Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έτοιμο και το δικό μου το συστηματάκι. Πολύ λευκό έπεσε αλλά οκ. Παρατηρήσεις συμβουλές εννοείται δεκτές. Για την ποιότητα των φωτογραφιών έκανα το καλύτερο :P

Όλα τα λεφτά η ιντελ ψήκτρα..... :ph34r:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμο και το δικό μου το συστηματάκι. Πολύ λευκό έπεσε αλλά οκ. Παρατηρήσεις συμβουλές εννοείται δεκτές. Για την ποιότητα των φωτογραφιών έκανα το καλύτερο :P

Πολύ ωραίο συνολικά! Εντάξει,θες μια ψύκτρα,αλλά μικρό το κακό. Νομίζω πως θα έδειχνε πιο ωραίο αν τα καλώδια για την κάρτα έβγαιναν από τη μεσαία τρύπα,αυτήν κάτω από το 24πινο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμο και το δικό μου το συστηματάκι. Πολύ λευκό έπεσε αλλά οκ. Παρατηρήσεις συμβουλές εννοείται δεκτές. Για την ποιότητα των φωτογραφιών έκανα το καλύτερο :P

Πολύ ωραίο το σύστημα.Να προτείνω να βάλεις carbon σε χρώμα χρυσό στην καλύπτρα του psu??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμο και το δικό μου το συστηματάκι. Πολύ λευκό έπεσε αλλά οκ. Παρατηρήσεις συμβουλές εννοείται δεκτές. Για την ποιότητα των φωτογραφιών έκανα το καλύτερο :P

 

Βάψε με BLANCO το μεσαίο ανεμιστηράκι της GPU!   :X

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάψε με BLANCO το μεσαίο ανεμιστηράκι της GPU!   :X

εγώ σκέφτηκα να βάψω το ανεμιστηράκι της intel. τα 4 σιδεράκια που είναι πάνω από το ανεμιστηράκι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοψε ραβε ξηλωνε το Raijintek Agos αλλα κατι καναμε :))

Πολύ ωραίο αλλά maximus ranger με Tt TR2?

Γνώμη μου είναι πάρα πολύ επίφοβα τροφοδοτικά (5 έχουν καεί 1 σε εμένα και 4 σε συστήματα φίλων που δεν έλεγαν να τα αλλάξουν με τίποτα. Το τελευταίο δε TR2 700W πήρε μαζί του i5 4690k, Asrock Fatal1ty Z97X Killer, 8gb 1866 και μια Asus 780 μιλάμε δηλαδή για 900 ευρώ ζημιά!) και από ότι μπορώ να δω είναι και 500αρι και θα έχει και τα χρονάκια του ε?

Θα σε προ έτρεπα να αλλάξεις άμεσα αυτό το τροφοδοτικό με άλλο ποιοτικότερο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωωωωω για λεγε info για το πλαινο!

υδροκοπη, λαστιχο απο αξεσουαρ αυτοκινητου, plexiglass 2mm , διπλης οψεως 3M και εισαι coble :)))

 

Πολύ ωραίο αλλά maximus ranger με Tt TR2?

Γνώμη μου είναι πάρα πολύ επίφοβα τροφοδοτικά (5 έχουν καεί 1 σε εμένα και 4 σε συστήματα φίλων που δεν έλεγαν να τα αλλάξουν με τίποτα. Το τελευταίο δε TR2 700W πήρε μαζί του i5 4690k, Asrock Fatal1ty Z97X Killer, 8gb 1866 και μια Asus 780 μιλάμε δηλαδή για 900 ευρώ ζημιά!) και από ότι μπορώ να δω είναι και 500αρι και θα έχει και τα χρονάκια του ε?

Θα σε προ έτρεπα να αλλάξεις άμεσα αυτό το τροφοδοτικό με άλλο ποιοτικότερο.

Συμφωνω ταμαλα και οντως ηρθε η ωρα του για αλλαγη, απλα μας εμεινε απτο προηγουμενο μηχανημα, θα ανανεωσω συντομα. Ευχαριστω για τις πληροφοριες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υδροκοπη, λαστιχο απο αξεσουαρ αυτοκινητου, plexiglass 2mm , διπλης οψεως 3M και εισαι coble :)))

 

Συμφωνω ταμαλα και οντως ηρθε η ωρα του για αλλαγη, απλα μας εμεινε απτο προηγουμενο μηχανημα, θα ανανεωσω συντομα. Ευχαριστω για τις πληροφοριες. 

lol που έκανες υδροκοπή και πόσο κόστισε!?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές φωτογραφίες μετά την νέα προσθήκη!

 

post-248231-0-90740200-1421935327_thumb.jpg

 

post-248231-0-69167700-1421935355_thumb.jpg

 

post-248231-0-29402100-1421935382_thumb.jpg

 

post-248231-0-91573900-1421935405_thumb.jpg

 

Δεν μου κολλάει το μπλε LED της κάρτας για αυτό είπα να το αφήσω κλειστό.

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...