Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έχει flex καθόλου το mesh, δεν νομίζω να υπάρξει θέμα. Γενικά έχει πολύ χώρο εκεί το κουτί, όρεξη για πατέντες να έχεις και όλα γίνονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ χωρο δεν θα πεις τπτ.και εγω πιστευω δεν θα υπαρξει θεμα με τον σκληρο.ειναι πολυ σταθερος ετσι βιδωμενος.το κουτι ειναι απλα υπεροχο.κοσμημα! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σημειο με το mesh  ειναι ευκαμπτο κακα τα ψεμματα...

την συγκεκριμενη πατεντα την ειχα δοκιμασει και εγω και οντως επαιζε, απλα το θεμα ειναι στhν πορεια του χρονου τι χαλαρωση θα παρουσιασει η λαμαρινα με την συνεχομενη ταλαντωση απο την λειτουργια των δισκων...επισης χωραει παλι με πατεντα και η προσθηκη 120αρι ανεμιστηρα εξωτερικα  με ανταπτορα σε 80αρι οπου καθεται κουτι.. αλλα το θεμα ειναι οτι παρεμβαινεις πολυ στο κουτι χωρις λογο :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παντως σε μενα δεν παιζει καθολου.εχω βιδωσει τις βιδες με πλαστικες ροδελες και ειναι πολυ σταθερο.

 

edit:οσοι εχουν το air 540 οσο αφορα τα φιλτρα σκονης που μπορω να βρω για το κατω μερος,το πανω και στην μερια του psu?κατι αλλο εκτος απο αυτο?

 

http://www.okcomputer.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_css.tpl&product_id=5016&category_id=44&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=56

Επεξ/σία από johnnyman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηρα μισο μετρο σιτα για τα κουνουπια και την εκανα φιλτρα για σκονη!! :D πιστευω να μην εχω θεμα!!

έλα πες την αλήθεια... πήρες και το ρολόι του πρίτι μπρα μαζί... :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!ε επρεπε να το παρω αφου το διναν δωρο!!! :P πως το βλεπεις θα ειμαι οκ ετσι?επισης παρειγγειλα και τον BitFenix Recon Fan Controller σε μαυρο φυσικα!

post-226136-0-27538000-1381830161_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαααααααααααχαχαχαχαχαχαχα!!!!ε επρεπε να το παρω αφου το διναν δωρο!!! :P πως το βλεπεις θα ειμαι οκ ετσι?

Δεν ξέρω ρε συ. Πάντως στη σίτα που είχα σπίτι μου έμπαιναν κάτι σκνίπες που και που :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σημερα πηρα μισο μετρο σιτα για τα κουνουπια και την εκανα φιλτρα για σκονη!! :D πιστευω να μην εχω θεμα!!

 

Ειναι πολυ αραιή η πλέξη της... δεν θα κανει δουλεια για την σκονη!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bασικα θα κανει δουλεια κατι θα κραταει αλλα οχι οπως ενα κανονικο φιλτο!!Για φιλτρο θα μπορουσες να τσεκαρεις και αυτο που βαζουν στις κουζινες στους αποροφυτηρες http://www.skroutz.gr/c/428/aksesouar-oikiakwn-syskeuwn.html?from=similar_cat_searches&keyphrase=%CF%86%CE%B9%CE%BB%CF%84%CF%81%CE%B1+%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%81%CF%81%CE%BF%CF%86%CE%B7%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...