Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαχαχαχαχα.τρομερος διαλογος!!!!Ζηλευω το fan controller.Πολυ καλη επιλογη!!Απο που το βρηκες και ποσο?

απο eworld στα 38 ευρω νομιζω!!λετε να μην γινει δουλεια?το φιλτρο του αποροφυτηρα πολυ χοντρο δεν ειναι?τα ανεμιστηρια τις h100i βγαζουν αερα εξω απο το κουτι,πιστευω θα εχω θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βασικα ναι δεν το λες πολυ χοντρο αλλα δεν το λες και ψιλο.Τα κλασικα φιλτρακια οπως αυτο: http://www.eworld.com.gr/products/details/1415 δεν σου κανουν ή σαν αυτο http://www.eworld.com.gr/products/details/1954/Silverstone-SST-FF122-Magnetic-Fan-Filter-120mm ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ειδα δει και αυτα απλα θα με βγουν ακριβα.θελω 6 τετοια απο τα silverstone σε 140mm για να κανω δουλεια.μετα ειναι και αυτα αλλα πανακριβα!

 

http://www.demcifilter.com/c198/Air-540.aspx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει και αυτο σε καπως καλυτερη τιμη: http://www.eworld.com.gr/products/details/2712/VoltStorm-Mesh-Fan-Filter-140mm-Black εγω παντως αυτο που θα σου προτινω ειναι να κανει ενα τηλεφωνο στον Γιαννη στο eworld δηλαδη απο οπου πηρες και το fan controller και να του πεις οτι θελεις και μερικα fan filters και ισως μπορεσει να σου κανει μια καλυτερη τιμουλα!!Παρολα αυτα που σου λεμε εμεις ειναι απλα γνωμες.Μπορεις να κατσεις με την σιτα που εβαλες και να δεις αν γινεται δουλεια και σε περιπτωση που δεν εισαι ικανοποιημενος ξανα κοιτας τις επιλογες σου!

 

edit: Τα silverstone που ανεφερες τα εχει μονο σε 120mm και απο οτι βλεπω ειναι κατα 1ευρο περιπου ποιο ακριβα απο τα voltstorm τα 140mm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτο μπορεις να κανεις αλλα κοιτα οταν την βαλεις οι τρυπες της μιας να μην συμπιπτουν με της αλλης γιατι παλι θα υπαρχουν τα κενα.Προσπαθησε να την βαλεις με τροπο να καλυπτει τα κενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με φιλτρο αποροφητηρα θα εισαι καλυτερα ειδικα αν βρεια και χυμα να σου κοψουν. Ειναι ενα υλικο σα σφουγγαρι αλλα πολυ πιο αραιο για να μπορει να τραβαει αερα. Με αυτο που εχεις δε θα κανεις δουλεια και 2 στρωσεις να βαλεις. Πως το στερεωσες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με μαυρη κολλητικη ταινια το εβαλα!το φιλτρο αποροφητηρα που λες και να κανει δουλεια ειναι ασπρο και θα φενεται πολυ χαλια..σαν γυαλοβαμβακας ειναι απο οτι ξερω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!ε επρεπε να το παρω αφου το διναν δωρο!!! :P πως το βλεπεις θα ειμαι οκ ετσι?επισης παρειγγειλα και τον BitFenix Recon Fan Controller σε μαυρο φυσικα!

 

Θα 'ναι κάπως δύσχρηστο στο 540 Air που τα 5.25 panel τοποθετούνται κάθετα, άσε που θα είναι δυσανάγνωστες και οι ενδείξεις. Στη θέση σου θα επέλεγα κάτι σαν αυτό με μοχλούς που να είχαν και ledάκια αν το έβρισκα σε μαύρο (για κάποιον λόγο δε θα με χάλαγε ούτε το ασημί στο 540 :P). Γενικά πάντως προτιμώ μοχλούς από αφή λόγω πρακτικότητας και ταχύτητας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα 'ναι κάπως δύσχρηστο στο 540 Air που τα 5.25 panel τοποθετούνται κάθετα, άσε που θα είναι δυσανάγνωστες και οι ενδείξεις. Στη θέση σου θα επέλεγα κάτι σαν αυτό με μοχλούς που να είχαν και ledάκια αν το έβρισκα σε μαύρο (για κάποιον λόγο δε θα με χάλαγε ούτε το ασημί στο 540 :P). Γενικά πάντως προτιμώ μοχλούς από αφή λόγω πρακτικότητας και ταχύτητας.

ωραιος και αυτος που λες αλλα προτιμω bitfenix recon λογω του οτι βλεπεις και τα rpm και οτι σβηνει και η οθονη του.σκεφτομουν και για αυτον 

 

http://www.eworld.com.gr/products/details/1033/Lamptron-FC5-V2-Fan-Controller-Black

 

αλλα δεν σβηνει η οθονη και μετα δεν με αρεσει και πολυ να προεξεχουν τα ροδελακια.ακομα ο bitfenix εχει και λειτουγια auto!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!ε επρεπε να το παρω αφου το διναν δωρο!!! :P πως το βλεπεις θα ειμαι οκ ετσι?επισης παρειγγειλα και τον BitFenix Recon Fan Controller σε μαυρο φυσικα!

Προπαντως καλοριζικο φιλε μου!!επειδη ψηνομαι και εγω να βαλω το παρομοιο κοντρολερ!!μια κουτη ερωτηση!!σε ολλα τα σοκετ δεν μπαινει το συγκεριμενο?εγω εχω 1155.ευχαριστω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ολα μπαινει ναι!Καπως ετσι θα δεχνει εγω απλως θα το βαλω να κοιταει απο την αλλη μερια!

 

 

Εγώ πάντως έβαλα γυναικείο καλσόν μαυράκι special , τώρα να κάνει δουλειά η όχι δεν ξέρω έχει 2 μέρες που το έβαλα!!

 

αυτο με το καλσον το σκεφτηκα και εγω.εχεις καμια φωτο να δω?

post-226136-0-53720600-1381843143_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έβαλα γυναικείο καλσόν μαυράκι special , τώρα να κάνει δουλειά η όχι δεν ξέρω έχει 2 μέρες που το έβαλα!!


σε ολα μπαινει ναι!Καπως ετσι θα δεχνει εγω απλως θα το βαλω να κοιταει απο την αλλη μερια!

 

 
 

αυτο με το καλσον το σκεφτηκα και εγω.εχεις καμια φωτο να δω?

 

Από κάτω όπως ακριβώς είναι εσένα αλλά έβαλα χαρτοταινία (αυτήν είχα εκείνη την ώρα)και δεν το τέντωσα πολύ να μην ανοίξουν κάργα

οι πόροι..Επίσης με τον ίδιο τρόπο έβαλα και στο καπάκι στο για το τροφοδοτικό (εκέι έβαλα και λίγο Logo στιγμής γιατί δεν είχα χώρο για την ταινία)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...