Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ποια Ψυκτρα ειναι αυτη η Loki?

"Gaia" Loki που σε τέτοιες περιπτώσεις δείχνει κ την αξία της,αθόρυβη και 25c idle.

Επεξ/σία από MoviemakerGr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Gaia" που σε τέτοιες περιπτώσεις δείχνει κ την αξία της,αθόρυβη και 25c idle.

Είστε σίγουροι ότι είναι η γαία αυτή; Moviemaker όντως είναι αθόρυβη και εγώ την έχω στον core2quad μου...

http://1.1.1.3/bmi/www.techreaction.net/wp-content/uploads/2011/06/tr_sml00022.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε σίγουροι ότι είναι η γαία αυτή; Moviemaker όντως είναι αθόρυβη και εγώ την έχω στον core2quad μου...

http://1.1.1.3/bmi/www.techreaction.net/wp-content/uploads/2011/06/tr_sml00022.jpg

Έχεις δίκιο είναι η μικρότερη (92mm) αδελφή της LoKi (πρωί ακόμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο είναι η μικρότερη (92mm) αδελφή της LoKi (πρωί ακόμα)

Πάντως και οι δύο είναι αθόρυβες και πολύ καλές, η gaia το άξιζε το 30άρι της (κάπου τόσο την είχα πάρει)

Αλλά και το veterano δεν τον χάλασε που τσίμπησε την παλιά μου akasa nero :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αυτό σηκώνει πόλεμο!

Κώστα θες βοήθεια?xD

 

 

Σου αναθέτω τα όπλα.

 

Demon ούτε εσένα ο εκτυπωτής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λιγες μερες παρελαβα το carbide air 540 μου, ειναι γενικα ενα πολυ ομορφο κουτι και αρκετα μεγαλο σαν Mid-Tower.

 

da6a.jpg

 

Αυτο που με ενοχλησε παρα πολυ ειναι ο θορυβος δονησης που εκανε ο σκληρος δισκος! Δυσκολευτικα τοσο πολυ, στο τελος πηρα ενα κομματι σφουγγαριου και το εχωσα κατω απο το πλαστικο.

 

Θελω να βγαλω τους μπροστα ανεμιστηρες και να τους βαλω πανω, και να βαλω μπροστα καποιους με led. Συντομα θα φυγει και η στοκ ψυκτρα, λεω να παρω νερο για να ειναι πιο καθαρο και να πιανει λιγοτερο χωρο αλλα θα δουμε. Επισης θα αλλαξω και τις μνημες με καποιες πιο ομορφες εμφανισιακα,ετσι και αλλιως αυτες που εχω τωρα δεν ειναι καν συμβατες με το συστημα μου.

 

Σε γενικες γραμμες, εχει καταπληκτικη ψυξη το κουτι και ειναι αθορυβο! Αλλα αυτο το προβλημα με τον σκληρο με χαλασε πολυ, ο θορυβος ηταν πραγματικα εκκωφαντικος!

 

Αν ξερει κανεις απο ανεμιστηρες, ποιους 120αρηδες μπορω να βαλω μπροστα? Κατι ποιοτικο αλλα οχι πολυ ακριβο, με led..

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα και έρχομαι :P

Σας έχω και τους δύο... εκτός και αν είστε πάνω από 1,85, βάρος>115 κιλά και σηκώνετε τριαντάκιλα στο γυμναστήριο... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λιγες μερες παρελαβα το carbide air 540 μου, ειναι γενικα ενα πολυ ομορφο κουτι και αρκετα μεγαλο σαν Mid-Tower.

 

da6a.jpg

 

Αυτο που με ενοχλησε παρα πολυ ειναι ο θορυβος δονησης που εκανε ο σκληρος δισκος! Δυσκολευτικα τοσο πολυ, στο τελος πηρα ενα κομματι σφουγγαριου και το εχωσα κατω απο το πλαστικο.

 

Θελω να βγαλω τους μπροστα ανεμιστηρες και να τους βαλω πανω, και να βαλω μπροστα καποιους με led. Συντομα θα φυγει και η στοκ ψυκτρα, λεω να παρω νερο για να ειναι πιο καθαρο και να πιανει λιγοτερο χωρο αλλα θα δουμε. Επισης θα αλλαξω και τις μνημες με καποιες πιο ομορφες εμφανισιακα,ετσι και αλλιως αυτες που εχω τωρα δεν ειναι καν συμβατες με το συστημα μου.

 

Σε γενικες γραμμες, εχει καταπληκτικη ψυξη το κουτι και ειναι αθορυβο! Αλλα αυτο το προβλημα με τον σκληρο με χαλασε πολυ, ο θορυβος ηταν πραγματικα εκκωφαντικος!

 

Αν ξερει κανεις απο ανεμιστηρες, ποιους 120αρηδες μπορω να βαλω μπροστα? Κατι ποιοτικο αλλα οχι πολυ ακριβο, με led..

πολυ ωραιο το κουτι σου φιλε μου καλοριζικο!!!τωρα οσο για τα φανς που θελεις εγω εβαλα αυτα που στις φουλ στροφες ειναι σχεδον αθορυβα και βγαινουν σε διαφορα χρωματα με τα led!!

 

http://www.e-shop.gr/product?id=PER.641063

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...