Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Caiden: και εγώ έτσι όπως το βλέπω το καλώδιο πιστεύω ότι φτάνει να περάσει από πίσω (ίσα ίσα μεν, αλλά πρέπει να φτάνει). Και στο δικό μου κουτί, το συγκεκριμένο καλώδιο φτάνει στο τσακ. Αν κουμπώνει στο τροφοδοτικό, ξεκούμπωσέ το από εκεί, κούμπωσε το πρώτα πάνω στη μητρική και κατόπιν στο τροφοδοτικό. Έτσι είναι λίγο πιο εύκολο.

 

Edit: τώρα είδα ότι μόλις απάντησες πιο πάνω σχετικά με αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι θα το εχω στο νου μου αν και αν βαλεις μια αγγελεια εδω μεσα λογικα καποιος θα αναλαβει να στο φτιαξει....αν εισαι πειραια ξερω μαγαζι με ledοταινεις 4 ευρω το μετρο σε οτι χρωμα θες!!και στις φτιαχνει κομπλε με καλοδιο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι θα το εχω στο νου μου αν και αν βαλεις μια αγγελεια εδω μεσα λογικα καποιος θα αναλαβει να στο φτιαξει....αν εισαι πειραια ξερω μαγαζι με ledοταινεις 4 ευρω το μετρο σε οτι χρωμα θες!!και στις φτιαχνει κομπλε με καλοδιο!!

Ledοταινίες είναι το πιο εύκολο καμμάτι γιατι θα της φτιαξω μόνος μου. Εχω βρει ήδη μαγαζί απλά πρέπει να πάω να τις πάρω κάποια στιγμη. Έχω σκεφτεί να βάλω άσπρες, στο κουτί γενικα θα κυριάρχει το μπλε και το μαύρο. Τι λέτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναιι ασπρες βαλε θα ειναι τελιο και γω ασπρες εχω και φοτειζουν ολα μεσα μην παρεις πανω απο 1,5 μετρο γιατι η ασπρη ειναι πολυ δυνατη σαν χρωμα και φοτιζει και με λιγο δυνατα και παντου εκτος και αν θες να βαλεις μπλε που θα πηγαινει πιο πολυ με τα δικα σου χρωματα!!!!και η μπλε το ιδιο δυνατη ειναι με την ασπρη και μπορει και λιγο παραπανω αλλα  να ξερεις οτι η κοκκινη φεγγει ελαχιστα καμια σχεση με την ασπρη η την μπλε την ειχα παρει και ηταν τσαμπα λεφτα σαν να ειχα ανεμηστηρια με κοκκινα led ηταν!!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μπορεις να μου εξηγησεις αυτο το πραγμα πως πιανετε στη μητρικη γιατι θελω να παρω επιδη οι μνημες ειναι αρκετα ακριβες και δεν θελω να καουν απο υπρθερμανση γιατι δεν εχω αποδειξη η εγγυηση μεταχειρες τις εχω παρει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ευχαριστω για το κοπο σου καταλαβα πως μπαινει και θα ψαξω να παρω και γω μια τετιαη μπορει να βρω ψυκτρες για ραμ που μπεινει υδροψυξη!!!μηπως ξερει κανεις που θα βρω ψυκτρς για τα dimmakia που να παιρνουν υφροψυξη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...