Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πιο λογο να βάλεις νερο στις μνημες? 

Τζαμπα θα μειώσεις την ροη στο Loop και θα ανεβάσεις τις θερμοκρασίες στα υπολοιπα υποσυστήματα που ψυχονται απο το Loop. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καν λογος να βαλεις στις ραμ.το μονο που θα εχεις ειναι περισσοτερη σκονη στο βωμο της εσωτερικης ομορφιας του κουτιου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναιι αλλα ζεσταινοντε πολυ οι μνημες μου......ειναι ακριβες επισης αυτες δεν τις ξαναβρισκω ευκολα οποτε καλυτερα να βαλω το ανεμηστηρι της corsair!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδια δεν θα βαλω τελικα σημερα πηρα ledoταινιες και εβαλα!!!ειναι παρα πολυ ωραιεςς αλλα οταν μπανει το καπακι με το plexi που εχω επειδη ειναι λιγο γρατζοθνισμενο φαινετε χαλια!!! :( παιδια παρακαλω οχι κραξιμο για τα καλοδια επιτιδες ειναι προχειροφτιαγμενα γιατι αυτο το μηνα θα μπει καινουριο τροφοδοτικο κανα μεταχειρο απο εδω μεσα!!!και θα κανω και cf με 5850 γιατι θα εχω ετσι....για το plexi που σας ειπα οτι φαινεται χαλια μαλον θα βγαλω το κομαατι που εχω πανω να παω σε ενα μαγαζι να μου κοψουν ενα ακριβως ιδιο χωρις τις προσθηκες για τα ανεμηστηρια βεβαια αλλα ετσι και αλιος δεν τις χρησιμοποιησα ποτε :)

post-244973-0-14234400-1383250816_thumb.jpg

post-244973-0-29893200-1383250823_thumb.jpg

post-244973-0-67292000-1383250829_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παιδια δεν θα βαλω τελικα σημερα πηρα ledoταινιες και εβαλα!!!ειναι παρα πολυ ωραιεςς αλλα οταν μπανει το καπακι με το plexi που εχω επειδη ειναι λιγο γρατζοθνισμενο φαινετε χαλια!!! :( παιδια παρακαλω οχι κραξιμο για τα καλοδια επιτιδες ειναι προχειροφτιαγμενα γιατι αυτο το μηνα θα μπει καινουριο τροφοδοτικο κανα μεταχειρο απο εδω μεσα!!!και θα κανω και cf με 5850 γιατι θα εχω ετσι....για το plexi που σας ειπα οτι φαινεται χαλια μαλον θα βγαλω το κομαατι που εχω πανω να παω σε ενα μαγαζι να μου κοψουν ενα ακριβως ιδιο χωρις τις προσθηκες για τα ανεμηστηρια βεβαια αλλα ετσι και αλιος δεν τις χρησιμοποιησα ποτε :)

red pcb ew!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλικαρια (και karmen..) καλησπερα, αγορασα dremel και εχω στο μυαλο μου κατι μονταρισματακια που θελω να κανω και ηθελα να σας ρωτησω κατι.. αυτα τα λαστιχακια για τις τρυπες που μπορω να τα βρω??   http://s12.postimg.org/tct5q1mq5/index.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα θες??

Δεν ξερω.. δεν ειναι σε λωριδες και το κοβεις? ετσι το ειχα δει σε κατι βιντεο. θελω να κανω τουλαχιστον δυο τρυπες σαν του παιδιου.. και μια μεγαλυτερη πισω απο το cpu για να μην χρειαζεται να βγαζω τα παντα αν θελω να αλλαξω ψυξτρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που δειχνεις ειναι ετοιμα αλλα μπορεις να τα φτιαξεις και μονος σου χωρις ομως να εχεις το ιδιο αποτελεσμα.

 

Τσεκαρε Link.png Site: αυτα και εαν πιστευεις οτι μπορεις να κανεις σωστο κοψημο για να μπουν, εχω 4 τεμαχια. Αν παλι πιστευεις οτι δε θα καταφερεις οβαλ κοψιμο, τη ψαχνεις αλλιως. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα που δειχνεις ειναι ετοιμα αλλα μπορεις να τα φτιαξεις και μονος σου χωρις ομως να εχεις το ιδιο αποτελεσμα.

 

Τσεκαρε Link.png Site: αυτα και εαν πιστευεις οτι μπορεις να κανεις σωστο κοψημο για να μπουν, εχω 4 τεμαχια. Αν παλι πιστευεις οτι δε θα καταφερεις οβαλ κοψιμο, τη ψαχνεις αλλιως. :)

 

αυτά τα grommets που ανέβασες, γιατί τα ψάχνω και εγώ για το haf 932, δεν μπορείς να τα παραγγείλεις από κάπου; εψαξα σε ebay αλλα τζιφος, ξερω οτι απο το 800d τα grommets (αν δεν κανω λαθος) ταιριαζουν τελεια στο haf 932. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...