Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

https://www.dropbox.com/s/hmqifxbeyfztb2x/DSC_37351.jpg

 

τωρα εχω αλλαξει θεση στο ρουτερ και εχω μαζεψει λιγο τα καλωδια!

αμεση προσβαση σε ολα,λιγοτερη σκονη(και ευκολοτερο καθαρισμα) και χαμηλες θερμοκρασιες ειδικα τωρα που ειναι χειμωνας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.dropbox.com/s/hmqifxbeyfztb2x/DSC_37351.jpg

 

τωρα εχω αλλαξει θεση στο ρουτερ και εχω μαζεψει λιγο τα καλωδια!

αμεση προσβαση σε ολα,λιγοτερη σκονη(και ευκολοτερο καθαρισμα) και χαμηλες θερμοκρασιες ειδικα τωρα που ειναι χειμωνας!

 

Κοιτα αν κρινω απο το φουρφουρι πανω στην 212 και το μπροστινο, συν οτι γενικα ειναι ορθανοιχτο, το "λιγοτερη σκονη" δεν νομιζω οτι ισχυει.

Τα φιλτρα δεν υπαρχουν τυχαια στα cases..

Σκεψου οτι εγω τετοια σκονη στα φουρφουρια μεσα στο 600Τ βλεπω ανα 2 μηνες.

Και τα ηχεια προσπαθησε να μην αντικρουονται.. Βαλε σαν στοχο την καρεκλα που καθεσαι και γυρισε τα να βλεπουν εσενα, και οχι να "κοιταζονται" μεταξυ τους γιατι χανει αρκετα ο ηχος ετσι..

 

Και κατι που μου κανε λιγη εντυπωση.. Στο φοντο της LG γιατι φαινεται "στρετσαρισμενο" το player που εχεις ανοιχτο? Ή ειναι της εικονας αυτο και δεν ειναι καποιο προγραμμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

καλα εκει το pc ειναι μετα απο κανενα χρονο που χρησιμοποιουταν ελαχιστα λογο στρατου και δεν ειχε καθαριστει καιρο οποτε ειναι λογικη η τοση σκονη που ειχε!

το κεφαλι μου ειναι αναμεσα απο τα ηχεια οταν καθομαι στο γραφειο οποτε ειμαι ενταξει ! Στις ταινιες ναι θελουν γυρισμα!!

 

παρατηρητικοτητα!! απλα η δεξια οθονη ειχε ανοιχτα κατι παραθυρα που δεν ηθελα να φαινονται και επειδη βαριομουν να βγαλω φωτογραφια ανοιξα το photoshop εκανα ενα copy την εικονα απο την αριστερη οθονη και την στρετσαρα να ταιριαζει στην δεξια για αυτο φαινεται ετσι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

την ειχα απο πριν την φωτογραφια δεν την τραβηξα τωρα για αυτο ολη αυτη η διαδικασια!

 

καποια στιγμη αυτο που θελω να κανω ειναι τραπεζι-υπολογιστης. Δηλαδη το γραφειο μου να εχει τζαμι και απο κατω 

να ειναι ολα τα πραγματα! κατι τετοιο

http://geekzkrieg.com/wp-content/uploads/2011/06/pc-mod-table.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μερικές νέες μετά από συμμάζεμα λίγο των καλωδίων και καθάρισμα..

 

τώρα πές μου γιατί το κάνεις αυτό,γιατί με αρωσταίνεις βραδιάτικα...είναι κουτάρα....πολυ ωραίο.... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την αρχή σε push pull την έχω και οι θερμοκρασίες μου τώρα αυτόν το καιρό με bf4 που είδα ήταν 68-75 εκεί έπαιζε χωρίς να

το παρακολουθώ συνέχεια, με το cpu στα 4.5 που το έχω..Το κουτί δεν βλέπω να το αλλάζω για πολύ καιρό ακόμα και να σημειώσω ότι

την ώρα που παίζω κανά game δεν γίνεται ανά 10 λεπτά το ρίχνω και ένα χάζεμα.. :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...