Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν τον βάλεις pull, ναι μεν θα βελτιωθεί η κατάσταση με την κάρτα γραφικών, αλλά θα μειωθεί κάπως η απόδοση της ψύκτρας του επεξεργαστή.

 

Η ορθότερη τοποθέτηση του ανεμιστήρα είναι απ' την κάτω μεριά αφού έχεις AMD σύστημα.

 

Βέβαια όλα τα παραπάνω δεν είναι πανάκεια, καθώς δεν είναι όλα τα κουτιά ίδια, και δεν έχουν όλα το ίδιο airflow. Επίσης, όπως και να 'χει, δε μιλάμε για τεράστιες διαφορές, ειδικά στην ψύξη του επεξεργαστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το σύστημα Χρόνη καλό κάψιμο αν παίξεις τπτ =)

Απλά όπως είπαν και οι προλαλησαντες βάλε την ψήκτρα αλλιώς είναι πιο σωστά έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο το σύστημα Χρόνη καλό κάψιμο αν παίξεις τπτ =)

Απλά όπως είπαν και οι προλαλησαντες βάλε την ψήκτρα αλλιώς είναι πιο σωστά έτσι.

Ελα Μήτσο θέλω βοήθεια για cable management θα σου το φερω να ''παίξεις''.Η πίσω μεριά είναι πολύ ζορικη,θελει πολύ καλη δουλεια για να κλείσει το καπάκι.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, αυτός με το τζιν με τα κοντά πατζάκια και την άσπρη κάλτσα, αυτός με  την σέμπρικ στο παπί και την αεροτομή στο σαράβαλο με τα λέντ, δεν είναι «κάγκουρας».

Φτάνει να μπεις σε αυτό το τόπικ για να καταλάβεις τι σημαίνει αυτή η λέξη! :D

 

Εμένα το δικό μου δεν έχει καθόλου φωτάκια και είναι από τα παλιά (7 χρονών).

Θα ακολουθήσει και φωτό σε καμία εβδομάδα που θα τον ανοίξω για πάστα και ξεσκόνισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XronisR αν μπορείς να πάρεις 1 ακόμη ανεμιστήρα για push/pull κατάσταση θα βελτιώσεις αρκετά και την θερμοκρασία του επεξεργαστή. Nice rig you've got there mate!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα Μήτσο θέλω βοήθεια για cable management θα σου το φερω να ''παίξεις''.Η πίσω μεριά είναι πολύ ζορικη,θελει πολύ καλη δουλεια για να κλείσει το καπάκι.

 

Να μου το φερνες αλλά δεν έχω ιδέα από cable management το κουτί μου βλέπεις δεν παίρνει καλώδια στην πλάτη. :/

Τα έχω καταφέρει να τα βολέψω μέσα βέβαια κάπως καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το pc δεν είναι της υπογραφής σου ε? Πολύ καλή δουλειά πάντως.

 

Οχι μου το εδωσε ενα φιλαρακι να του κανω φορματ και εκατσα και ασχοληθηκα λιγο και με την μακαροναδα να ξεσκουριασω μιας και ειναι δυσκολο κουτακι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...