Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λάθος μήνυμα. Στο επόμενο οι φωτογραφίες


Η πρώτη είναι το πριν και οι επόμενες μετά το cable management... Ελπίζω να βελτίωσα λιγάκι την εμφάνιση του εργαλείου :D

post-171780-0-46992000-1423907429_thumb.jpg

post-171780-0-87637900-1423907437_thumb.jpg

post-171780-0-43664900-1423907445_thumb.jpg

post-171780-0-79670800-1423907453_thumb.jpg

post-171780-0-15687200-1423907461_thumb.jpg

post-171780-0-09902000-1423907469_thumb.jpg

post-171780-0-69954300-1423907476_thumb.jpg

post-171780-0-11655000-1423907485_thumb.jpg

post-171780-0-15936700-1423907493_thumb.jpg

post-171780-0-22880400-1423907501_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θες καποια βοηθεια εδω ειμαι...τους ακρυλικους τους αγορασα απο Θεσσαλονικη 5,80 τα 2,5 μετρα ενω μου πουλαει το e world 14 ευρω το ενα μετρο.....

Τους ακρυλικούς σωλήνες τους χάλασες. Δεν γίνονται έτσι οι γωνιές.Άμα τους βάλεις έτσι, δεν θα κυκλοφορεί το υγρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους ακρυλικούς σωλήνες τους χάλασες. Δεν γίνονται έτσι οι γωνιές.Άμα τους βάλεις έτσι, δεν θα κυκλοφορεί το υγρό.

δεν είναι ακρυλικοί οι σωλήνες... απλά σχεδιάζει το πως θα γίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είναι ακρυλικοί οι σωλήνες... απλά σχεδιάζει το πως θα γίνει

Ακρυλικοί είναι. Το ξέρω ότι δείχνει το πως θα μπει,αλλά οι συγκεκριμένοι χάλασαν.Δεν γίνονται έτσι οι γωνιές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακρυλικοί είναι. Το ξέρω ότι δείχνει το πως θα μπει,αλλά οι συγκεκριμένοι χάλασαν.Δεν γίνονται έτσι οι γωνιές.

μα δεν θα βάλει τους ίδιους πρόχειρα τα έβαλε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν θες καποια βοηθεια εδω ειμαι...τους ακρυλικους τους αγορασα απο Θεσσαλονικη 5,80 τα 2,5 μετρα ενω μου πουλαει το e world 14 ευρω το ενα μετρο.....

Dino ακούγεται κάπως αυτό που λες. Δεν σου πουλάει το ίδιο προϊόν σου πουλάει κάτι το οποίο έχει μια x τιμή αγοράς. Επίσης υπάρχουν και φτηνοι σωληνες οι οποίοι δυστυχώς δεν έχουν καμία σχέση πχ με τους LRT.

Off topic ίσως αλλά μου φάνηκε κάπως αυτό το το πήρα τόσο αλλά το πουλάει τόσο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dino ακούγεται κάπως αυτό που λες. Δεν σου πουλάει το ίδιο προϊόν σου πουλάει κάτι το οποίο έχει μια x τιμή αγοράς. Επίσης υπάρχουν και φτηνοι σωληνες οι οποίοι δυστυχώς δεν έχουν καμία σχέση πχ με τους LRT.

Off topic ίσως αλλά μου φάνηκε κάπως αυτό το το πήρα τόσο αλλά το πουλάει τόσο.

