Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαίνοντας σε αυτό το θέμα απέκτησα άπειρα απωθημένα! Υπάρχουν μερικά κουτιά που απλά τα ζηλεύω άπειρα. :P

 

Να και το δικό μου. Sorry για την κακή ποιότητα αλλά η φωτογραφική μου είναι τουλάχιστον αρχαία. Aπό cable management έκανα ό,τι μπορούσα μιας και το κουτί δεν έχει πολύ χώρο πίσω.

Κουταρα το AGOS .Για τα λεφτά του κορυφή.Ωραίο το σύστημα αδερφέ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κουταρα το AGOS .Για τα λεφτά του κορυφή.Ωραίο το σύστημα αδερφέ μου.

Συμφωνώ, δύσκολα βρίσκεις άλλο τέτοιο κουτί σε αυτά τα χρήματα. Το μόνο ελάττωμα που βρήκα είναι ο χώρος πίσω από τη motherboard.

 

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!

 

edit: Και ότι δεν υπάρχει ακόμα version με window!

Επεξ/σία από Norone92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

photos :)

oeijIze.jpgCv7UKmv.jpgAz2CjIO.jpgUM1qKnt.jpgbXCZCI1.jpgAEeeRSx.jpg4dVSdP3.jpghtaNsxz.jpgjNowZhR.jpge45j8Al.jpg

 

 

 

 

Specs :

 

Lian Li PC-Q33 Black

ASRock H97M-ITX/ac

Intel Core i5 4570

Sapphire Radeon R9 270X Dual-X 2GB

Kingston HyperX Genesis 2x4GB 1866MHz DDR3

Seagate 320GB + 500GB HDD 2.5"

Coolermaster Hyper T2 Blizzard

XFX Pro 850 Black Edition Full Modular

10423708_875987605775351_177913160610807

 

 

Μπήκε SSD :)

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα και απο μένα μόλις τελείωσα και γω το στήσιμο του νέου casual pc μου, casual λέω σε σύγκριση με αλλά pc που έχετε κάνει post

 

Casual δεν το λες τέτοιο κτήνος! Προσωπικά το θεωρώ πανέμορφο, να το χαίρεσαι και να το λιώσεις μέχρι να σου επιστρέψει κάθε  που ξόδεψες.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα.Πρόκειται περί κλασσικής περίπτωσης "οι φωτογραφίες το αδικουν".Είχα ενδοιασμούς για το χρυσό, τελικά είναι τόσο όμορφο το μπασμενο!Η μητρική θα έρθει στις 5/12 :(post-104950-0-49848600-1417262788_thumb.jpgpost-104950-0-77820600-1417262822_thumb.jpg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το παρέλαβα.Πρόκειται περί κλασσικής περίπτωσης "οι φωτογραφίες το αδικουν".Είχα ενδοιασμούς για το χρυσό, τελικά είναι τόσο όμορφο το μπασμενο!Η μητρική θα έρθει στις 5/12 :(attachicon.gifIMG_20141129_134925294_HDR.jpgattachicon.gifIMG_20141129_135355753_HDR.jpg

Ειδικά η δεύτερη φωτογραφία φαίνεται σαν retro style.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ ωραιο το κουτακι σου τις φωτο με τη τις τραβηξες?

Ευχαριστώ :)

Τις τράβηξα με το Sony Xperia Z1 Compact μου ;)

Μόλις το παρέλαβα.Πρόκειται περί κλασσικής περίπτωσης "οι φωτογραφίες το αδικουν".Είχα ενδοιασμούς για το χρυσό, τελικά είναι τόσο όμορφο το μπασμενο!Η μητρική θα έρθει στις 5/12 :(attachicon.gifIMG_20141129_134925294_HDR.jpgattachicon.gifIMG_20141129_135355753_HDR.jpg

Σκεφτόμουν να το αγοράσω το Raijintek, πολύ καλό value for money!

Το κακό είναι ότι δεν χωράει η GPU μου γιατί είναι 227mm! Έτσι κατέληξα στο Lian-Li PC-Q33B ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σκεφτόμουν να το αγοράσω το Raijintek, πολύ καλό value for money!

Το κακό είναι ότι δεν χωράει η GPU μου γιατί είναι 227mm! Έτσι κατέληξα στο Lian-Li PC-Q33B ;)

Επειδή ήταν το πρώτο πράγμα που εψαξα ισχύει το εξής:Με atx psu παίρνει μέχρι 17cm GPU. Με sfx psu όμως μπήγεις έως 25cm κάρτα, έχεις όλο το μήκος διαθέσιμο :-D . Ωραίο και το lian Li αλλά λίγο μεγάλο για τα γούστα μου. Επεξ/σία από tsakonass
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...