Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίο. Καλό λιώσιμο. Από θερμοκρασίες πως πάει; Πως και έβαλες green δίσκο;

 

Ειχα τρεις μηχανικούς απο το παλιο σύστημα... 2Χspinpoint F3 1T και τον green για αποθηκη και back up...

 

Ο ενας spinpoint πουλήθηκε με το παλιο σύστημα, ο αλλος παρέδωσε πνευμα με το που μπηκε πανω στο καινουργιο σύστημα μετα απο 7 συναπτα έτη συνεχούς λειτουργίας οποτε έμεινα με τον green... 

 

Οταν με το καλο ξαναμαζευτούν χρήματα εχουν σειρα ένα σκληρός και ψύξη για τον επεξεργαστή διοτι πρεπει να κλοκαρουμε!!  :devil:

 

Απο θερμοκρασίες με στοκ ψυκτρα σε idle ειμαι στους 35C στον επεξεργαστή, 35 GPU. Σε Load δεν δοκίμασα ακομη!!  

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα τρεις μηχανικούς απο το παλιο σύστημα... 2Χspinpoint F3 1T και τον green για αποθηκη και back up...

 

Ο ενας spinpoint πουλήθηκε με το παλιο σύστημα, ο αλλος παρέδωσε πνευμα με το που μπηκε πανω στο καινουργιο σύστημα μετα απο 7 συναπτα έτη συνεχούς λειτουργίας οποτε έμεινα με τον green... 

 

Οταν με το καλο ξαναμαζευτούν χρήματα εχουν σειρα ένα σκληρός και ψύξη για τον επεξεργαστή διοτι πρεπει να κλοκαρουμε!!  :devil:

 

Απο θερμοκρασίες με στοκ ψυκτρα σε idle ειμαι στους 35C στον επεξεργαστή, 35 GPU. Σε Load δεν δοκίμασα ακομη!!  

τι να την κάνεις την ψύκτρα με τόσο κρύο εκει πάνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και εγω μια μιας και μου ειχαν ζητησει εδω και καιρο πολλοι αν και δεν ειναι οτι το καλυτερο απο φωτογραφια κινητου  :D https://imageshack.com/i/eyKfb42Jj

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί,τι πρόβλημα υπάρχει

 

Τα Technics δεν ειναι μαγνητικά θωρακισμένα και παιζει να ανοιξεις το pc καμια μερα και να βρεις τους μηχανικούς σου σκληρούς αδειους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Technics δεν ειναι μαγνητικά θωρακισμένα και παιζει να ανοιξεις το pc καμια μερα και να βρεις τους μηχανικούς σου σκληρούς αδειους!

AAA. Καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και καλή χρονιά και από εμένα !!

Πρώτη φορά που ασχολούμαι με pc build και hardware και είπα να ακούσω γνώμες.

 

πολύ καλό αποτέλεσμα, έδεσε και με την μητρική. Πάντως υδροψηξη και zalman z11 μακριά και αγαπημένοι, δεν ταιριάζουν καθόλου

 

με άλλο τροφοδοτικό που θα έχει ποιο συμμαζεμένα καλώδια θα δείχνει ακόμα ποιο ωραίο

 

Σήμερα μου ήρθαν και 4 κόκκινοι ανεμιστήρες για να αλλάξω το θέμα από μπλε και να ταιριάζει με ποντίκι - πληκτρολόγιο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακές φωτογραφίες γιατί δε βρίσκω το φορτιστή της κάμερας :P

Ήταν έτσι.

 

x6PUKHS.jpg

 

 

Μετά απο κάνα 3ωρο δουλειά (και 2 πλυμμήρες γιατί όσο πτώμα και αν είσαι ΔΕ γίνεται τα καινούρια parts να είναι στο κουτί)

 

8Vrh3bG.jpg

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...