Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπηκε η μητρικη .Δεν ειχα ξαναπιασει itx στα χερια μου, ειδα και επαθα να το κλείσω.

 

Πίσω βγάζει; Από που μπαίνει αέρας; Αν τον έβαζες να βάζει και να βγάζει το τροφοδοτικό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πίσω ναι,βγαζει.Ηρθε τοποθετημένος ετσι και ειπα να το δοκιμάσω και βλεπουμε.Οι θερμοκρασίες ειναι εντάξει.Εαν τον γυρισω να βάζει παλι ενταξει θα ειναι απλα θα μαζέψει περισσοτερη σκονη.Αερας μπαίνει απο το αριστερο πλαϊνό που ειναι διάτριτο, απο τα 2 pci brackets επισης διατρητα και απο τις 6 τρυπες που έχει στον πατο για τον δεύτερο δίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα μικρο update και απο μενα attachicon.gifDSC_0004.JPG

Παντως το ολο Pc αν και πολυ ομορφο μενει πολυ πισω απο την καρτα γραφικων και τον επεξεργαστη :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως το ολο Pc αν και πολυ ομορφο μενει πολυ πισω απο την καρτα γραφικων και τον επεξεργαστη :(

Δεν θεωρω οτι μενει πισω για τον εξης λογο, το μονο παιχνιδι που παιζω ειναι LOL και η καρτα δεν εχει θεμα,για τον επεξεργαστη, δεν τον εχω δει να δουλευει ποτε 100%, δεν κανω τπτ το βαρυ,απλη χρηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχασουμε οτι το καλο hardware ειναι και ακριβο, οποτε δεν μπορουν/θελουν ολοι να το αγορασουν. Το συστηματακι μια χαρα ειναι πιστευω για light gaming, αν του φτανει τοτε ακομα καλυτερα.

 

Η αναβαθμιση ειναι μεγαλη κουβεντα, ειδικα οταν ο αλλος μπορει να παιρνει και 200 με 400 ευρω το μηνα, τι να πρωτοκανει (γενικα μιλαω).

 

Προσωπικα εσκασα αρκετα λεφτα μια φορα, και τα χρηματα επιασαν τοπο, ακομα το εχω το συστημα. Οταν ξανακανω αναβαθμιση μαλλον θα παω για κατι παρομοιο, να το κρατησω και αλλα 5 χρονια δηλαδη, τουλαχιστον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην ξεχασουμε οτι το καλο hardware ειναι και ακριβο, οποτε δεν μπορουν/θελουν ολοι να το αγορασουν. Το συστηματακι μια χαρα ειναι πιστευω για light gaming, αν του φτανει τοτε ακομα καλυτερα.

 

Η αναβαθμιση ειναι μεγαλη κουβεντα, ειδικα οταν ο αλλος μπορει να παιρνει και 200 με 400 ευρω το μηνα, τι να πρωτοκανει (γενικα μιλαω).

 

Προσωπικα εσκασα αρκετα λεφτα μια φορα, και τα χρηματα επιασαν τοπο, ακομα το εχω το συστημα. Οταν ξανακανω αναβαθμιση μαλλον θα παω για κατι παρομοιο, να το κρατησω και αλλα 5 χρονια δηλαδη, τουλαχιστον.

Καλημερα, βεβαια θα μου πεις γιατι εβαλες νερο και δεν εμεινες στον αερα αφου εισαι low user,o μοναδικος λογος ειναι για την εμφανιση κανενας αλλος, εαν στο μελλον δω οτι καποιο κομματι δεν καλυπτει τις δικες μου προσωπικες αναγκες τοτε ναι θα παω σε αναβαθμιση και παλι με γνωμονα το τι θελω να κανω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα, βεβαια θα μου πεις γιατι εβαλες νερο και δεν εμεινες στον αερα αφου εισαι low user,o μοναδικος λογος ειναι για την εμφανιση κανενας αλλος, εαν στο μελλον δω οτι καποιο κομματι δεν καλυπτει τις δικες μου προσωπικες αναγκες τοτε ναι θα παω σε αναβαθμιση και παλι με γνωμονα το τι θελω να κανω

φοβερο συστηματακι η τριτον πως τα παει απο θερμοκρασιες,θορυβο?

το μονο που θες αλλαγη στο συστημα σου ειναι η οθονη τιποτα αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά.

Περιμένω ενα cougar ανεμιστήρα 120mm για να τον πετάξω στο carbide 200R.

Το κουτί έχει μονο τους default 1 μπροστα και ένα 1 πίσω. θα τον βάλω ώστε να δημιουργήσω θετική πίεση στο κουτί και θέλω την βοήθεια σας αν θα ήταν καλύτερο να τοποθετηθεί στα πλάγια ώστε να χτυπάει και πάνω στο hardware ή μπροστά.

Στις θέσεις που υπάρχουν για ανεμιστήρες και δεν χρησιμοποιούνται έχουν μπει φίλτρα.

Απο ψύξη υπάρχει και η hyperevo212 για την cpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...