Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βαλε και μια φωτο απο την αλλη μερια,αν εχεις.

σημερα το εκλεισα ,και δε το ξανανοιγω...λογω xfx (χταποδι) κλεινει λιγο δυσκολα το πισω ...καλο το z3 ,ωραιες θερμοκρασιες αλλα τα καλωδια θελουν λιγο δουλεια...για τα λεφτα του ειμαι ικανοποιημενος με θετικα τους 4 προεγκατεστημενουσ ανεμιστηρες ,πλαινο παραθυρο,fan controler,χωρος για cable managment...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

photos :)


oeijIze.jpgCv7UKmv.jpgAz2CjIO.jpgUM1qKnt.jpgbXCZCI1.jpgAEeeRSx.jpg4dVSdP3.jpghtaNsxz.jpgjNowZhR.jpge45j8Al.jpg




Specs :

Lian Li PC-Q33 Black
ASRock H97M-ITX/ac
Intel Core i5 4570
Sapphire Radeon R9 270X Dual-X 2GB
Kingston HyperX Genesis 2x4GB 1866MHz DDR3
Seagate 320GB + 500GB HDD 2.5"
Coolermaster Hyper T2 Blizzard
XFX Pro 850 Black Edition Full Modular

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιο φαινεται...απο θερμοκρασιες πως πας?η καρτα γραφικων πιο ακριβως δε γινοταν..

Thanks :)

Η κάρτα είναι 227mm ενώ το κουτί έχει ως max 220mm. Χρειάστηκε να το ζορίσω λιγάκι :D

 

Μετά από μισή ώρα Prime95 (In-Place large FFTs) + Furmark :

 

GPU : 72 oC (stock ρυθμίσεις εντελώς)

CPU : 60 oC (Hyper T2 Blizzard + Arctic MX-2)

 

Το μόνο case fan είναι ένα 1200rpm στο πίσω μέρος :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προσθέσω απλά εναν πλάγια ;) Για να βάλω μπροστά δεύτερο και να έχει το σωστό  flow πρέπει να αφαιρέσω το σύστημα για τους σκληρους. Δε γίνεται όμως γιατι εχω έναν HDD

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εαν θελεις μπορεις να βαλεις και στα πλαγια αλλα καλο θα ηταν να εχεις και 1-2 ανεμιστηρες να βγαζουν.

τι εννοείς πρεπει να αφαιρείς το σύστημα για τους σκληρους ? επειδη τυχαινει να εχω και εγω το ιδιο κουτι. στην προσοψη παινρει ακομα εναν ανεμιστήρα . στις θεσεις που δειχνουν τα μπλε βελακια απλα πρεπει να χρησιμοποιησεις τις μακριες βιδες που ερχονται μαζι με το κουτι. και οχι τις συνηθισμένες  - κοντες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να το πάω μέσω Λαμίας, γιατί ήδη μένω στην Λαμία χαχαχα :P Όπως είπα δεν είμαι και expert στο cable management έκανα κάτι σαν προχειροδουλειά. Θα το σουλουπώσω κιάλλο! Και όμως το άτιμο δεν έφτανε. Χεχεχε είμαστε μπόλικοι μάλλον! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται να το πάω μέσω Λαμίας, γιατί ήδη μένω στην Λαμία χαχαχα :P Όπως είπα δεν είμαι και expert στο cable management έκανα κάτι σαν προχειροδουλειά. Θα το σουλουπώσω κιάλλο! Και όμως το άτιμο δεν έφτανε. Χεχεχε είμαστε μπόλικοι μάλλον! :D

 

Γι' αυτό το είπα ντε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...