με καποια λευκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! :)

Σχετικά με τα 8άρια τώρα...


Δεν έχω προλάβει να το "στρώσω" το σύστημα, τα είχα σετάρει όλα στο bios στη Silent επιλογή κι επειδή κι εγώ φοβόμουν μήπως κάνουν θόρυβο τα είχα σταματήσει με το χέρι για δοκιμή. Σίγουρα δεν ακούγονται περισσότερο από τα υπόλοιπα του συστήματος, αλλά δεν έχω δει και στις πόσες στροφές γυρίζουν. Με την επιστημονική μέθοδο του χεριού, αέρα βγάζουν πάντως, μια χαρά μου φαίνονται -ειδικά και για την τιμή τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά και από το αναγκαστικό downsizing σε διαστάσεις και αριθμό πυρήνων, αυτό είναι το νέο μου κουτί/PC, ένα boot έχει κάνει όλο κι όλο. :)

 

Ld468J8m.jpg

 

Φίλε μου απο που έχεις πάρει τα extension τα λευκά.? Έχω παραγγείλει απο eshop εδω και μια βδομάδα και ενώ ήταν διαθέσιμα σε 4-7 ημέρες τώρα μου λέει δεν είναι καν διαθέσιμα.Τα έχει κάνα μαγαζί ετοιμοπαράδοτα.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου απο που έχεις πάρει τα extension τα λευκά.? Έχω παραγγείλει απο eshop εδω και μια βδομάδα και ενώ ήταν διαθέσιμα σε 4-7 ημέρες τώρα μου λέει δεν είναι καν διαθέσιμα.Τα έχει κάνα μαγαζί ετοιμοπαράδοτα.?

 

 

http://www.eworld.com.gr/products/index/151/0/%CE%9A%CE%B1%CE%BB%CF%8E%CE%B4%CE%B9%CE%B1-Sleeved

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το eshop τα πήρα, PCIe έχει βλέπω πάντως, ATX σε έλλειψη. Δοκίμασε και στο eWorld μήπως έχει.

 

Edit: με πρόλαβε ο Περιπατητής. ;)

Εμένα στην παραγγελία λέει πως θα ενημερωθώ με email όταν είναι κανά διαθέσιμα :/ θα πάω απο το κατάστημα αύριο να δω.θα δοκιμάσω το site που μου είπατε ευχαριστώ.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και εμενα το κουτι μου, σιγουρα πολυ πιο φτωχικο και αδυναμο σε σχεση με κατι τερατα που ειδα στις προηγουμενες σελιδες 

Μμμμ ναι...τώρα θέλω και γω το λευκό κουτί :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...