Από εργοστάσιο-βιοτεχνία τα βρήκε γι'αυτό είναι τόσο φτηνά και απ'ότι είδα κάνουν τρομερή δουλειά οι άνθρωποι...Δέν εξηγείται μια τέτοια δραματική διαφορά τιμής ότι και να λέμε... κρίση έχουμε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

να αναφερω οτι οι συγκεκριμενοι σωληνες ειναι ακρυλικοι τους πηρα απο εναν φιλο π εχει ακρυλικους αλλα δεν ειναι στην διασταση που θελω αυτοι ειναι 15/11 τους πηρα καθαρα για να δοκιμασω αποστασεις να δω διαφορα σχέδια πως μπορω να δωσω ωραια σχηματα σχηματισα τις γωνιες χωρις να εχω βαλει το κιτ κουρμπαρισματος γιαυτο εχουν γινει ετσι οι γωνιες, ειναι καθαρα για τεστ αυτο... και δεν ειναι κακο που ανεφερα καποια τιμη εν μεσω κρισης να δωσεις απο eworld η aquatuning 30 ευρω για 2 μετρα ενω εδωσα 6 ευρω... σημειωση υπαρχουν στην αγορα στο εξωτερικο ακρυλικοι σωληνες που τους βαρας με σφυρι και δεν σπανε....

Επεξ/σία από Dinosfan
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να αναφερω οτι οι συγκεκριμενοι σωληνες ειναι ακρυλικοι τους πηρα απο εναν φιλο π εχει ακρυλικους αλλα δεν ειναι στην διασταση που θελω αυτοι ειναι 15/11 τους πηρα καθαρα για να δοκιμασω αποστασεις να δω διαφορα σχέδια πως μπορω να δωσω ωραια σχηματα σχηματισα τις γωνιες χωρις να εχω βαλει το κιτ κουρμπαρισματος γιαυτο εχουν γινει ετσι οι γωνιες, ειναι καθαρα για τεστ αυτο... και δεν ειναι κακο που ανεφερα καποια τιμη εν μεσω κρισης να δωσεις απο eworld η aquatuning 30 ευρω για 2 μετρα ενω εδωσα 6 ευρω... σημειωση υπαρχουν στην αγορα στο εξωτερικο ακρυλικοι σωληνες που τους βαρας με σφυρι και δεν σπανε....

 

 

Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι κατα αυτου, δεν ειμαι παραλογος. Ισα ισα μπορει να το δει και ο Γιαννης και αν οντως αξιζει πιστεψε με θα ηταν καλυτερα να πουλαει αυτους σε λογικη τιμη made in Greece παρα να αγοραζει ακριβα απο τον ξενο.

Μπραβο σου παντως για την ανακαλυψη, μια ερωτηση μονο σε παρακαλω. Μπηκα στο site αλλα δεν ειδα κατι, λογικα λογο βιοτεχνιας στα κανουν κατοπιν παραγγελιας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι κατα αυτου, δεν ειμαι παραλογος. Ισα ισα μπορει να το δει και ο Γιαννης και αν οντως αξιζει πιστεψε με θα ηταν καλυτερα να πουλαει αυτους σε λογικη τιμη made in Greece παρα να αγοραζει ακριβα απο τον ξενο.

Μπραβο σου παντως για την ανακαλυψη, μια ερωτηση μονο σε παρακαλω. Μπηκα στο site αλλα δεν ειδα κατι, λογικα λογο βιοτεχνιας στα κανουν κατοπιν παραγγελιας;

θα παρω τηλεφωνο τον Γιαννη απο το Eworld να του το πω και εγω απο αυτον ψωνιζω συνεχεια για οτι εχει να κανει στο θεμα υδροψυξης...

 

Το σαιτ ειναι http://acrilix.gr/el/-contact.htmlμεσα στο σαιτ δεν θα βρεις τιποτα μονο τηλεφωνικα τους ρωτας αν το εχουν και στο φερνουν μεσα σε 2 μερες.Εγω εχω ρωτησει πανω απο 20 μαγαζια απο Αθηνα συγκεκριμενα και δεν βρηκα κανεναν.Ε και σκεφτηκα να ψαξω και επαρχεια και βρηκα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eδω new case C70Atric White 

Κριμα δεν με επερνε push pull top h105 εβρισκε στις ram

 

Μεγειές. Κουτάρα το C70. Ιδανικό μέγεθος,χωράει τα πάντα. Μόνο μείον το διάτρητο πλαϊνό αλλά που θα πάει θα το αλλάξουμε και αυτό κάποια στιγμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...