Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως κάτοχος να σου πω με τη σειρά μου πως αν δε χρησιμοποιείς optical drives και κάποιο fan controller, το κουτί είναι άριστο και πολύ καλό vfm. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ως κάτοχος να σου πω με τη σειρά μου πως αν δε χρησιμοποιείς optical drives και κάποιο fan controller, το κουτί είναι άριστο και πολύ καλό vfm. :)

¨οχι το optical drive δεν είναι θέμα,έχει περάσει καιρός απο τότε που χρειάστηκα να βάλω κάποιο cd αλλά αν χρειαστεί υπάρχει και το εξωτερικό οκ..Νομίζω πως θα παώ για αυτό.Σε αυτά τα λεφτά δεν βρίσκω κάτι τόσο όμορφο αλλά και καλό.Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν το κάτω φίλτρο για το τροφοδοτικό,τέτοια έχει και το κουτί που έχω τώρα και απο κει όχι μόνο σκόνη πενάει αλλά δεν θα μου κάνει εντύπωση αν βρω και καμιά κατσαρίδα μέσα στο τροφοδοτικό καμιά μέρα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη αν γεμιζω με χαζομαρες το ποστ αλλα θελω να δειξω την νεα μοντα που προκειτε να γινει στο Cosmos S..Θα γινει προσθηκη τριπλου ψυγειου στο πατωμα του κουτιου οριστε μερικες φωτο,Ακουω τις γνωμες σας

 

Facebook_20150408_120044.jpg

 

Facebook_20150408_120059.jpg

 

Facebook_20150408_120121.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνωμη αν γεμιζω με χαζομαρες το ποστ αλλα θελω να δειξω την νεα μοντα που προκειτε να γινει στο Cosmos S..Θα γινει προσθηκη τριπλου ψυγειου στο πατωμα του κουτιου οριστε μερικες φωτο,Ακουω τις γνωμες σας

 

Facebook_20150408_120044.jpg

 

Facebook_20150408_120059.jpg

 

Facebook_20150408_120121.jpg

Ωραία :) δεν ξερω τι υλικό είναι αυτό που έχεις βάλει αλλά κατά την γνώμη μου θα ήταν πιο ωραίο αν έκανε γωνίες πάνω απο το ψυγείο και όχι καμπύλη.Επίσης απο που πέρνουν αέρα τα φανάκια.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία :) δεν ξερω τι υλικό είναι αυτό που έχεις βάλει αλλά κατά την γνώμη μου θα ήταν πιο ωραίο αν έκανε γωνίες πάνω απο το ψυγείο και όχι καμπύλη.Επίσης απο που πέρνουν αέρα τα φανάκια.?

 

Αυτο προφανώς είναι χαρτονι και μαλλον ο φιλος τεσταρει πριν φτιάξει την τελική κατασκευή!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο προφανώς είναι χαρτονι και μαλλον ο φιλος τεσταρει πριν φτιάξει την τελική κατασκευή!!!

 

χαρτονι ειναι για να παρω διαστασεις... θα κανει μια μικρη κυλη αναγκαστικα, γωνια δεν μπορει να κανει γτ θα φτιαχτει απο Plexiglass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαρτονι ειναι για να παρω διαστασεις... θα κανει μια μικρη κυλη αναγκαστικα, γωνια δεν μπορει να κανει γτ θα φτιαχτει απο Plexiglass

εδνιαφέρον,σε τζαμά θα κάνεις την δουλειά.? πόσο θα κοστίσει περίπου.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν θα παω σε τζαμα σε μαγαζι με επιγραφες θα το φτιαξω,οσο για το κοστος 50 ευρω μαζι με αυτοκολητο μαυρο ματ...Ειναι ακριβο γιατι η καληπτρα θα εχει μερικες γωνιες αν τσεκαρεις το Project μου εδω θα καταλαβεις.http://www.insomnia.gr/topic/544259-project-black-white-cosmos/page-6

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν θα παω σε τζαμα σε μαγαζι με επιγραφες θα το φτιαξω,οσο για το κοστος 50 ευρω μαζι με αυτοκολητο μαυρο ματ...Ειναι ακριβο γιατι η καληπτρα θα εχει μερικες γωνιες αν τσεκαρεις το Project μου εδω θα καταλαβεις.http://www.insomnia.gr/topic/544259-project-black-white-cosmos/page-6

respect..!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...